Manga i Anime Naruto

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Chodzi mi czy zdawał przed egzaminem na chunnina w którym był Sasuke i reszta..Przecież na tym egzaminie ukradł ciało .. a nie pamiętam imienia, i tylko wykończył drużyne Sasuke , i Anko..To wiem,ale wcześniej musiał zdawać i Gaara pobił jego wynik ?
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Zastanowić się wystarczy..

Orochimaru pod postacią tej wojowniczki z wioski ukrytej w trawie,poszedł na egzamin na chunnina tylko po to aby porypać Sasuke team i Anko.

A tak na prawdę jeszcze przed tem musiał zdawać na egzamin no nie ?

To dlaczego 3 Hokage mówił że Gaara pobił rekordy o 4 godziny ? Orochimaru miał gorszy ?
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
O już łapie, trzeba było tak od razu...


Porównujesz ich umiejętności wg. tego jacy są występując w naruto, ale nie bierzesz pod uwagę tego że Oro ma 50 lat a Gaara 15...



Dodam jeszcze że Oro skończyl akademie w wieku 6 lat a Gaara w wieku 12...

Weź również pod uwagę że egzaminy na genina odbywają się w wioskach a nie na arenie między narodowej (wszystkie wioski) tak jak na chunnina...
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Ale Oro jako młody był nawet silny,więc Gaara mógł pobić jego wynik o pół godziny,a tutaj widzimy o 4 godziny.

W wioskach,ale tych sprzymierzonych,ale 3 Hokage brał pod uwagę egzaminy z wszystkich wiosek.
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Tylko nie zapominaj tego co powiedziałem -

Oro miał 6 lat, a Gaara 12 - Doświadczenie...

Oro - nie zawsze był sanninem a Gaara zawsze był jinchuuriki...
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Sannin to tylko określenie dla uczniów Hokage



Coś ze słowotwórstwa w którym nie jestem za dobry ale:

Słowo san oznacza trzy a nin to skrót od ninja...



To określenie powstało gdy trzech ninja było szkolone przez Hokage, a oznacza trójkę legendarnych ninja...



Nikt z nich(Orochi, eroSannin, ślimacza Księżniczka) nie wiedział że będzie trenował u kage w chwili urodzenia...

Chyba że coś przegapiłem :p



EDIT: A Gaara odkąd tylko był świadomy, wiedział że ciąży na nim brzemię bycia jinchuuriki, ponieważ w Suna nie jest to tajemnica...
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Chodzi Ci o Shuukaku czy Nekomata??


Gaara ma Shuukaku i jest on jedno ogoniasty...



One Tailed Demon - Ichibi no Shukaku, takes the form of a racoon. This demon is sealed within Gaara of the Desert, because of this Gaara has the ability to control the sand around him. Other translations include: Shukaku, One tailed Shukaku, Tanuki.

Two Tailed Demon - Nibi no Nekomata, takes the form of a cat in Japanese mythology. This demon has not featured in the Naruto series as of yet.

Three Tailed Demon - Sanbi no Isonade, takes the form of a fish in Japanese mythology. This demon has not featured in the Naruto series as of yet.

Four Tailed Demon - Yonbi no Sokou, takes the form of a reptile like creature in Japanese mythology. This demon has not featured in the Naruto series as of yet.

Five Tailed Demon - Gobi no Houkou, takes the form of a dog in Japanese mythology. This demon has not featured in the Naruto series as of yet.

Six Tailed Demon - Rokubi no Raijuu, takes the form of weasel in Japanese mythology. This demon has not featured in the Naruto series as of yet.

Seven Tailed Demon - Shichibi no Kaku, takes the form of a badger in Japanese mythology. This demon has not featured in the Naruto series as of yet.

Eight Tailed Demon - Hachibi no Hachimata, takes the form of a snake in Japanese mythology. This demon has not featured in the Naruto series as of yet.

Nine Tailed Demon - Kyuubi no Yoko, takes the form of a fox. This demon is sealed within Uzumaki Naruto who has incredible stamina and can summon large amounts of the Kyuubi's chakra. However Naruto has not yet learned how to fully control the awesome power of Kyuubi. Other translations include: Kyuubi, Nine Tailed Demon Fox, Kitsune.




Proszę, to link do polskiego opisu demonów, ale jest to tylko gra - aczkolwiek opisy są dosyć dobre...



Jeśli chodzi Ci o Shuukaku Gaary, to wiem że w ukrytym piachu było jeszcze dwóch jinchuuriki...

Więcej informacji na ich temat nie mam, ale być może ktoś inny wie...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Łapek- nie tyle nie pamiętasz jego imienia, co nie znasz, bo się jeszcze nie pojawił. Poza tym czy to aż tak istotne?!
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Ale niech już będzie:


Jeśli o to Ci chodziło to każdy jinchuuriki z piasku zapewne wiedział...




EDIT: Przypomnij sobie rozmowę Kakashiego i Chiyo-baa w drodze do siedziby brzasku...
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Przeczytałem informajcę o demonach(wszystkich) i z tego co zauważyłem Kyuubi jest nie do pokonania(fartownie udało się to jednemu Hokage bo użył w pewnym momencie zakazaną technikę którą pokazuje nam Hokage konohy podczas walki z Orochimaru)

Staty Kyuubi'ego
Chakra/Pokłady Chakry Miejsce : 1
Wytrzymałość Miejsce : 1
Ilość Chakry : 1 miejsce(niekończąca się Chakra) inne demony ją tracą ...

Zalety
: nie męczy się

Wady
: Ma nieco honoru(gdyby nie miał roz****ł by naruto od środka podczas zerwania pieczęci)
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Wady
: Ma nieco honoru(gdyby nie miał roz****ł by naruto od środka podczas zerwania pieczęci)


Eeee,ty wiesz co to honor ? Gdyby demon nie miał honoru, to i tak by nie roz*****ł naruto od środka,bo nie mógł.Pieczęć kogoś takiego jak ten Hokage co z nim walczył,nawet on nie przebije.


A jak dla mnie,najlepiej wygląda demon 3 ogoniasty, oraz 8 ogoniasty , jak zobaczyłem ich wygląd to na serio,reszta wygląda jak pluszaki.
 
Do góry