Masturbacja

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Ktoś no dziwne to troche... nie macie poczucia jakiejś godności???

To złe pytanie jak na ten dział myślę :)
A ja mam pytanie do masturbujących się katolików (o ile tacy tu są): spowiadacie się z tego tak normalnie?
'Na luzie'? Nie jest Wam głupio? Chyba, że wogóle się nie spowiadacie z tego :)
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
To złe pytanie jak na ten dział myślę :)
A ja mam pytanie do masturbujących się katolików (o ile tacy tu są): spowiadacie się z tego tak normalnie?
'Na luzie'? Nie jest Wam głupio? Chyba, że wogóle się nie spowiadacie z tego :)
ksiedzu mowic.. masturbowalem sie.. ale zlewa xDxD

dobrze ze ja sie nie spowiadam xD
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
ksiedzu mowic.. masturbowalem sie.. ale zlewa xDxD

dobrze ze ja sie nie spowiadam xD

No, tak tak, niezła 'zlewa'.
Ale ktos w końcu musi. Ksiądz też człowiek, nie? I pewnie niejednego wysłuchuje...
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
ja mysle ze to nie powinien byc temat tabu x)
to ja nie rozumiem dlaczego sie wczesniej na temat nie wypowiedziałaś konkretnie
A ja mam pytanie do masturbujących się katolików (o ile tacy tu są): spowiadacie się z tego tak normalnie?
'Na luzie'? Nie jest Wam głupio? Chyba, że wogóle się nie spowiadacie z tego
Głupio jak przy kazdym grzechu a przy tym w szczegulności(jeśli nie potrafisz sobie z tym poradzić).
ksiadz to dopiero musi byc uzalezniony... xD
Może lubi? To jego juz sprawa.
 

dj bosman

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
warszawa
jak dla mnie trochę dziwny temat ale spoko wypowiem sie nie muszę sie masturbować bo moja panna wystarczająco mnie zadowala....proste
 

silent hunter

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
380
Punkty reakcji
0
A co w tym śmiesznego? o_O Jest to grzech, więc należy się z niego spowiadać. A przecież można ubrać to w jakieś ładne słowa ;) np. 'byłam/łem nieskromna/y' ^^
Skoro mowa o katolickiej wierze to bądźmy poważni albo się czymś żyje albo się nie ściemnia. Bycie nieskromnym? A co to? Nowomowa? Tak możne katolik to ubrać w łagodniejsze słowa ale nie może ściemy walić bo inaczej po co idzie do spowiedzi? Dla jaj czy dla fuszerki? To ma być podobno stanięciem w Prawdzie przed Chrystusem... podobno...
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Skoro mowa o katolickiej wierze to bądźmy poważni albo się czymś żyje albo się nie ściemnia. Bycie nieskromnym? A co to? Nowomowa? Tak możne katolik to ubrać w łagodniejsze słowa ale nie może ściemy walić bo inaczej po co idzie do spowiedzi? Dla jaj czy dla fuszerki? To ma być podobno stanięciem w Prawdzie przed Chrystusem... podobno...

Ja nigdy się nad tym nie zastanawiałam, bo nie mam takich problemów, ale zgadzam się z Tobą. Szczerość najbardziej się liczy. Ale niektórzy po prostu boją się stanąć z prawdą prosto w twarz.
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Napisz dokladnie jaki grzech, ktore przykazanie.

6

Zajrzyj do rachunku sumienia.
Nie wymagaj od poczciwych 10 przykazań zbytniej dokładności. Wtedy byłoby to 1000 przykazań.
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
6

Zajrzyj do rachunku sumienia.
Nie wymagaj od poczciwych 10 przykazań zbytniej dokładności. Wtedy byłoby to 1000 przykazań.
W takim razie radze zajrzec do slownika wyrazow obcych albo poczytac co nieco na temat 'cudzolozyc' (truuudne slowo).

Cudzolozyc = 'ulozyc sobie zycie z cudzym', 'sluzyc innym bogom'. Osobiscie kojarzy m isie z wlazeniem do cudzego lozka. Ktos moze to interpretowac jako grzech - trudno.
Na pewno z tego nie bede sie spowiadal. Nie spowiadam sie w ogole ksiezom. Wystarczy, ze spowiadam sie bezposrednio przed Bogiem a nie jego 'wyslannikiem'.
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
6

Zajrzyj do rachunku sumienia.
Nie wymagaj od poczciwych 10 przykazań zbytniej dokładności. Wtedy byłoby to 1000 przykazań.

Dokładnie Bella dobrze mówi , to chyba logiczne ze Jezus 2 tysiące lat temu nie mógł powiedziec wprost ze walanie konia jest grzechem poza tym onanizm to inaczej masturbacja alba samogwałt (więc chyba nieprzypadkowo tak się nazywa)



ksiedzu mowic.. masturbowalem sie.. ale zlewa xDxD

dobrze ze ja sie nie spowiadam xD

ja mówiłem serio nie było tak źle tylko raz miałem nieprzyjemna sytuacje :p
 

silent hunter

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
380
Punkty reakcji
0
Na pewno z tego nie bede sie spowiadal. Nie spowiadam sie w ogole ksiezom. Wystarczy, ze spowiadam sie bezposrednio przed Bogiem a nie jego 'wyslannikiem'.
A ktos Ci karze? Jak nie jesteś we wpólnocie kościoła powszechnego to co wtedy tu za problem? Właściwie nie ma tematu kiedy ktoś jest wyznania 'A' to przecież nie żyje zasadami wyznania 'B' itd.
 
Do góry