Mariusz Pudzianowski vs. Eric Esch

-KOTLET-

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mariusz Pudzianowski vs. Eric Esch

Kandydatów było dwóch. Kilka dni temu władze KSW spotkały się z Rosjaninem Aleksandrem Emelianenko, ale "Dominator" zmierzy się jednak z Ericeem "Butterbeanem" Eschem! Walka już 18 września w Łodzi.

Dzisiaj na oficjalnej konferencji prasowej ogłoszono nazwisko najbliższego rywala Mariusza Pudzianowskiego. Jak już wyżej wspomnieliśmy będzie nim popularny "Butterbean". Jakiś czas temu naśmiewał się z Pudzianowskiego, że ten bije jak dziewczynka. Teraz w ringu będzie mógł się osobiście przekonać, czy tak jest w rzeczywistości.

Pudzianowski, jak zresztą zwykle, jest bardzo pewny siebie. Przekonuje, że w porównaniu do przegranej walki z Timem Sylvią zobaczymy w ringu zupełnie innego "Dominatora".

Mariusz Pudzianowski:
Przede wszystkim poprawiłem wydolność. Jestem w tej kwestii po tych kilku miesiącach 60-70 procent lepszy. Schudłem, ważę teraz 118 kilogramów, skurczyłem się. Widziałem kilka walk Erica na wideo, jest w moim zasięgu - przyznał Pudzianowski.

KSW zadbało również o komentarz ze strony "Butterbeana".

Eric Esch:
Każdy, kto ma tyle odwagi, by wyzwać mnie na pojedynek, zasługuje na walkę ze mną. Ja jestem mistrzem nokautu. Przyjadę do Polski i pokaże polskim fanom, kto jest prawdziwym mistrzem.

Mariusz Pudzianowski:

Wzrost: 186cm
Waga: 118kg

MMA

Walki: 3
Wygrane: 2
Przegrane: 1

2128580455_7a5b97006f.jpg


Eric Esch:

Wzrost: 182cm
Waga: 189kg

MMA

Walki: 23
Wygrane: 15
Nokauty: 5
Przegrane: 7

Butter.jpg
 

Kamilosekk

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
95
Punkty reakcji
4
Miasto
Wodzisław śl
Szkoda,ze jednak do dojdzie do walki z Alexandrem,jak sam powiedział,że to jest plotka o tym,że jest chory,a ksw nie dopuściło go do walki z Pudzianem,rzekomo "dbając o zdrowie zawodników" według mnie po prostu nie chcieli,żeby Pudzian poniósł kolejną porażkę.
Jeżeli Eric jest wciąż w formie,to Pudziana czeka nie lada wyzwanie.
 
C

compton_style

Guest
Dobrze dla Pudziana, że nie będzie walczył z Alexandrem. Emelianenko by go upokorzył, on rozwalił Nastulę, a Nastula słaby nigdy nie był. Ja bardziej czekam na "parodię roku" czyli walkę Najman vs Saleta, myślę, że będzie śmiesznie.
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Oglądając walkę Najmana i Salety, w pierwszych sekundach miałem wrażenie, że oglądam walkę Pudziana z Najmanem :p.

Najman chciał zniszczyć w pierwszych sekundach Saletę, nie udało się :p.

Brawo dla Pudziana, było widać że Esch ma siłę. Jednak udało się zakończyć walkę w parterze i tak o to mamy zwycięstwo ;).

No i wydolność rzeczywiście się polepszyła, Mariusz udzielając wywiadu nie wygląda na zbyt zmęczonego :p.
 
C

compton_style

Guest
No w ogóle Mariusz mniejszy się zrobił i szybszy :). Ale gardy dalej nie ma zbyt szczelnej, dwa proste mu wpadły, aż głowa odskoczyła. W parterze Butterbean bezradny, z taką masą to nawet nie mógł się przekręcić. Pudzian go szybko skończył, ale ciosy były dalej trochę mało skoordynowane. Bardziej podobała mi się walka Błachowicza i Dowda vs Kułak.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Wielki sukces pudzianowskiego. Pokonał promotora swojej poprzedniej walki w usa i przyszlej walki, na którą już miał kontrakt podpisany (który na dodatek bardziej był zainteresowany walką polskiego młodego talentu, niż swoją walką za parę minut). W następnej walce w polsce spotka się pewnie z szefami KSW.
 
Do góry