Masturbacja

ajc_69

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
W-wa
Pytanie do kobiet:

Jeżeli się masturbujecie, to jakimi najdziwniejszymi rzeczami probowaliscie?

(pisze ten temat, poniewaz zdziwilo mnie to, ze moja kolezanka uzywala podobno do tego KIEŁUBASY xD )
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Po pierwsze primo - stary, chyba jakiś niepełnosprytny jesteś. Tuż obok masz temat "Masturbacja", a zakładasz następny?

Niektóre bystre dziewczynki mają takie pomysły, żeby sobie np. "kieubasę" wpychać do pochwy, a potem się, biedactwa, dziwią, skąd choroby.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Kriss czasem jak czytam twoje posty to omg :p
Ech chłopie - chyba to nie jest odpowiednie forum dla ciebie - a moze cos w stylu bravoboy?
 
B

Blancaaa

Guest
chlopiec nie wie nic o masturbacji wiec sobie wszedl na forum aby czegos sie dowiedziec(hormony buszuja :lol:
tak chlopczyku to "oszolomienie" moze byc orgazmem a ta przezroczysta wydzielina to preejakulat, płyn ejakulacyjny wez sobie te nazwy wpisz np.google bo nie chce mi sie tlumaczyc

aaa i jeszcze napisze do tego 2 tematu"masturbacja" bo tam chlopak napisal ze jego kolezanka wklada sobie do pochwy kieubase a wiecie ze do mnie ok 4 mies temu trafila dziwczyna 15 letnia z telefonem w ktorym byla wl wibracja w pochwie :bag:
 
B

Blancaaa

Guest
tak naprawde to jest koszmar i glupota,juz wyjmowalam dziewczynom z pochwy telefony,marchewki,olowki czy tam dlugopisy nie pamietam co to bylo no i slynne tampony kiedy urywal sie sznureczek i dziewczyna nie dala rady wydostac tampona(ale to moze sie zdarzyc nie z glupoty) lecz poprzednie sytuacje to czysta bezmyslnosc i niewiedza
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
o matko...
ale mnie zastanawia jedno : juz potrafie sobie wyobrazic ze laski chca sie zaspokoic np. ogorkiem ( fuj..). no bo przypomina on jakos jeszcze meskie przyrodzenie. ale dlugopis czy olowek? jak to moze im przyjemnosc przynosic? juz szybciej by sie nim pokaleczyly....
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
tak naprawde to jest koszmar i glupota,juz wyjmowalam dziewczynom z pochwy telefony,marchewki,olowki czy tam dlugopisy nie pamietam co to bylo no i slynne tampony kiedy urywal sie sznureczek i dziewczyna nie dala rady wydostac tampona(ale to moze sie zdarzyc nie z glupoty) lecz poprzednie sytuacje to czysta bezmyslnosc i niewiedza
brakujw tylko słynnej kaszanki :lol:
 
B

Blancaaa

Guest
hehe ale wiecie ile trzeba sie napracowac zeby wyjac bez uszkodzenia wewnetrznych narzadow jak jeszcze dziewczyna ten olowek gdzis daleko zapchnie,koszmar jeszcze jak dziewczyna panikuje i placze a ja musze sie skupic na usunieciu tego narzedzia
 

ajc_69

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
W-wa
Moja koleżanka zaspokajała się kiedyś podobno.... kiebłasą :sexy: xxD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wiedziałem że tu znajde don pedro jak mu tam, jeszcze nie zbanowali prowokatora? chryste, on musiałby być w podstawówce żeby takim tępym być w tych sprawach xD...
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
chryste, on musiałby być w podstawówce żeby takim tępym być w tych sprawach xD...
Chyba jest w podstawówce, skoro gdzieś pisał, że ma chyba niecałe 13 lat...

Tak w ramach ciekawostki - w Azji, gdzie swobodniej podchodzono do spraw seksu, kobiety od wiekow używały różnych zabawek erotycznych, ale o ile bogate panie miały dildo z kości słoniowej np. o tyle biedne wystrugiwały sobie takie właśnie z marchewki czy rzepy ;-)

A sznureczek od tampona mnie też się kiedyś urwał i sporo się namęczyłam, żeby sobie z tym poradzić samodzielnie i nie zadrapać się przy tym ani nic w ten deseń. W sumie nie wydaje mi się, żebym cokolwiek zrobiła źle - zawsze było ok, a tym razem się urwał.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a ja wlasnie nie. jesli chodzi o masturbacje to reka, reka, reka... czy jestem dziwny? :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
raczej monotonny

a wiecie- skierowane do dziewczyn jak fajnie jest usiąść sobie w wannie i wziąć taką w miarę szorstką gąbke :p super odczucia
 
Do góry