Marsz Niepodległości 11 tys na11.11.11

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Dokładnie, sam chciałbym się dowiedzieć o co Ci Dirk chodzi, o Lisieckiego, czy Magierowskiego? bo akurat ten pierwszy ma racje, samych kibiców bylo tam kilka tysięcy i jakby rzeczywiście wszyscy mieliby rozrabiać to ta policja nie dałaby rady, zreszta co sami przyznają na swoim forum policyjnym.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
będziemy odczuwać pozytywne skutki dojrzewania środowiska kibicowskiego, największego ruchu z udziałem młodych ludzi, do podjęcia spraw narodowych


o to mi chodzi !! znam z pierwszej ręki jak tzw "środowisko kibicowskie" "dojrzewa" ... z 10% myśli o "podjęciu spraw narodowych" reszta jest zainteresowana chlaniem i ustawkami i mają głęboko w D co z Polską taka jest prawda przekonał się o tym pis próbując na ich szerokich plecach wygrać wybory :]
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A o to zdanie. Cóż. Gazeta Polska robi głupotę moim zdaniem i ładuje się w niebezpieczne rejony. W sumie najbardziej to szkodzi Kaczyńskiemu, nie prawicy jako całości, bo to środowisko jego popierające, najbardziej się kibicami podpierają. Moim zdaniem to wciągnięcie się w PRowską grę Tuska. Ale z drugiej strony, jest faktem, że w środowisko kibiców się uzdrawia samo. Akcja anty-kibolowska Tuska, trochę to popsuła prowokując agresje, ale z drugiej strony, Marsz Niepodległości pokazał, jak pisze El Pablo, że i kibice potrafią pozytywnie zaskoczyć. Może rzeczywiście coś dobrego dzieje się z tym środowiskiem. Nie zmienia to faktu, że to słowo raz na wyrost, a po drugie żer dla propagandy lewaków.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Qon masakrycznie upraszczasz !!
nie zauważyłem żeby MW czy UPR NSZ AK itd bratali się z chuliganami chyba że ONR ale oni nie są z mojej bajki ... po kim jak po kim ale po tobie spodziewałem się innej oceny burdelu jaki sprowokowała policja z jaśnie panią hanną
gdzie ty tu widzisz "bratanie się " z chuliganami ? :

Widzę właśnie jeden wielki bajzel, gdzie lewicowe media pieją o prawicowych chuliganach i na odwrót. Niestety te pierwsze mają większą siłę przebicia. Jak miałbym to obiektywnie ocenić? Musiałbym chyba tydzień siedzieć i przesiewać wszystkie niusy, zdjęcia i filmiki. Sympatyzuję z prawicą, ale choćby nas było 200 tysięcy na marszu, jeśli nie będzie tego w głównym nurcie mediów, nie będzie to miało znaczenia, więc ponawiam pytanie, co innego chcecie zrobić oprócz podniecania się, we własnym gronie, że było tak dużo uczestników?

Przepraszam Cię Qon, ale wyłącz TVN. Gdzie, kto się bratał?
Przypominam, że nie mam TV, ale sądząc po Waszych tekstach typu "młodym chłopakom puściły nerwy" czy "to była prowokacja" to myślę, że się tacy znaleźli.
Wiesz za komuny tych co tłukli sie z milicją też nazywano chuliganami, nie chcę porównywać do siebie tych dwóch sytuacji, ale jak widzę filmiki na których mundurowi katują wszystkich jak leci z okrzykiem "wy k**wy" to ja nie wiem kto tu jest tym dobrym a kto tym złym. Ja to juz nie wiem nawet kto bylby gorszy ta banda okołomagdalenkowa czy ci w kominiarkach. Co niektórzy lewacy przytomnie w swoich komentarzach piszą ze jakby znalazł sie ktos z głową na karku kto pogodziłby tych obrońców krzyża, "mocherów", narodowców, kibiców itd. to dla nich i tego całego establishmentu nastałyby złe czasy.
O to właśnie chodzi, że potrzebny jest wreszcie ktoś z głową.

Tak jak PiS zapoczątkował podział Polaków, tak PO jest godnym kontynuatorem tej idei. To robota PO, wykreowanie np. świadomości, że jak głosujesz na PO to jesteś młody (umysłem), prężny, postępowy, pozytywnie nastawiony do życia, jesteś po jasnej stronie księżyca. No a jak głosujesz na PiS to jesteś nieudacznikiem, frustratem, ciemnogrodem, katolem, złą ciemną i brzydką nocą
Problem w tym, że liderzy, czyli Tusk i Kaczyński taki właśnie obraz siebie kreują, a potem jest to przedstawiane w szkle powiększającym mediów. To nie bierze się z niczego. W życiu obowiązuje prosta zasada - jesteś słabszy (czytaj - nie dysponujesz wpływowymi mediami, większością w sejmie), musisz być dużo czujniejszy i nie wystawiać się na strzał. Ile razy Kaczyński czy JKM wystawiali się na strzał, wszyscy doskonale wiemy. Pomijam oczywiście fakt jaka to z Kaczyńskiego "prawica". Średnio mnie kręci fakt, żeby mój reprezentant identyfikował się z tarczą strzelniczą.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Ruch kibicowski jest niejednorodny to przekrój całego społeczeństwa i z reguły był apolityczny, teraz coraz bardziej widać skręt na prawo i powstanie przy kazdym klubie grup ludzi którzy zajmują sie szeroko pojętymi akcjami patriotycznymi, patologii też nie brakuje. Nie bądzmy też hipokrytami większość w duchu pewnie była zadowolona że paru agresywnych lewaków dostało w zęby w Warszawie. Nie ma co owijać w bawełnę ze w tym srodowisku wiele osób walkę z lewactwem rozumie też w sensie fizycznym, druga strona też ma takich ludzi i kazdy większy ruch społeczny takich osób również potrzebował. Cóż czasami argumenty słowne sie kończą szczególnie przy takich przeciwstawnych ideologiach.
O to właśnie chodzi, że potrzebny jest ktoś z głową, a nie wystawianie się nieprzychylnym mediom na strzał.
Raczej nie zapowiada sie że taki "mesjasz" pojawi sie na horyzoncie i w tym problem, trzeba sobie radzić inaczej.
Słyszał ktoś o udziale w marszu Serbów z SNP "Naši 1389" ?
Byli, wiele nacjonalistycznych delegacji od Włoch po Hiszpanie, Włochy, Szwecje nawet z Rosji ktos był.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Qon. Idzie 20 000 ludzi legalną pokojową demonstracją, po czym nie wiadomo czego policja nagle karze się rozejść. Jest 20 000 ludzi wkurzonych, a policja się usuwa. Tam policji prawie nie było, a tłumaczą się róznie, dlaczego ich tam nie było, ale za każdym razem kiepsko im to wychodzi. Wśród niech jest też duża rzesza kibiców piłkarskich z różnych klubów. e ma co się łudzić, że ratusz spodziewał się, że dojdzie do gigantycznej burdy, która pozwoli uznac prawice jako taką za środowisko niebezpieczne. Dodatkowo TVN ustawił i zostawił swój wóz transmisyjny. Domyślasz się jaki jest stosunek do TVN ma środowisko chocby kibiców ile kłamstw i prowokacji było w TVNie przeciw nim. Z 20 000 wkurzonych ludzi bez żadnej ochrony, jakiś kilkunastu zaczyna bujac wóz TVN przez wiele minut. Wśród nich biega zrozpaczony organizator marszu próbując ich skłonić, do odstąpienia. Policja tam jest, ale przygląda się z daleka. W końcu rzucają petardę do wozu, wóz płonie a TVN pokazuje płonący wóz przez dwie godziny w kontekście. Marsz niepodległości pali w Warszawie samochody. Ludzie bójcie się. Rozumiesz teraz kontekst słów 'chłopakom puściły nerwy"
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Po bitwie.
Radni Prawa i Sprawiedliwości dzielnicy Śródmieście, w związku z wydarzeniami z 11 listopada, złożą wniosek o rozwiązanie najmu Stowarzyszeniu im. Stanisława Brzozowskiego.
Jak donosi portal gazeta.pl Piotr Kazimierczak, wiceprzewodniczący rady dzielnicy Śródmieście z ramienia PIS-u, złoży w najbliższy poniedziałek na posiedzeniu rady wniosek o natychmiastowe rozwiązanie umowy najmu lokalu u zbiegu Świętokrzyskiej i Nowego Światu, gdzie mieści się Centrum Kulturalne Nowy Wspaniały Świat - siedziba Krytyki Politycznej. Wniosek ten uzasadniany jest tym, jakoby w NWŚ lewaccy bojówkarze znaleźli azyl po starciach z policją.

Inną wersję zdarzeń można znaleźć w oświadczeniu w którym członkowie zespołu Krytyki Politycznej twierdzą, że "nie zapraszaliśmy żadnych bojówek. Ani z Polski, ani z zagranicy. Nie planowaliśmy żadnego zgromadzenia grup radykalnych w Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat. Policja zepchnęła tam grupę antyfaszystów, którą następnie spokojnie wyprowadziła z lokalu, nie zgłaszając wobec nas żadnych zastrzeżeń".
A na marginesie to ciekawi mnie jak to jest, że w "Krytyce Politycznej" zatrudnia się kelnerów na umowy śmieciowe, a właściciele wolą te pieniądze wydawać na wystawne imprezy w drogich hotelach. Jest to jeszcze lewica ? Toż to pełną gębą kapitalistyczni wyzyskiwacze.

icon_mrgreen.gif
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Co do prowokacji to tekst z autonom.pl
Idźmy dalej - prowokacja milicyjna w „Źródełku”. Już po marszu liczni demonstranci zebrali się w legijnym pubie „Źródełko”, aby na spokojnie posilić się i porozmawiać po marszu. Około godziny 18 przy pubie najpierw zebrały się siły prewencji (w tym posiadający broń ostrą) w liczbie kilkudziesięciu osób, po czym milicjanci z tarczami wtargnęli do ogródka przy pubie i bez pardonu zaczęli atakować zebranych. Na nic nie zdały się krzyki, iż jest to teren prywatny, a kibice i narodowcy w spokoju rozmawiają przy stolikach. Milicjant kierujący całą akcją raczył jedynie odpowiedzieć „to nie ja wydałem polecenie”. Na szczęście ZOMOwcy tak szybko jak wtargnęli, tak też uciekli z pubu, widząc całkiem łagodną reakcję demonstrantów, a także zdecydowanie barmanki (właścicielki?) lokalu. Nasuwa się pytanie - do czego miała doprowadzić ta akcja i czy nie zakończyłaby się pogromem w przypadku, gdyby chociaż jeden z kibiców oraz patriotów zebranych w pubie stracił nerwy?

Podobna sytuacja miała miejsce w hotelu MDM przy Placu Konstytucji, gdzie troglodyci w mundurach zaatakowali pałkami nacjonalistów ze Szwecji. Szwedzi z Nordisk Ungdom, którzy nie brali udziału w żadnych starciach, zostali pobici na hotelowym korytarzu, po czym aresztowano ich wraz z polskim nacjonalistą, który oprowadzał ich po mieście. I choć wszyscy zostali zwolnieni jeszcze tego samego dnia, efekty opisywanej interwencji odczuwalne są do dzisiaj – głównie za sprawą połamanych żeber.

Wyliczankę zakończmy sprawą przechwytywania i zatrzymywania patriotów podróżujących autokarami do domu po Marszu. Wystarczą dwa przykłady: kibice Cracovii podróżujący autokarem zatrzymanym przed Krakowem zostali co do jednego spisani, po czym w sobotę rano w lokalnych mediach można się było dowiedzieć, iż spisani „chuligani zostaną zatrzymani”, natomiast patrioci ze Stalowej Woli (którzy swoją drogą przez agresję milicjantów nie mieli okazji wzięcia udziału w Marszu) zatrzymani w drodze powrotnej, jako koronne tłumaczenie dla absurdalnej akcji „stróżów prawa” usłyszeli „dostaliśmy polecenie z Warszawy”...
To co pisał Lobo, gdy nie wiadomo z jakiego powodu rozwiązano marsz pod pomnikiem mogło tam dojść do wielkiej zadymy o którą chodziło władzy, mimo tego udało sie utrzymać nerwy na wodzy nawet wsród najbardziej krewkich uczestników Marszu. Nie ma co tu płakać nad rozlanym mlekiem i ugrzeczniać sie na siłę.
Wczoraj postanowiłem obejrzeć Fakty na TVN-ie i byłem przerażony manipulacją w ostatnim reportażu dotyczącym Niemców. Z bandziorów z kijami zrobiono niewinne owieczki, które tu cytat "miały prawo dać kilka klapsów krewkim uczestnikom Marszu'. Wszystko okraszone jakąś wypowiedzia fryzjerki z przyniemieckiej miejscowości któa stwierdziła ze bardziej boi sie Polaków niż Niemców, oczywiście nie zabrakło wyjętych z kontekstu wypowiedzi archiwalnych Romaszewskiego i Kempy.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
http://www.youtube.com/watch?v=4iSwjKupCO0&feature=player_embedded

Jesli było to przepraszam, jesli nie to proszę oglądać i przekazywać dalej.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Słyszał ktoś o udziale w marszu Serbów z SNP "Naši 1389" ?

Byli. Cytat z kibice.net:

Osobiście widziałem Ukraińców z flagami (jedną dosyć sporą), Serbów (flagi narodowe + flaga organizacji Srpski Narodny Pokret), flagę Słowacji. Była też na pewno flaga niepodległej Białorusi, oczywiście Węgrzy, Czesi, również Litwini (sprzeciwiający się szowinistycznym postawom antypolskim). Tyle wiem, zapewne byli też inni goście.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Policja zatrzymała chuligana, który pobił reportera


ico-pap.jpg

15.11.2011
38-letni Norbert B. został zatrzymany przez stołecznych policjantów na placu budowy na Bemowie, gdzie pracował. Mężczyzna nie stawiał oporu.

Do ataku na fotoreportera doszło 11 listopada podczas Święta Niepodległości na stołecznym placu Konstytucji. Napastnik, który miała twarz zasłoniętą białą kominiarką, uderzył fotografa w twarz.

Tożsamość sprawcy udało się ustalić funkcjonariuszom we wtorek. Jak się okazało, Norbert B. był znany policji. W maju został zatrzymany za wtargnięcie na boisko podczas zamieszek, do których doszło po finale piłkarskiego Pucharu Polski w Bydgoszczy. Z kolei w 2009 r. funkcjonariusze zatrzymali go w sprawie związanej z narkotykami.

Policjanci proszą o kontakt poszkodowanego fotoreportera, którego tożsamości nie znają, jak również inne osoby pokrzywdzone podczas zajść 11 listopada. Zgłaszać się można do Komendy Rejonowej Policji Warszawa I przy ul. Wilczej.
takie męty zepsuły to wydarzenie ... i dają wymówkę do zadym dla pogiętych lewaków ... zamknąć do klatki z tym gliną który kopal po twarzy uczestnika Marszu ... idę o zakład że żaden z tych poparańców nie był by skłonny do wymiany ciosów chyba że jeden by był trzymany na ziemi a drugi dał się zaskoczyć ...
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
takie męty zepsuły to wydarzenie ... i dają wymówkę do zadym dla pogiętych lewaków .
Nic nie zepsuto
Osobnik ów popełnił przewinienie i poniesie karę i sprawa jest zamknięta
Dirk to zdarzenie już pokazano tysiąc razy .
Uwierz,że to co widać na filmikach to mały ułamek kures..twa prowokatorów w mundurach i bez.
Co tam robiły w ogóle milicyjne bojówki.Działania operacyjne???To po co kamizelki i pały?Zabezpieczenie??To dlaczego nie założyli mundurów??
Poczytaj forum policyjne nawet tam jest rozłam
Chrzanić tego reportera, i ten wóz tvn.Dlaczego nikt nie trąbi o skatowanych patriotach w tym kobietach i starcach.
Musisz wiedzieć,że incydenty zawsze się zdarzają.,a organizacja kulała ,był spontan

Wyobrazacie sobie co by się stało gdyby stu Polaków latało ze sprzętem po Berlinie i prało rodowitych Niemców???
Tusk już by nie całował Andżeli tylko w rękę po staropolsku.On by jęj chyba ............
A u nas co??Te małe niemieckie szczurki zostały ochronione,dostały po mandacie i szerokiej drogi
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Marek ale
Nic nie zepsuto
Osobnik ów popełnił przewinienie i poniesie karę i sprawa jest zamknięta
Dirk to zdarzenie już pokazano tysiąc razy .
Uwierz,że to co widać na filmikach to mały ułamek kures..twa prowokatorów w mundurach i bez.
Co tam robiły w ogóle milicyjne bojówki.Działania operacyjne???To po co kamizelki i pały?Zabezpieczenie??To dlaczego nie założyli mundurów??
Poczytaj forum policyjne nawet tam jest rozłam
Chrzanić tego reportera, i ten wóz tvn.Dlaczego nikt nie trąbi o skatowanych patriotach w tym kobietach i starcach.
Musisz wiedzieć,że incydenty zawsze się zdarzają.,a organizacja kulała ,był spontan

Wyobrazacie sobie co by się stało gdyby stu Polaków latało ze sprzętem po Berlinie i prało rodowitych Niemców???
Tusk już by nie całował Andżeli tylko w rękę po staropolsku.On by jęj chyba ............
A u nas co??Te małe niemieckie szczurki zostały ochronione,dostały po mandacie i szerokiej drogi
ależ Marku ja nie neguję twojej racji i punktu widzenia ... w większości się z nim zgadzam !
trzeba po prostu jasno określić granice i standardy na przyszłość by kłamsTVo24 nie mogło niszczyć tego o czym mówi pan profesor :

Semper Fidelis

Szeremietiew
14.11.2011 18:11 84 komentarze
Ile nas było 11 listopada?
a7111d4d391d425daadfd0521087ff3c,14,0.jpg



W relacjach z Marszu padają różne liczby uczestników, od kilku, kilkunastu do dwudziestu tysięcy. Przy czym organizatorzy Marszu te liczby uznali za sukces skoro apelowali o obecność 11 tysięcy manifestantów na 11 listopada.
Ilu więc ludzi poszło na Marsz? Wydaje się, że istnieją możliwości bardziej precyzyjnego ustalenia tej liczby posługując się nie tylko ocenami intuicyjnymi.
Z racji blokady lewako-faszystów, ochranianych – dodajmy - przez policję, uczestnicy Marszu musieli pójść inną niż zatwierdzona przez władze miasta trasa. Ruszaliśmy z Placu Konstytucji idąc następnie ulicami Waryńskiego, przez Rondo Jazdy Polskiej, Goworka, a dalej ulicami Spacerową i Wilanowską, wreszcie Alejami Ujazdowskimi do Placu Na Rozdrożu. Całość trasy wg planu Warszawy liczy 4 kilometry. Przy czym kiedy czoło Marszu docierało do Placu Na Rozdrożu tył pochodu był jeszcze na Placu Konstytucji. To oznacza, że cała czterokilometrowa trasa była wypełniona ludźmi.
Ulice, którymi szli uczestnicy Marszu, są mniej więcej w połowie jedno jezdniowe (dwa pasy ruchu), a w połowie dwu jezdniowe (cztery pasy ruchu). Szerokość pasa drogowego w pierwszym przypadku wynosi 20 m, w drugim 30 m. Szliśmy zajmując cały pas ruchu, czyli około dziesięciu metrów na ulicach jedno jezdniowych i około piętnaście metrów na dwu jezdniowych. Można więc jako średnią na cała trasę przyjąć, że idący zajmowali około 12 metrów pasa ruchu. I możemy też przyjąć, że Marsz wypełnił ludźmi powierzchnię 48 tys. metrów kwadratowych (4000 m x 12 m = 48 000 m[sup]2[/sup]). Załóżmy jednak, że w pochodzie mogły być luki: zmniejszymy więc teren zajęty przez idących o jedną trzecią – na 32 tys. m[sup]2[/sup].

Przyjmuje się, że w demonstracjach na jednym metrze kwadratowym mieści się zwykle czterech demonstrantów. Znowu z ostrożności, aby ktoś nie posądził nas o przesadę przyjmijmy, że w przypadku Marszu to nie było czterech, ale trzech uczestników.
37d03a3d6f1fc7664729a2be1ef3b6f0,14,0.jpg
Mnożymy metry powierzchni przez trzy (32 000 m[sup]2[/sup] x 3) i mamy wynik 96 000 osób!
To rzeczywiście była największa, od 1918 roku, manifestacja patriotyczna. Należy tym samym uznać, że liczba 50 tys., podana przez Tomasza Parola (Łażącego Łazarza), jest zbyt niska.

Wydaje się też oczywistym dlaczego organizatorzy nie byli w stanie zapanować nad taką masą ludzi. Dlatego trzeba z najwyższym uznaniem stwierdzić, że uczestnicy Marszu, w przeważającej liczbie ludzie młodzi, zachowali się bardzo odpowiedzialnie i dzięki temu cały przemarsz odbył się w spokoju, z zachowaniem najwyższego porządku. (Wśród zatrzymanych przez policję - jak okazuje się - nie ma członków Młodzieży Wszechpolskiej i ONR tylko lewacy, głównie z Niemiec i "bezprizozorni" rozrabiacze. A więc nie było burd „patriotycznych łobuzów”, jak nazywały uczestników Marszu wrogie wobec nas media.)


Natomiast nieodpowiedzialnie zachowały się władze, a policja nieudolnie - w likwidowaniu incydentów chuligańskich, a często prowokacyjnie wobec uczestników Marszu .
Dzięki Nowemu Ekranowii pracy jego dziennikarzy mamy wystarczająco dużo materiałów pokazujących prawdę o Marszu i dowody na fałszywość oskarżeń kierowanych pod adresem jego uczestników przez polityków obozu rządzącego i wysługujące się im media.
37f630ad154ac0d9f55f948d80952b40,0,0.jpg

W dniu 11 listopada Marsz pokazał siłę polskiego patriotyzmu.

Nie trudno dostrzec kto się tej siły przestraszył.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Obóz Narodowo-Radykalny, jako współorganizator Marszu Niepodległości 2011, będącego największą patriotyczną manifestacją po 1989, liczącą ok. 25 tys. uczestników, dziękuje wszystkim obecnym. Szczególne wyrazy uznania kierujemy w stronę kibiców, którzy tłumnie zjechali w ten dzień do Warszawy ze wszystkich części Polski. Oświadczamy, że winę za incydenty, które zaszły przed Marszem, w trakcie jego trwania, oraz po rozwiązaniu zgromadzenia ponoszą środowiska skrajnej lewicy, które od kilku miesięcy zabiegały o przyjazd niemieckich bojówek anarcho-komunistycznych celem atakowania uczestników Marszu Niepodległości, a co za tym idzie zakłócenia i uniemożliwienia godnego świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę wolności. Dziękujemy tym kibicom, którzy swoją obecnością uniemożliwili planowane przez lewackich bojówkarzy frontalne atakowanie maszerujących osób. Jednocześnie wyrażamy swoje oburzenie wobec skandalicznej postawy policjantów, którzy tego dnia zamiast prowadzić czynności zabezpieczające legalną demonstrację patriotyczną, wielokrotnie nadużywali swoich uprawnień, często zachowując się agresywnie względem kobiet, dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych, które akurat znalazły się w strefie operowania policyjnych jednostek. Domagamy się również wyciągnięcia konsekwencji względem funkcjonariusza, przeciwko któremu istnieje dowód w postaci materiału filmowego utrwalający jego skandaliczne zachowanie przypominające bardziej kryminalistę w czasie rozboju, niż stróża prawa. Obóz Narodowo-Radykalny sprzeciwia się zakłamywaniu faktów związanych z winą za stosowanie przemocy w Dniu Święta Niepodległości , ciążącą na kręgach lewackiej ekstremy i próbą zrzucania jej na uczestników Marszu Niepodległości. Oświadczamy również, że gwarantujemy za rok pokojowy marsz, jeśli Urząd Miasta Warszawy postawi organizatorom skrajnie lewicowej kontrmanifestacji, aby organizowali swoje antypatriotyczne zaczepki nazywane „Kolorowa Niepodległa” minimum kilometr od miejsca z którego ma ruszyć Marsz Niepodległości. Jeśli wolą osób decyzyjnych z Urzędu Miasta jest faktyczne przeciwdziałanie zamieszkom, a nie dostarczanie TVN-owi i Gazecie Wyborczej materiałów na prymitywne sensacyjne reportaże, to liczymy na poważne potraktowanie naszego apelu.
Oświadczenie jednego z organizatorów, mianowicie ONR-u.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 465
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Oto fakty które potwierdzają że burdy zrobiła Anifa i byłem tam.

Zamieszki zrobiła Anifa z Niemiec. Niemców i innych z Europy Zachodniej było najwięcej. Anifa to margines społeczny który ćpa i pije.Oni zrobili zadymy uczestniczy marszu nie robili zadym tylko bronili się przed Anifą. Zanim zaczął się marsza to grupa z blokady odrzuciła uczestników marszu petardami. bójki z policją i uczestnikami marszu robili Anarchiści. Nie znanych powodów media ich pokazały i sobie znanych powodów nazwali ich uczestnikami marszu. Blokada była nielegalna. Państwo pokazało że Niemcy mogą pobić grupę rekonstrukcyjną i policjanta nie dostaną żadnej kary. Anarchiści Polscy dostali kare i mandat. Policja chciała by podpalono samochód . Specjalnie zostawiono otwarty samochód i nie posiadał benzyny gdyby posiadał to by wybuchnął. Przed marszem policja i drogówka przeszukiwała autokar i przez to spóźnił się 15 minut. Gdy płonął samochód policja wierzyła że wybuchną zamieszki. Przejechał wóz do gaszenia i potem 4 grupy policjantów . Po co tylu policjantów do gaszenia samochodu. według prawa policja powinna organizatora poprosić o rozwiązanie manifestacji lub robią ją na własną odpowiedzialność.Blokada promowała wbrew prawu komunizm i jak każdy wie prawo zabrania promowania komunizmu.Gdy ludzie poszli bo manifestacja się skończyła. Policja całej Warszawie ustawiła spore grupy policjantów nie wiadomo po co. Zmarnowano masę pieniędzy i jeździło sporo radiowozów też nie wiadomo po co. Zmarnowano drogą benzynę. Gdy wracaliśmy spora grupa policjantów dobrze uzbrojonych i donosicieli czyli kryminalistów na służbie policji. Wszedł policjant i powiedział nic nie mają i poszedł. O co mu chodziło.

Na całym świecie jest nie wyobrażalne by jakaś manifestacja zmieniła oficjalny pochód państwowy. Tylko w Polsce jest to możliwe i innych krajach jest nie możliwe by osoby z innych krajów łamały prawo i atakowały ludzi tylko za to że mają flagę własnego kraju. Za to zostali wypuszczeni. Nie ważne że jeden Niemiec złamał rękę na kasku policjanta i jest to dowodem na atak na policjanta. Za to powinien stracić stanowisko szef Warszawskiej Policji. Warszawie nie było toalet i nie było świateł. Gdy wracaliśmy z manifestacji było bardzo ciemno . Poszliśmy schodami bo było szybciej. Trudno to uwierzyć ale na tych schodach nie było światła. Zimą nie da się tędy iść. Pojawiły się światła ale były bardzo słabe.YouTube potwierdza że Niemcy na padali na ludzi i policja. Dlaczego zostali wypuszczeni ? Nie wiadomo. TVN i Gazeta wyborcza to komuniści i dla nich to święto przypomina że Polska była jedynym krajem którym nie wybuchła rewolucja i Naród zjednoczył się przeciw komunistą . Podpalenie samochodu miało dać pretekst to prowadzenia nowego prawa do zgromadzeń. Policja może być bardziej brutalna i łatwiej prowadzić stan wojenny. Zostaje tylko zmiana prawa do zgromadzenia. Te zmiany są absurdalne . Za szkody płaci organizator. Chore . Za szkody powinni odpowiadać ludzie którzy je robią a nie organizator i zwykli ludzie. Nie można zasłaniać twarzy . Pozbawione sensu. Zasłonięcie twarzy może oznaczać nie tylko chęć popełniania czynów kryminalnych ale też ochronę przed zimą i ta osoba może by chora na jakąś chorobę i powodu tej choroby nie chce pokazywać twarzy. Anarchiści normalnym ludziom robią zdjęcia i nie wiadomo co może się stać i niektórzy ludzie walczą komunizmem i dlatego muszą kryć twarz. Przez zamieszki chcieli dać więcej pieniędzy na policje i zabrać zwykłym ludziom i ukryć podwyżkę podatków . Polsce panuje kult Marszałka i władze cenzuruje Dmowskiego . Nie chcieli by uczestnicy doszli do pomnika tego wybitnego Polaka bo dla nich jest zagrożeniem i jest nie wygodny. Gospodarka wytrzyma 2 lata maksymalnie 4 . Dlatego chcieli ograniczyć możliwość zgromadzeń by utrudnić protesty powodu kryzysu gospodarczego.Czy PO zabierze siedzibę Krytyce Polityczne i dotacje za wspieranie Anarchistów i danie im narzędzi do atakowania ludzi?. Krytyka Polityczna powinna stać się nielegalna tak samo Anifa.
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Coś lżejszego:
„Wczoraj odbył się mecz Polska-Niemcy. Wynik meczu to: ogółem cztery strzelone bramki”. Czy Państwo byliby zadowoleni z takiej relacji z meczu? Ja nie. Ja bym chciał wiedzieć, ile z tych bramek strzelili Niemcy, a ile Polacy. Dopiero taka informacja to dla mnie wynik meczu.
Nasi rodacy wiedzą już z mediów: jedenastego listopada w Warszawie dwie bojówki: „niemieccy lewacy” i polscy „chuligani” zakłóciły Święto Niepodległości, zdemolowały stolicę i na szczęście zostały w końcu aresztowane przez policję. Jaki był wynik tego meczu Polska – Niemcy? Nie słuchajmy demagogów, którzy wyolbrzymiają dokonania to tej, to znów tamtej strony. Zajrzyjmy do danych policji i sprawdźmy twarde fakty.

Dane są precyzyjne i jednoznacznie wskazują zwycięzcę meczu: polscy patrioci – 39 rannych policjantów, Niemcy – ani jednego. Polacy mogą poszczycić się dwoma spalonymi samochodami TVN i dwoma uszkodzonymi (innych mediów). Niemcy – nie zaliczyli ani jednego. Polacy zdemolowali Plac Konstytucji, co widać na filmach (niektórzy z orzełkiem: ucz się reprezentacjo narodowa!). Niemcy – też widać na filmach – nie tylko nie próbowali nawet rozebrać polskiego bruku (walkower!) ale nie potrafi wręcz przewrócić głupiego kosza na śmieci. Polska wreszcie wygrała z Niemcami we wszystkich kategoriach: w policyjnej – 39:0, w samochodowej – 4:0 i w ogólnej walkowerem.
Przez jeden dzień atmosferę święta i wyczekiwanego od lat zwycięstwa w meczu z Niemcami zakłócał wynik w kategorii „aresztowani”: Niemcy – 106 osób, Polacy – niespełna 40. Na szczęście po odwołaniu się do sądu wynik ten został radykalnie sprostowany: 12-go i 13-go aresztowano kolejnych 21 polskich patriotów (ten wynik może się jeszcze poprawić), natomiast Niemców – wszystkich co do jednego! – zdyskwalifikowano i wyrzucono z aresztu: mają jeszcze szansę zagrać w barażach w grudniu, ale pod marnym zarzutem udziału w zbiegowisku, tylko jeden ma zarzut przepychania się z policjantem. Cieniasy. Ostatecznie wynik i w tej chlubnej kategorii wynosi ok 60 do zera dla Polaków. Victoria warszawska, jakiej nie mieliśmy od lat!
Atmosferę święta zepsuły niestety przekupne media, które wypaczyły wynik meczu i przedstawiają go jako ogólnie remis. Twarde fakty – ilość policjantów odesłanych przez obie strony do szpitala, ilość spalonych samochodów, powierzchnia rozebranego bruku itd. – są prymitywnie manipulowane w ten sposób, że podaje się najpierw ogólną informację o „walce dwóch ekstremistycznych bojówek” a potem ogólną informację o zniszczeniach, rannych i aresztowanych. Bez podawania, że WSZYSTKIE zniszczenia spowodowała tylko jedna strona i że TYLKO jej uczestnicy są aresztowani i tylko oni usłyszeli wyroki. Takie wypaczanie wyniku meczu jest strasznie niesprawiedliwe. Szkoda, że tak nam zepsuto atmosferę narodowego święta.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Coś lżejszego:
podasz źródło ?
jak dla mnie słaby komentarz ... ironiczne odwracanie kota ogonem i to w lewą stronę ... policja była tendencyjna i to silnie ... na Marszu w takiej skali nie było można zapanować totalnie nad uczestnikami a zwłaszcza nad "uczestnikami"
słowem władze miasta Warszawa sprowokowały zamieszki by mieć podkładkę na rok następny ... bo założę się z każdym że w przyszłorocznym Marszu weźmie udział co najmniej 2 razy więcej obywateli !!
 
Do góry