Manga i Anime Naruto

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Napisalam tez. Ogladałam te 2 anime i w obydwu wystepuja .
Ale skoro tak polegasz na wikipedi to oto cytat z tej strony przy wpisaniu "Death Note" w wyszukiwarce na wiki.
"Death Note opowiada o młodym geniuszu Lighcie Yagamim, który znajduje upuszczony przez shinigamiego (japoński bóg śmierci) Ryuuka tajemniczy notes. "
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
prawda jest taka, że to bogowie śmierci nie tylko w anime, ale też w niektórych wierzeniach skośnookich (japońców konkretnie :D ). To stąd autorzy brali inspiracje
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Ufff... Przeczytałem cały temat i się załamałem...

First Hokage pieczętował demona? ^^'
Z tego co mi wiadomo to Yondaime...

Uwierz Kakashi nie jest "cieniasem", sam przyznaje się w którymś z ostatnich odcinków shippuudenów - przed uaktywnieniem mangekyou-, że jest mądrzejszy od Shikamaru itd...

Shinigami są również w naruto... Poszukajcie sobie w googlach "Shiki Fuujin"



Obejrzałem część anime, wszystkie shippuudeny i przeczytałem wszystkie tomy w wersji pl...






EDIT: Już jest nowy shippuuden - 31 :sexy:
Trzeba obejrzeć :D BB)
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
To sobie ściągnij w końcu Operę,mozilla to śmieć Merkury.A skąd wiem że on ma moziille ? To moja sprawa.
A ty Łapek nie spamuj !
To mówi koleś,który na poważnym forum pali jakieś texty z podwórka :( Sharingam jest dużo lepszy od tych oczęt od Hyuga,powody już Ci podali,a Kakashi nie jest cieniasem,przy Hokage to większość postaci wymięka,ale te co wymiękają przy Hokage,to przy reszcie roxują nawet.No chyba że jeszcze dać Seninnów.
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Łapek, nie wiem co masz do mozilli, mi jakoś śmiga...
Opery nie lubię, ale swoimi czasy korzystałem...


Pamięta ktoś scenę z początku anime?

Na eliminacjach? Neji walczył, a Kakashi przyznał że byakugan jest silniejszy od jego sharingana, ale co prawda miał wtedy 2 poziom...
Sharingan jest silniejszy od byakugana, ale tylko jako mangekyou...


Co do sanninów, Kakashi mógł by mieć problemy, ale nieznaczne... Na erosannina wystarczy harem jutsu :p




Była rozmowa która postać jest Waszą ulubioną i dlaczego ?? -.^ Wiem że jest inny temat, ale mi chodzi o sam świat Naruto...


Więc co? Która postać i dlaczego :D ^_^
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Była rozmowa która postać jest Waszą ulubioną i dlaczego ?? -.^ Wiem że jest inny temat, ale mi chodzi o sam świat Naruto...


Więc co? Która postać i dlaczego :D ^_^
Gaara,Kakashi,Shikamaru( nie wiem czy dobrze napisalam)
Cholernie mnie te postacie ciekawia, nie trawie za to Sasuke ktory wydaje mi sie po prostu tepy ..
Ehh wam tez postacie wydaja sie niemal zywe? ; )

Hmm...31 odcinek obejrzany ^^ ;(
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Mnie właśnie w naruto wciągnęła nie fabuła - która również jest dobra - ale zróżnicowanie postaci, ich odmienne i zazwyczaj niepowtarzalne charaktery, umiejętności, to że każda(może z małymi wyjątkami) z postaci ma swoją historię która jest ujawniana, podczas oglądania/ czytania...

Czyli + za rozbudowanie postaci...



Moją ulubioną postacią jest Haku, mimo iż jego postać długo nie zabawiła w świecie naruto to zajęła sobie postać w mojej pamięci...
Bohaterem podobnym do Haku jest Kimimaru (Kaguya)...

Nie będę go aż tak dokładnie opisywał, ale jest to postać skrzywdzona w dzieciństwie, nie mogąca znaleźć miłości i zrozumienia, ale szukając znalazł Zabuze, który go przygarnął, a Haku on pragnął mu służyć...
Zginął broniąc do końca swego pana...

Koniec trochę smutny, no ale nie wszystko w życiu jest idealne...




Drugą postacią jest Sasori "czerwonych piasków"...

O tej już mi się nie chce pisać, ale wspomnę że pokonał 3rd Kazekage, który rzekomo był najpotężniejszą osobą w Suna :p




EDIT: Nie ma postaci której nie lubię, ale nie przepadam za samym Naruto...

Jest trochę tępy, jak opisał go Itachi - "To ten który rzuca się jako pierwszy" - czy jakoś tak ...
Używa ciągle małej ilości technik, a oglądanie ich ciągle jest nudne...
Siłę daje mu Kyuubi, porównując go do Gaary, który ma Shukaku - ich szansę są dosyć równe...

Zakładając, że jakimś cudem po wyjęciu bjuu by jeszcze żyli to Naruto nie miał by szans w walce z pustynnym...
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Kochaniak - Mi opera chodzi dużo lepiej od Mozzili,a ja znam Merkurego, i wiem że na jego kompie również jak na moim, lepiej będzie chodzić opera.


Shani.

Ulubione postacie :

Itachi , Gaara , Orochimaru , Kimmimaru , Kakashi.

Itachi - za to że jest z Akatsuki , Ucicha , i bratem Sasuke , charakter też w miarę.
Gaara - Mroczny nosiciel Demona z wioski piasku,w której staje się kazekage, ten charakter normalnie mnie powala.
Orochimaru - Jeden z 3 Senninów , dziwne cele , zdobycie Sharingama itp , dużo poddanych , charakter taki sobie.
Kimmimaru - Fajny w miarę kolo,ale jak walczył z gaarą to już go nie zobaczyliśmy,fajne zdolności charakter dobry.
Kakashi - Kto by takiego kolesia nie lubił ?
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Mi opera działała dobrze, ale z przyzwyczajenia zostałem przy FF...

Jeśli już wchodzimy w przeglądarki to działałem na kilku:

FF - windows
Mozilla W jak i lin
Opera W jak i linux
Grand Paradiso W
IE 7 W
Safari - na Mac'u
Konqueror - pingwinek


To nie temat o tym, więc nie przeciągajmy tego dłużej, ale najlepiej chodziła mi Mozilla na pingwinie :p
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Merkury - Nie próbowałeś nawet opery,uwierz mi powinno na takim kompie lepiej śmigać.


Orochimaru też zdawał na geninna ? Jeśli tak , to jakim cudem Gaara np , przebił wynik wszystkich o 4 godziny? Orochimaru nie był zdolny do takiego wyniku?
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
orochimaru brał udział w egzaminie na chunina. Poszedł do lasu, jednak nie przebił wyniku gaary gdyż w ogóle nie ukończył tego etapu- wykończył naruto, sasuke, swoją dawną podopieczną (nie pamiętam imienia) i się zmył.
 
Do góry