Matura ustna Angielski, Polski - Jak poszło ?

Nieśmiertelny91

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
31
Punkty reakcji
5
Ci co już mięli, jak poszła maturka, ile punkciorów ? :p Stres was nie zeżarł, jest ktoś kto nie zdał ? :p

Jakie tematy wybraliście ? Ja miałem funkcjonowanie mitu wampirycznego w literaturze, filmie i muzyce.

Myślę że się spodobało, co prawda miałem małe problemy przy pytaniach ale 17/20 i git :p
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Z angielskiego dostałam 70%- trochę się cięłam, nie przypasowała mi jedna rozmówka, nie wiedziałam, jak poskładać to w sensowną całość. Polski mam jutro, więc wtedy powiem, jak mi poszło. Mam nadzieję, że będzie bardzo dobrze. Prezentację sądzę, że umiem. Zobaczymy, jak z pytaniami komisji, ale tych zgadnąć się nie da (a szkoda ;) )
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Podstawowy angielski zdałam na 100%, za to rozszerzony trochę zawaliłam, tylko 55%. Polski mam we wtorek, a wolałabym mieć już wszystko za sobą ;) Wybrałam funkcjonowanie motywu wampira w literaturze i filmie.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
z niemieckiego mam 80%
a polski miałam wczoraj i 20/20 się udało, miałam motyw walki narodowowyzwoleńczej w literaturze romantycznej
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Angol podstawa 95%, polski 70% bo nie wykułem prezentacji ;)
 

monmonik

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląskie
ang podst 95%
rozsz 65% - niesamowicie ciężki zestaw [dla mnie].

polski mam w poniedziałek. temat o reportażu- myślę że jakoś zdam

ps. oblał ktoś u Was? u mnie uziemili dziewczynę z mojej klasy w ten piątek-polski. Miała ostatnią maturę ..;c
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
W ten dzień kiedy ja miałem Polaka zdali wszyscy - btw: nie odezwała się ani słowem tak ?
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Mi też się udało polski na 100% :)
Jeśli się nie zda polskiego ustnego to też poprawka w sierpniu. Aż dziwne.
 

monmonik

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląskie
Tak poprawka w sierpniu.

Odezwała się, pewnie że się odezwała. Z tego, co zdążyłam do tej pory ustalić:
- prezentacja ok.6 min
- "zapomniała jednej strony" nie wiem na ile
- pomieszała kolejność
- język? no nie wiem

ps. temat miała o reklamie więc.
Ale i tak mi jej szkoda, niektórzy mówili co popadnie a i tak zdali na te 30%.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dostałam z polskiego 75%, mogło być lepiej, ale nie narzekam ;) I nareszcie wakacje! :D
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Aż nie mogę się przyzwyczaić, że mam tyle wolnego czasu! Słonko świeci, ja spaceruję po mieście, nie muszę już o niczym myśleć i niczego planować. Cudownie! :D
 

O.N.A_17

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
czas i przestrzeń
Uf, ja też już na szczęście po :)
Dziś miałam angola rozszerzonego, udało się 90 % BB) Z angola podstawowego 100%, a z polaka 75% (miałam niezłą żyletę w komisji)
 

Abril

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Z polskiego dostałam 85%. Jako temat wzięłam sobie "Egzystencja człowieka w wybranych wierszach ks. Jana Twardowskiego".
Z podstawy angielskiego miałam 100% i według mnie było to tak banalne, że nie wiem, co trzeba było zrobić żeby oblać, a z rozszerzenia jestem trochę wkurzona, bo tylko 55%... w sumie nie wiem, czemu, bo wydawało mi się, że sporo mówiłam i dobrze.
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Polski 90%
Angielski podstawa 80%
Angielski rozszerzony 80%
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Właściwie od matury minął już prawie miesiąc, ale też się pochwalę, bo jestem niesamowicie zadowolona z wyników z matur ustnych :D
j. polski 100 % (wybrałam sobie dość prosty i ciekawy temat, miałam też spoko komisję i udało się)
j. angielski podstawa 100 % (trafiłam na prosty zestaw)
j. angielski rozszerzenie 95 % (do tego egzaminu podeszłam już na całkowitym luzie i trzeba przyznać, że trochę szczęście mi znów dopisało, bo wylosowałam łatwy zestaw)

I aż żałuję, że te wyniki nigdzie mi się nie liczą w rekrutacji, bo wiem, że z egzaminów pisemnych nie będzie już tak różowo... Ale poczekajmy do 30 czerwca.
 
Do góry