Marsz Niepodległości 11 tys na11.11.11

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
oki ;)
a tak a propos : [YouTube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qDGpbxGNkYs[/YouTube]
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
ten bez zębny pseudo aktor, który kiedyś był chłopakiem od mieszania betony na budowie chyba nie wiem co mówi w tym klipie ale kazali mu się lansować aby kilka punktów zarobić :)
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
379762_229380877124002_100001562742547_630494_371196917_n.jpg
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Moim zdaniem w ogóle ten Marsz będzie historyczny, jeśli wszystko się ułoży dobrze. W ciągu ostatnich prawie 100 lat, chyba nigdy w czasie pokoju narodowcy razem z piłsudczykami i konserwatystami nie szli razem, aby zamanifestować jedność w różnorodności na bardzo szeroko rozumianej prawicy. To może być dobry wstęp do dalszych wspólnych działań na pewnych polach.
 

Han Pasado

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
142
Punkty reakcji
6
Rok temu było nas 3-4 tys i wydawało się że to już sukces, teraz myślę że będzie nas 2 razy więcej.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A tutaj opis tej debaty trochę od kuchni:
http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/index.php?option=com_content&view=article&id=928:61011-debata-w-warszawskim-klubie-tabuoraz-poza-nim&catid=39:pozasportowe&Itemid=91
 

Han Pasado

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
142
Punkty reakcji
6
Ciekawe, Ziemkiewicz znokautował ich wszystkich. Dziwie się że czerwoni powołują się na jakieś iluzoryczne BH, przecież nawet słabo zorientowanych człowiek wie że to jest kompletny nonsens. Nie mniej jednak nieźle sie uśmiałem słuchając o jakichś życzeniach z okazji urodzin Fuhrera. :):) :) Po prostu w tym miejscu miałem ubaw po pachy. :037:
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Śmieszne te wszystkie przepychanki. Niech każdy robi to, co może, byle nie krzywdzić drugiej osoby i świętuje ten dzień w taki sposób, jaki mu odpowiada.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Nazywają siebie Antifa Hooligans. 11 listopada wyjdą na ulice walczyć z faszyzmem. Na ulice, bo żadnych sądów nie uznają.

Antek w ogóle nie powinien ze mną rozmawiać. Mówi mi to już po raz trzeci w ciągu pół godziny. – Jesteś częścią systemu. A ja, z założenia, :cenzura:ę system – wzrusza ramionami. Siedzimy w warszawskim parku Skaryszewskim. Antek nie wygląda na chuligana. Ubrany na czarno, w bluzie z kapturem, zwykłych trampkach. Chudy i blady. Pali papierosa za papierosem. Kiedy z dumą opowiada, jak rok wcześniej bił się w tym parku z grupą skinheadów, trudno mi go sobie wyobrazić w walce. Jest anarchistą, wspiera Antifę – radykalną grupę lewicowców. Dlaczego więc gada ze mną, z mainstreamowego medium? – Widzisz, tobie może się wydawać, że my się bawimy w demonstracje. Jasne, happeningi, protesty, akcje „Gazety Wyborczej”, poparcie celebrytów i kolorowe transparenty są potrzebne do edukacji społeczeństwa. Ale faszyści mają w d*pie transparenty. Jedyne, czego mogą się bać, to my. Niech więc o nas słyszą.
http://spoleczenstwo.newsweek.pl/antifa--niech-sie-boja,84182,1,1.html

ciekawe co na to karolak z jego cudną kolorową tolerancją :027:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
haha, genialne i smutne zarazem.

Co do Karolaka to dla mnie jest to kandydat nr 2 do nagrody pt. : "jak można się zeszmacić w 10 minut". Kandydat nr 1 to Monika Richardson. Wcześniej byli mi z grubsza obojętni - teraz jak ich widze to przełączam kanał. Zresztą, podobny poziom mentalny reprezentują. Proponuje im niech sobie pojadą np. do Paryża i zwiedzą wszystkie dzielnice. Ciekawe czy po powrocie dalej będą za "tolerancją"

Tolerancyjny to ja jestem, ale dla tych, którzy chca być Polakami, czują się Polakami, znają język. np.

Wtedy nie obchodzi mnie ich kolor skóry, religia... Natomiast jak ktoś po 10 latach przebywania w kraju nie ma pracy, nie zna języka kompletnie, mieszka w jakims getcie, nie zna hymnu to niech wypier... z mojego (tak !) kraju. W Szwecji się naogladałem tego dziadowstwa. Ci wszyscy "tolerancyjni" zapominają o tym, że tolerancja nie może być jednostronna. Jednostronna tolerancja wygląda tak, że w islamskich (choc tu nie piję do islamu - bardziej po prostu do grupy ludzi, którzy zwyczajnie nie chcą się zaasymilowac) dzielnicach Paryża kobieta sprzedająca narodowe pamiątki ma codziennie wybite szyby, była gwałcona... To jest tolerancja.

Co do marszu to chętnie bym się tam pojawił, ale niestety to zbyt daleko. Natomiast ideę jak najbardziej popieram. Jakoś w Szwecji ludzie mają flagi na domach powywieszane i nikt ich od faszystów nie wyzywa.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
”Ukradliśmy patriotyzm?”

Home » ”Ukradliśmy patriotyzm?”

09 lis


Kilka dni temu dotarła do mnie wiadomość, że na własnej posesji został pobity 22-latek. Stało się to gdzieś na południu województwa lubelskiego. 20-letnia matka jego dziecka po wielomiesięcznej nieobecności i obojętności wobec losu potomstwa pojawiła się nagle z bandą opryszków by odebrać synka. Ojciec chłopca nie chciał oddać swojego dziecka pod opiekę komuś, kto wcześniej kompletnie nie interesował się jego wychowaniem. W moich oczach młody ojciec postąpił słusznie – nie mam co do tego wątpliwości. Podobną słuszność odczuwam, gdy myślę o nadchodzącym Marszu Niepodległości. Ktoś oczywiście może się zastanawiać: skąd właściwie takie porównanie? Postaram się więc to wyjaśnić.
W ostatnim czasie środowiska lewicowe prowadzą wzmożoną nagonkę na organizatorów i uczestników nadchodzącego Marszu Niepodległości. Próbuje się ich na siłę powiązać z ideologią neonazizmu. Przedstawia się całe wydarzenie jako spektakl patriotyzmu „złego”, „chorego na faszyzm”, który konfrontuje się z patriotyzmem „dobrym”, który ma być zaprezentowany na imprezie pod tytułem „Kolorowa Niepodległa” oraz na blokadzie Marszu organizowanym przez Porozumienie 11 Listopada. Na czym ten „dobry” patriotyzm ma polegać? Trudne pytanie, bo tworzyć go mają anarchiści, feministki, aktywiści homoseksualni, antyteiści, antyfaszystowscy terroryści bijący przeciwników politycznych młotkami… Tylko gdzie w tym wszystkim miejsce na polskość?
W niedawnej debacie na temat dzisiejszego patriotyzmu w radiu Roxy FM, która w gruncie rzeczy była debatą zwolenników i przeciwników Marszu Niepodległości, pisarka Sylwia Chutnik, stojąca w opozycji wobec idei Marszu, stwierdziła, że według niej pojęcie patriotyzmu zostało skradzione i zaprzepaszczone przez „skrajną prawicę”. Jest to bardzo ciekawe stwierdzenie, które dało mi poważnie do myślenia, bo mając na uwadze wymienione kilka linijek wyżej środowiska mające brać udział w „Kolorowej Niepodległej”, trudno jest znaleźć w tej alternatywie dla Marszu jakiekolwiek odwołania do patriotyzmu. Gazeta Wyborcza, wiodąca prym w złej promocji Marszu Niepodległości, opublikowała swego czasu artykuł Tomasza Żuradzkiego pod tytułem Patriotyzm jest jak rasizm. Czy więc uprawnione jest stwierdzenie pani Chutnik o jakiejś kradzieży patriotyzmu? A może tzw. postępowa lewica i kibicujące jej media dawno już się po prostu patriotyzmu wyparły? Podobnie jak matka, która przestała się zajmować swoim synkiem, więc zajął się nim jego ojciec.
Sęk w tym, że ta matka wróciła, w dodatku z zamaskowanymi i uzbrojonymi kolegami. Podobnie chce zrobić tzw. postępowa lewica w towarzystwie swoich kolegów z antify i odebrać nam patriotyzm, który już dawno olała i z którym nie ma kompletnie nic wspólnego. Dlaczego środowiska skupione wokół Porozumienia 11 Listopada nie powiedzą uczciwie, że z patriotyzmem im nie po drodze i będą protestować przeciwko Marszowi Niepodległości jako ci, którym Polska niepodległa nie jest do niczego potrzebna? W końcu jeden z uczestników zeszłorocznych blokad Marszu bez zażenowania stwierdził przed kamerami, że w nowoczesnym państwie nie ma miejsca na takie pseudowartości, jak naród. Bądźmy uczciwi i powiedzmy sobie wprost – Marsz Niepodległości zamierzają blokować antypatrioci. O wiarygodności słów Seweryna Blumsztajna, publicysty Gazety Wyborczej oraz gorącego entuzjasty zeszłorocznych i nadchodzących blokad, o prezentowaniu przez niego Polski Piłsudskiego, w opozycji do Polski Dmowskiego, niech świadczy fakt, że Marsz Niepodległości wsparł Jan Józef Kasprzyk, prezes Związku Piłsudczyków i Komendant Marszu Szlakiem I Kompanii Kadrowej. Co to wszystko oznacza? Tylko tyle, że pojęcie patriotyzmu ma nadal pozytywny odbiór w społeczeństwie. Jest to jedyny powód, dla którego tzw. postępowa lewica rości sobie prawo do patriotyzmu, a właściwie tylko do pustego pojęcia, nie do postawy. Jeśli ludzie zapomną, że jest coś takiego, jak patriotyzm, lewica go porzuci i nie będzie o niego walczyć. Dla nich patriotyzm nie jest wartością, ale zabobonem, który chwilowo można wykorzystać w celach marketingowych. Dlatego to właśnie Marsz Niepodległości ma w swym komitecie poparcia weteranów AK i NSZ, natomiast jego przeciwnicy wspierają się „autorytetem” serialowych gwiazdek oglądanych masowo pod kolację w ramach odmóżdżenia.
Trudno więc powiedzieć, że ludzie, którzy spotkają się w piątek na Marszu Niepodległości, ukradli patriotyzm. Śmiem twierdzić, że oni się nim zaopiekowali. Jako jedyni. Podobnie jak młody ojciec zaopiekował się swoim dzieckiem, zapomnianym przez jego matkę. Zapraszam więc wszystkich polskich patriotów w najbliższy piątek, 11.11.11., do Warszawy na plac Konstytucji o godzinie 15:00. Nie dajmy sobie odebrać polskości. Do zobaczenia!
Dębowy
Za: http://narodowalodz.blogspot.com/2011/11/ukradlismy-patriotyzm.html
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Cholernie w tym roku chciałem być w Warszawie na marszu, ale jak zwykle coś musiało nie wyjść. Jak trzeba będzie to przejdźcie po tych czerwonych klakierach, pokażcie ze są jeszcze w Polsce ludzie którzy czekają na normalną wolną Polskę i pamiętają o Bohaterach.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
W stolicy nie będę,ale w moim pięknym mieście dziś o 17 też przejdzie marsz z pod pomnika Piłsudskiego pod pomnik 42 PP na cmentarzu wojskowym i oczywiście wezmę w nim udział.
Panowie uważajcie też na prowokacje milicjantów
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/2393/czym-sie-zajmuje-mswia-w-przededniu-swieta-niepodleglosci
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Dlaczego w Polsce obchodzi sie dzien niepodleglosci jak Polska juz niepodlegla nie jest ?
 
Do góry