Maść cynkowa

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Używacie może maści cynkowej? Jakie daje efekty i ile trzeba na nie czekać? słyszałam też ze jest dobra na przebarwienia
 
B

Blancaaa

Guest
nie tylko na przebarwienia ale od wysypek na ustach,pryszczy...stosuj a sama zobaczysz po jakim czasie daje efekty
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Ja dawno temu stosowałam na pryszcze i bardzo dobry efekt juz po jednym smarowaniu był! Radze probowac! :)
 

dark queen

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Ja używałam i suuuper efekty. Po tygodniu pozbyłam się większości niedoskonałości :) Polecam :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ale pasta cynkowa to jest coś innego niż maść cynkowa :p
 

dark queen

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
43
skład ma podobny... może nieco inna konsystencja. Nie wklepuj tylko nałóż, najlepiej na noc, bo wtedy nasza skóra w fazie odpoczynku i regeneracji wchłania najwięcej tego co nałożymy.
 

marzycielk_A

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
woj. pomorskie
tak? a czym
własnie w aptece gość sie pytał czy maść czy paste a jak zapytałam sie czym sie różni to powiedział ze pasta na wypryski
a co wy o tym myślicie bo juz sie pogubiłam
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no właśnie pasta cynkowa jest na pryszcze :p a maść to nie wiem :p
ja stosuje paste cynkową i naprawdę działa :)
 

marzycielk_A

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
woj. pomorskie
bardzo dziekuje za odpowiedzi ;)
boje sie tylko ze ta pasta za bardzo wysuszy mi skore a to jest przeciez przczyna powstawania nowych pryszczy
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ale przecież stosujesz to punktowo, a nie ba całą twarz więc nie wysusza
 
B

Blancaaa

Guest
masc a pasta cynkowa to to samo ma taki sam sklad wiec niczym sie nie roznia, najlepiej mascia czy pasta smarowac sie na noc ktos juz napisal ze nasza skora odpoczywa i dlatego masc lepiej dziala.pasta nie wysuszy ci skory bez obaw
 

konkret

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
bardzo dziekuję za pomoc, na pewno będę stosowała tym bardziej że mnie ostatnio wypryszczyło na czole, a za tydzień wycieczka, mam nadzieje, że zejdzie
tylko jeszcze takie pytanko, czy ta pasta pomoze w zaczerwienieniach, plamkach po pryszczach?
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
jutro kupię i zobaczymy :) ja w sumie powiem że mi pomaga herbata z bratka + do tego nie jest czekolady i jest dobrze :)
 
B

Blancaaa

Guest
tak masc cynkowa czy pasta powinna pomoc na zaczerwienienia ona takze goi blizy.co do bratkow bardzo pomagaja na cere odswiezaja, likwiduja pryszcze,zaskorniaki najlepiej dzialaja te z laki zerwane potem wysuszone a na konioec parzone jak herbata,od czekolady pojawiaja sie pryszcze wiec dlatego powinno sie jesc w malych ilosciach albo czarna ktora jest zdrowa
 
Do góry