Manga i Anime Naruto

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Przekazał mu coś z MS'a. Bo przecie to chyba właśnie MS daję kontrolę nad Kyuuby'm.
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
Ale to jak.... nie rozumie...
Użytkownik Sharingana moze sobie rozdaac kazdemu komu chce jakies moce ze swoich sharinganów?
mam nadzieje ze to sie wyjasni bo bardzo mnie to ciekawi
jakie moce dostał Naruciak


Ale przecież Itachi powiedział
"Mam nadzieje ze dzien w którym bedziesz musiał ich użyc nigdy nie nastanie..." Czy to co dał mu Itachi moze byc tak potezne ze sam Itachi boi sie o Naruto?
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
W sumie, mnie też to ciekawi, ale myślę, że to jakaś zakazana technika.
A co może być tak potężne, że boi się tego nawet Itaś? Chyba tylko Kyuubi.
Ew. Naruto będzie mógł pluć wronami. ^_^
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Co zrobił Naruto gdy się dowiedział? Obstawiam rozpieprzenie czegoś i atak na żabę. :)
Czyli jednak Sas ma pod sobą całe Akatsuki.
Coraz więcej zagadek. Czego konkretnie chce Madara od Sasa? Najpierw wyruszą po ośmioogoniastego czy do Konohy? "Mizukage-sama... a raczej Madara-san" :mruga:
Na brak akcji podczas podróży zjednoczonego Aka i Hawka nie będziemy narzekać. Suigetsu i Kisame wyraźnie się nie polubili.
"Człowieku, jesteście do bani" xD
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
No też obstawiam ze cos rozwali... A co do tego "Mizukage-sama... a raczej Madara-san" to już naprawde nie wiem co mysleć... Juz sie pogubiłem... Czy tobi to napewno Madara? Już nic nie wiem :/ No tak jak ci mowiłem ze
Sasek bedzie miał pod sobą Akatsuki :p I nie wiem też co myslec o tej wypowiedzi Tobiego : "Ich poświęcenie przywiodło nas do tego punktu, do najważniejszej rzeczy, by Sasuke był mój...."
Powiedz mi o co tu chodzi bo ja juz nie kumam nic
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Ja też już niczego nie kumam. Kishi za dużo gmatwa. Niedługo trzeba będzie wszystko sobie na kartkę spisywać.
Podobno w anime się zapychacze zaczęły. W momencie gdy Naruto uczy się Rasenshurikena, idą na misję do
wioski ognia
. Tylko fajnie,
że wioska ognia to Konoha
. xD A swoją drogą , to w anime w ogóle nie powinno być zapychaczy/fillerów. Uniemożliwia to autorowi mangi rozwinąć jakieś wątki według jego upodobać. W fillerach pojawił się jakiś
kolo z demonem
. A może Koshi chciał go przestawić w innym świetle, jako kogoś zupełnie innego? Tak samo Raiga. Nigdy nie zawitał w komiksie. A według anime jest jednym z
członków 7MM
.
 

Marvel

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Cóz w mandze jest ciekawie ;d ciekawe jak skonczy sie ta walka. Wole by
sasek dostał po :cenzura:e
A Anime za pare odcinków koniec fillerow. OD 72 wracam do mangi wreszcie xD
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
A mi się to Naruto już coraz mniej podoba. Może dlatego, że dziennie pochłaniam kilkanaście rozdziałów mang o tym samym tytule, a na Naruto muszę czekać tydzień i zacząłem się, że tak powiem "wyciągać", zamiast coraz bardziej "wciągać". I mam wrażenie, jakby autor rysował to na siłę.
Co do tych rozdziałów ostatnich to też uważam, że
Sasowi powinien dopieprzyć
, ostatnio zbyt pewny siebie się zrobił. No i zadziwiła mnie szczerze mówiąc siła
ośmioogoniastego
. Myślałem, że jak
Sas wejdzie, to będzie po zawodach,
a tu niespodzianka, i to całkiem miła.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
a w anime znowu fillery- już po openingu widac :/
Co do mangi
może w końcu się doczekamy walki naruto, bo jak na razie to chyba autorowi brakuje poysłu i tak przeciąga wszystko w nieskończonośc :/
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja słyszałem ostatnio że po tej rozpierduszce paina wiele nie będzie i autor chce mange kończyć
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
A jak dla mnie to on jest już tym wszystkim znudzony i tak rysuje, aby rysować, przecież kasa cały czas leci. I ta akcja -
Konoha przeorana w kilka sekund.

nadrabiam straty, anime porzuciłem to mangę czytam, dopiero 10 tomik :p

Który to moment?

ja słyszałem ostatnio że po tej rozpierduszce paina wiele nie będzie i autor chce mange kończyć

To chyba dobrze. Tylko trochę wątków niewyjaśnionych. A mnie oczywiście najbardziej ciekawi 7MM.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
trening naruto między 2 a 3 etapem egzaminu na chunnina. w anime t już shippuden oglądałem, ale wole mangę. po ngielsku czytam i wnerwia mnie nazywanie technik, np dragon flame no jutsu xD
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
no to może irytowac :D
A manga powiedziałbym że trzyma poziom tylko że
po wejściu paina zaczyna się wydłużac, trochę jak w bleachu walki poruczników
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
dzięki cobryn- ty jesteś niereformowalny. Zacznij w końcu ukrywać spoilery albo zachowaj informacje dla siebie. Nie potrzebujemy tutaj streszczenia chapów- jeżeli będziemy chcieli cos wiedzieć to sobie je ściągniemy.
 

zielAK[!]_17

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ukryty Lotos - tajjutsu stosowane przez Lee i Gai sensei.

Nie wiem czy moje rozumowanie w tej kwestii jest prawidłowe, ale tak jak powiedział Gai podczas walki Lee z Garą, że normalnie człowiek może wykorzystać maksymalnie 20 % siły swoich mięśni. Do czego zmierzam. Do tej pory sądziłem, że otwarcie 1 bramy daje nam możliwość wykorzystania 100 % siły mięśni, ale coś mi się tu nie kalkulowało...

Przecież przy 8 bramie ten wynik osiągnął by 800 % co było by mało prawdopodobne (matematycznie). Więc doszedłem do wniosku, że każda kolejna brama odblokowuje 10 % zasobu.

Czyli:

1 brama: 30 % (20 + 10)
2 brama: 40 %
3 brama: 50 %
4 brama: 60 %
5 brama: 70 %
6 brama: 80 %
7 brama: 90 %
8 brama: 100%

Co w efekcie daje możliwość wykorzystania całego (100%) potencjału siły mięśni. Tym samym (przy 8 bramie) siła i szybkość wzrasta 5 krotnie (w stosunku przed otwarciem 1 bramy - czyli te 20 %).

Co o tym sądzicie?
 
Do góry