Masz jakiś problem?

Status
Zamknięty.

osa1622

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Ostrów Wlkp.
Wolę najpierw ściągnąć grę i sprawdzić czy wszystko jest OK niż kupić w ciemno. Gdybym ją kupił to teraz bym był za przeproszeniem w d*pie :) Kasa wyrzucona w błoto. A gdybym chciał pograć przez neta to zastanowiłbym się nad kupnem :)
 

GlikoKiria

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
13
Miasto
Mazury
Witam! Mialam zainstalowane oryginalne simsy na komputerze. Nie chcialam rysowac plyty wiec za pomocą programu stworzyłam obraz płyty z którego chciałam korzystać. Występuje jednak teraz taki komunikat przy uruchamianiu : "nie mogliśmy zweryfikować czy twoja płyta jest ważną kopią gry the sims 3". HELP!
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Witam! Mialam zainstalowane oryginalne simsy na komputerze. Nie chcialam rysowac plyty wiec za pomocą programu stworzyłam obraz płyty z którego chciałam korzystać. Występuje jednak teraz taki komunikat przy uruchamianiu : "nie mogliśmy zweryfikować czy twoja płyta jest ważną kopią gry the sims 3". HELP!

Co tu pomóc... jedyne, co możesz zrobić, to włożyć oryginalną płytę do napędu i grać. :)
 

GlikoKiria

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
13
Miasto
Mazury
Nie da się zrobić nic innego? Słyszałam o pobieraniu aktualizacjoi ale pobieram je a one jakby "zanikają" po ukonczeniu
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Chyba powinnaś sklonować płytkę, a nie robić obraz (np. za pomocą programu CloneCD). Klon, w przeciwieństwie do obrazu, jest całkowicie zgodny z oryginałem.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
O ile mi wiadomo, nie jest potrzebny crack do klonów, normalnie bez tego działają.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Do obrazu miałem na myśli. Do klonów nie mam zielonego pojęcia. Może więc sprawdzić obie opcje.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
LOL Nie. Pro Evolution Soccer > Fifa

Do ostatniej serii FIFA (12) to pasuje jak najbardziej, ponieważ gra według mnie, to kompletny krap. 11 za to, to najlepsza odsłona serii.

PS: FIFA 12 była niedawno po przecenie na Origin i kosztowała około 30zł. Szkoda, że nie wychwyciłaś promocji. :)

Edytka:

PS: zawsze chciałem to napisać - zawsze zapominałem: nazwa tematu brzmi jak pytanie jakiegoś dresa. :D
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jak zlikwidować w komputerze uzależnionego wszystkie gry?
 
Status
Zamknięty.
Do góry