Manga i Anime Naruto

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Łapek wież mi ten demon o 8 ogonach nie wygrał by czytałem o nim dla czego by nie wygrał ? proste po 1 kończy mu się czakra to duży - a kyuubiemu nie kończy się to jest duży + a o ile sie nie myle to ten demon o 8 ogonach ma miecz niby cacy ale o ile sie nie myle Orochimaru zaj***ł mu :p

Kochaniak i Hutch nie czepiajcie się bo z początku gadałem bzdury :p teraz nie ;d a tak w ogóle zadałeś mi pytanie Kochaniak
To z honorem to przerobienie przez Ciebie czy coś znalezionego w sieci?
otóż to nie znalazłem tej informacji w Sieci tylko było mówione o tym w którymś odcinku o ile się nie mylę ale już niestety nie pamiętam w którym
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Ale mimo to Kyuubi ma taką moc że nie jednego demona zabił by machnięciem ogona
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Myśle , że zabiłby którego by chciał bo jego moc która płynie z przyjaźni do innych jest niewyobraźżalna...Nie tylko zabiłby ich tylko na ciele ale i na duszy ...bo pofraffi przemówić każdemy do rozumu ;p;p;pA zresztą on by nie chcał zabijać żandego z jinchuriki poniewąz on jest taki jak oni czyli samotny i inny :p:p:p
 

Hutch

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Myśle , że zabiłby którego by chciał bo jego moc która płynie z przyjaźni do innych jest niewyobraźżalna...Nie tylko zabiłby ich tylko na ciele ale i na duszy ...bo pofraffi przemówić każdemy do rozumu ;p;p;pA zresztą on by nie chcał zabijać żandego z jinchuriki poniewąz on jest taki jak oni czyli samotny i inny

O tak... jest tak przyjazny, że gdy Madara nasłał go na Konohę, to taki był przyjacielski - wszystkich chciał zabić.
Odjechałaś znacznie o tematu, bo rozmawiamy o samych demonach a nie o Jinchūriki :D
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
:bag:


Mowicie ten jest silniejszy, nie tamten itd..

Ale przecież wszystko zależy od Kishimoto :p :p



Jak będzie chciał to Konohamaru zabije Kyuubiego używając kunai i harem jutsu... xD
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEH Dobre konohamaru kunaiami Kyuuubiego HEHHEHEHEHE Dobreee ... Eh ... Ale uważam że Tv Tokyo ( kanał w TV ) Za wolno puszcza shipuddeny ja jestem przy 30 epie ... A jest narazie tylko 32... A kolejny 33 będzie dopiero 1 listopadaa...Ale siet ... :p:p :niepewny: No ale cóż ;p;p;p;p
 

_milka_

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z R... Raczej wiadomo, skąd!
[Wstaw przekleństwo]
Pięknie wręcz, ze znanych sobie powodów nie mogę oglądnąć 32 odcinka Shippuudena! A właśnie miał być Good Boy...
Tak w ogóle, to kiedy pierwszy raz usłyszałam głos Deidary, lekko mnie zatkało... To artysta! I blondyn! I powinien mówić dziewczęco! On jest przecież wrażliwy! (taa, a pół Suny to kto chciał wysadzić? XD).

A co do mangi:
Jashinie-sama! Ja chcę mojego kochanego Kabutoro, a nie jakieś do cholery retrospekcje Peina -_-

To-to białe coś to nieumiejętnie zakryte spoilery.
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Do góry