Masz jakiś problem?

Status
Zamknięty.

DarkXion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam pewien problem z grą Lineage II Interlude , a dokładniej : ściągnąłem serwer "RedDragon" , zainstalowałem i wkleiłem wszystko jak trzeba tyle , że kiedy próbuje włączyć gre przez system/L2.exe wyskakuje mi komunikat
"The application has failed to start because nophx.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem"
Oczywiście re-install'a juz próbowałem i nic. Jeśli ktoś zna rozwiązanie bądź link pod którym mógłbym ściągnąć dany plik to prosze o podanie.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Yo.
Mam problem z grą S.T.A.L.K.E.R - Zew Prypeci
Kiedy odpalam grę wyskakuje mi komunikat o następującej treści: "XRAY ENGINE A CRASH HAS BEEN DETECTED BY BUG TRAP THIS X-RAY ENGINE V 1.6 CRASH REPORTING CLIENT"
Co z tym zrobić ? Będę wdzięczny za pomoc.
 

Sasha2104

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
285
Punkty reakcji
11
Nie jestem Einsteinem z informatyki, dlatego zwracam się z tym pytaniem do moich mądrzejszych kolegów. Jak ominąć steama? Mam grę Empire Total War zakupiłem ją legalnie i chciałbym trochę w nią pograć. Problem z tym że nie mam aktualnie dostępu do internetu, a gra wymaga aktywacji w tym systemie. Mam założone kąto gra jest zainstalowana w moim środowisku Windows jednak denerwuje mnie ciągła aktywacja, tzn. aktuializacja której nie mogę ominąć. Dziękują z góry za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.
 

KoLos347

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam!
Ja mam problem innego rodzaju. Nie wiem jaką grę wybrać:
1. Heavy Rain
2. Dragon Age
3. Assassin's Creed II
4. Battlefield: Bad Company II

Z góry dzięki za pomoc :]
 

GriX

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska
Tak naprawdę wszystkie są niezłe, zależy o jaki gatunek ci chodzi.


Mam pytanie: Gdy chcę wczytać grę w PES 10 master league, wywala mnie i pokazuje taki błąd:

 
M

MacaN

Guest
witam :) ściągnąłem sobie colina 2... i niemoge go odtworzyć ( system niewie jaki wybrać do tego program ) końcówka tych plików to MDF i MDS podpowiecie, jaki program trzeba ściągnąć??


a. i jeszcze jedno - do gry jest crack, ale można go odtworzyć tylko przez worda, a ja mam notatnik domyślny a w notatniku jak otwieram to mi tylko takie kwadraty wyskakują... może to przez to??
 

legia.gumis1991

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam. Mam prośbę, czy mógłby ktoś ściągnąć aktualizacje składów do fify 10 na PSP?? Bardzo proszę o pomoc gdyż wszędzie nikt nie chce mi pomóc.. a zależy mi na tym pliku, gdyż nie posiadam routera a pragnę pograć w aktualnych składach. Bardzo proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny
 

bobal

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Witam. Zainstalowałem Prince of Persia dwa trony (orginał). Uruchamiam, daje nową gre i wyświetla mi się filmik.Po jego zakończeniu komputer mi się resetuje.Dlaczego? Sprzęt mam dobry więc powinno pójść.
 
M

marco9512

Guest
Witam. Mam prośbę, czy mógłby ktoś ściągnąć aktualizacje składów do fify 10 na PSP?? Bardzo proszę o pomoc gdyż wszędzie nikt nie chce mi pomóc.. a zależy mi na tym pliku, gdyż nie posiadam routera a pragnę pograć w aktualnych składach. Bardzo proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny
A nie możesz sobie w edytorze zmienić ?

Poza tym jednak nie polecam Fify na PSP. Ja wolę PES'a :) Albo NFS to już dopiero mistrzostwo
 

legia.gumis1991

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mogę zmieniłem ale jak wiadomo większość zawodników nie ma w bazie danych. Wiem Pes lepszy ale w Fifie mogę zagrać Legią ;). Bardzo proszę o pomoc :)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Witam. Zainstalowałem Prince of Persia dwa trony (orginał). Uruchamiam, daje nową gre i wyświetla mi się filmik.Po jego zakończeniu komputer mi się resetuje.Dlaczego? Sprzęt mam dobry więc powinno pójść.
Zobacz sterowniki od karty graficznej.
 
M

marco9512

Guest
Mogę zmieniłem ale jak wiadomo większość zawodników nie ma w bazie danych. Wiem Pes lepszy ale w Fifie mogę zagrać Legią ;). Bardzo proszę o pomoc :)
Ja polecam tak
1. Wchodzisz na www.chomikuj.pl
2. Masz konto logujesz się jak nie masz to musisz zrobić.
3. Mając konto masz 50 mb do transferów.
4. Wchodzisz w google i wpisujesz to co chcesz. Pisząc stawiasz ,,-chomikuj" np. abc-chomikuj
5. Jeśli znajdziesz to pobierasz.
6. Pkt 3. Jeśli plik zajmuje więcej niż 50 mb musisz za sms lub przelew kupić sobie więcej mb do ściągania.

Chomikuj.pl to strona z której ja sam ściągam wszystko na kompa i inne ze względu na to, że na tej stronie nie ma raczej wirusów itp.

Jeśli nie znajdziesz to jest też forum peb.pl jeśli się nie myle.

Albo torrenty.org czy jakoś tak
 

legia.gumis1991

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Niestety szukałem wszędzie w google:) nie znalazłem nic.Na Pebie też pisałem i zero odpowiedzi... A ten plik zajmuje 500 kb... można go ściągnąć z psp z ea server lecz niestety nie mam routera więc nie mogę ściągnąć tych składów.:). Sprawdzę możne znajdę na chomiku, jeśli nie to proszę jakby ktoś mógł wstawić ten plik zajmuje naprawdę mało ;). Dziękuje za pomoc w szukaniu :)
 

legia.gumis1991

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Niestety nie ma tego pliku ani na pebie ani na chomiku...

Niestety nie ma tego pliku ani na pebie ani na chomiku...
 

legia.gumis1991

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Proszę jeszcze raz o ten plik... Gdyż mam ogromną ochotę zagrać Legią już z nowymi piłkarzami których nie ma niestety w bazie danych.... tak samo w Lechu nowych. Bardzo prosze!!:)
 

legia.gumis1991

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Proszę bardzo o ten plik... jeśli nie to poproszę by ktoś powiedział jak mogę dodać nowych graczy do fify 10 na psp:). Bardzo proszę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry