Matura 2009 przecieki Język polski :)

Status
Zamknięty.

malybobas

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
I co ? Nikt nic nie ma?? Jak coś to proszę na maila; malybobas@o2.pl Z gory dzieki. Powodzenia!! Napiszcie jutro jak poszlo:)
 

GRAFFIK

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
narazie nikt nic nie dostał poprostu olcia poleciała sobie w H&^%$#@ :D

ale juz słyszłem ze mają być Chłopi, Ludzie bezdomni, przedwiośnie, dzuma hmm co jeszcze oooo Quo Vadis ;p masakra ciekaw jestem co bedzie do porównania dwóch utworów:D
 

dantee8

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ola szybciej bo spać mi się już chce. :dugnij: jak coś to dantee8@o2.pl

edit: Mnie doszły słuchy, będzie trzeba wypisać imiona wszystkich tragicznie zmarłych szczurów z dżumy. :p
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a ja stawiam na Norwida "Bema pamięci żałobny rapsod" lub "Fortepian Szopena" albo coś z tych książek wojennych typu "Inny Świat" "Zdążyć przed Panem Bogiem" "opowiadania Borowskiego" ale zobaczymy jutro ;) powodzenia
 

GRAFFIK

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
a czy ktoś planuje nie zdać :p lub sobie na raty rozłozyć maturke :D
 

Borek_89

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja jestem Hardcorem i zdam wszystko za pierwszym podejsciem :)
 

GRAFFIK

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
aaaale fajny text kolezanka mi przesłała czytajcie :D



W przed dzień przedwiośnia w innym świecie wybuchła epidemia dżumy lecz król edyp i tak poszedł na wesele Pana Tadeusz bo kupił nowa kamizelkę. Dziadem był strasznym i podarował im ferdydurke nikt nie wiedział co to jest i mendel gdański powiedział mu żeby sobie to wsadził w swoje jadro ciemności. Miało być tak romantycznie, a wyszła z tego wydarzenia nie-boska komedia. Cale szczęście bo ludzie bezdomni zatańczyli tango i tym sposobem uratowali makbeta przed zbrodnia i kara, lecz świętoszek nie próżnował i zastanawiał się jak tu sprytnie zbiec za granice razem z Kordianem, zrzeszyli ku sobie chłopów i śpiewając bogurodzice chcieli zdążyć przed panem Bogiem kupić Lalkę na pożegnanie z Maria." Na podstawie cytatu omów jego znaczenie i odwołaj się do treści lektury.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
ehh.. to forum przez was zejdzie na psy. jak chcecie to wypisujcie takie rzeczy na o2.pl...
 

GRAFFIK

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
chłopaku wiesz ile dzsisiaj przez takie cos urzytkowników nowych sie znalazło :D:D forum zakwitło ;D od nowych userów
 

GRAFFIK

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
hasło jest załozone tylko i wylacznie na .PDF-a na plik tekstowy nie :D sam mozesz sprawdzić ;D
 

GRAFFIK

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
ah sorki nie patrząc na nika odpisałem wiec wybacz;p tego sie nie da zmienic dopuki hasła nie bedziesz miała...



hehe widze ze grono zainteresowanych maleje z minuty na minute lista zarejestrowanych coraz mniejsza;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry