MAYDAY 2007

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Dla tych którzy w tym roku z różnych powodów nie mogli znaleźć się na tej imprezie (żałuje żałuje żałuje ;( ;( !! ) zamieszczam link do bezpośredniej transmisji audio z Katowickiego spotka:

MAYDAY 2007 LIVE SPODEK

Set Rank 1 właśnie się skończył :D i jestem bardzo zadowolony że go nagrywałem :D :D nagrywan całość :D :D do ranba :D :D pięknie grają :D:D piękna muzyka :D
 

min2max

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
czego tu żałować ? Mayday to skupisko wieśniaków, którzy chwalą się później na siłowni, że byli na mayday. W tym roku jedynie 3 channels, Sven Vath i Liebing mnie interesuje reszt to tręsiarze ze słabej półki pomieszani z schranzkurvami. Nuda .
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
czego tu żałować ? Mayday to skupisko wieśniaków, którzy chwalą się później na siłowni, że byli na mayday. W tym roku jedynie 3 channels, Sven Vath i Liebing mnie interesuje reszt to tręsiarze ze słabej półki pomieszani z schranzkurvami. Nuda .
takie jest Twoje zdanie, ale niektórzy może myślą inaczej :D :D na przykład ja :D ja nie patrze na muzyke pod względem nazw..tylko pod względem jakości utworu...jeżeli utwór wpada mi w ucho to nie jest dla mnie ważne kto go wykonuje. a jak narazie wszystkie mi wpadają w ucho :D :D tak bym tam chciał być z kumplem który tak jest ;( :D :D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Na Mayday nie byłem, ale przesłuchałem kilka urywków...

Westbam w ogóle nie podobał. Nie mój styl, przesłuchałem tylko początek i koniec - musiałem po środku wyłączyć. Ottaviani ładnie zagrał, ale szczerze mówiąc nie porwał mnie tym setem. Ta w ogóle to nigdy nie podobały mi się tego typu imprezy.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Masakra... przez ten caly mayday zamkneli lodowisko :/ wrrr... jestem na to wkurzona... cpaja i potem lataja i to jest ta noby zabawa :/
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Masakra... przez ten caly mayday zamkneli lodowisko :/ wrrr... jestem na to wkurzona... cpaja i potem lataja i to jest ta noby zabawa :/
:mruga: :mruga: :mruga: wolałabyś iść na lodowisko niż na mayday?? ech...no cóż zdarza się...
 

*Kasiunia*

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Niebo
Najbardziej podobal mi sie set Alexa :)
byl poprostu piekny :)
Vocal trance to jest to :p
nadal gdy slucham seta zaczynaja mi leciec łzy :p
Pokazal klase :)

Guiseppe Ottaviani tez zagral bardzo dobrego seta :)
uwielbiam jego nutki i remixy :p
maja charakter i piekny styl :p
Ale jesli chodzi o seta nie poczulam tego czegos "innego"
 
Do góry