Mam z Nim dalej byĆ ?

Status
Zamknięty.

Łolka

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Okuniew
Ostatnio kłucilam sie z boYem . ;( Pogodzilismy sie i bylo super i wgl . po jakis 2 tyg dostalam esa : 'widocznie nie pasujemy do siebie' Potem po jakis 5-6 dniach pisze ze nie wie co mu odbilo i ze chce dalej ze mna byc .. ;/ No nic powiedzialam ze pomysle a na 2 dzien w szkole dowiaduje sie od kolezanki ze on do niej zarywal i prosil ja o chodzenie a ta sie nie zgodzila .. ;/ widocznie jak ta sie nie zgodzila to znowu wrovil do mnie ;/;/;/;/;/;/ co mam zrobic ?

wrócił * sorki
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Dać sobie spokój. Tylko że tu to nie podziała, twój wiek obstawiam na 13 - 14 lat. Wrócisz do niego. Szczęścia życzę.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ostatnio kłucilam sie z boYem . ;( Pogodzilismy sie i bylo super i wgl . po jakis 2 tyg dostalam esa : 'widocznie nie pasujemy do siebie' Potem po jakis 5-6 dniach pisze ze nie wie co mu odbilo i ze chce dalej ze mna byc .. ;/ No nic powiedzialam ze pomysle a na 2 dzien w szkole dowiaduje sie od kolezanki ze on do niej zarywal i prosil ja o chodzenie a ta sie nie zgodzila .. ;/ widocznie jak ta sie nie zgodzila to znowu wrovil do mnie ;/;/;/;/;/;/ co mam zrobic ?

wrócił * sorki

Jeżeli zgadzasz się na bycie kołem zapasowym dla swojego boYa :mruga: to pewnie, wróć.

Ale jeżeli masz trochę dumy to nie wiem po co w ogóle pytasz
 

Justa91

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Na moje oko on traktuje cię jak pocieszenie.Jeżeli mu z kimś nie wyjdzie to będzie z Tobą.Ja osobiście nie chciałabym być w takim związku.Dlatego tobie również to odradzam,chyba że lubisz takie związki.
 
K

kinga_sc

Guest
Po sposobie twojej wypowiedzi obstawiam iż jesteś w gimnazjum jak nie niżej. Jeszcze ze sto razy będziecie do siebie wracać.

Ktoś tu wspomniał o szacunku do siebie, szanowaniu własnej osoby. W tym wieku dzieci się k..wią a nie szanują
 

alina1234

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
nawet nie myśl o tym żeby do niego wrocic. ja mam 14 lat i jakby chlopak mi napisal chocby jednego smsa tego typu to koniec. a tu jeszcze ta kolezanka. nie daj soba pomiatac ; p
 

pietroni80

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Warszawa - Ochota
Życie i miłość zaczynają się po trzydziestce! Okres od XX do 27,28 traktujmy z przymrużeniem oka...
Każdy z Nas musi to przejść i nie ma na to bata! Ja też, gdy miałem naście lat, wierzyłem, w prawdziwą i piękną miłość. Dopiero gdy jajcuny zarosły w 100% , czyli lekko przed trzydziestką zdałem sobie sprawę z tego, co to jest miłość! Choć nie raz, dawno temu, byłem zakochany do łez, dziś, z tego się śmieję! Tylko wydawało mi się że to miłość!
Był to prawidłowy objaw działania młodego organizmu... Nieuchronny sposób działania....
Dzisiaj, liczy się całkiem co innego niż kiedyś...
Do tego trzeba dojrzeć...
Trzeba się wypłakać i ... wycieszyć... w latach młodości, by później, zrozumieć, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi... Dziś, jestem naprawdę szczęśliwy... i , bardzo kocham swoją Myszkę!

Minęło wiele, wiele lat... Wiele związków, górek... i dołków... nim, dotarło do mózgu, to... kim jest ta druga osoba...
Ciesz się życiem młoda... i się baw...
Serce, zostaw na później... bo , to nie pora ... serio Ci mówię...
Dziś kochasz (wydaje Ci się że kochasz) Boja numer 1 bo.. jest maczo, fajnie gada, zabawny, ma styl...
Po trzydziestce będziesz kochać tego, który dziś , właśnie teraz, stoi w cieniu i nie zwracasz na niego uwagi!
Będziesz kochać za coś całkiem innego...
Za oparcie, za duszę, za to że jest... Jest zawsze... Zawsze od zawsze i tylko z Tobą!
Pamiętaj też, że... miłość, ta prawdziwa miłość, to nie towar w sklepie! Tego nie ma nacodzień! Nie ma!
Tego nie dostaniesz tak łatwo jak paczki gum w sklepie...
Miłość, to kwiat...
Masz..., gdy ... o niego dbasz! Gdy rośnie, i nie pozwalasz mu, pielęgnując i dbając, by ... zamarł.
Z prawdziwą miłością, jest dosłownie tak jak z rośliną!! Musi się urodzić, wyrosnąć i zakwitnąć!
Nie ma... od razu...
Dlatego , w związku, trzeba czekać... Czekać i dbać...
Za co chcesz kochać , chłopca, którego znasz pół roku czy rok??
Za co?
Znacie się? Nie..... Nie znacie....
Poznacie, gdy... pomieszkacie ze sobą ze dwa lata pod jednym dachem...
Poznacie, gdy ... Wasze życie będzie wspólnym życiem! a nie... spotykając się codziennie , na kilka godzin...
Zauważ, że ... spotkania randkowe, są w 100% wyreżyserowane ! Przychodzi BOJ wypiękniony, wypachniony, z wcześniej przygotowaną paczką textów do opowiastek! Skąd wiesz??? Skąd, jaki jest naprawdę?
Jaki jest na co dzień?
Kochasz go za tę.... nie wiedzę?? Czy sztukę grania...?

I pamietaj jeszcze o jednym!!! Gdy zdradzi RAZ.... będzie ZDRADZAŁ wiecznie! Na to nie ma leku!
Kopnij go...
Powodzenia

Piotr
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Daj sobie z nim spokój nie jest wart twojej uwagi...co to za facet najpierw zrywa z tobą potem prosi inną o chodzenie a jak tamta daje mu kosza to chce wrócić to ciebie litości.
ps.jak chłopak prosi dziewczynę o chodzenie to albo jesteście w podstawówce albo w gimnazjum bo dorośli ludzie nie pytają się o chodzenie tylko dzieci.
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
Pierwsza sprawa zerwał z Tobą przez smsa, druga 'zdradził' Cię z inną, o ile w tym wieku można to nazwać zdradą. Nie rozumiem nad czym się tu zastanawiać?

I tak na marginesie, jesteśmy w Polsce. - >
Ostatnio kłucilam sie z boYem .
 

LeReaytan

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Szara strefa biedy w kraju zwanym Polską
Popieram Maaję, sposób w jaki z tobą zerwał, świadczy o jego niskiej inteligencji,
braku godności, oraz poszanowania Ciebie i Twoich uczuć, ponadto, już próbował Ciebie zastąpić
kimś innym... więc sama wyciągnij wnioski...

Btw. Owszem jesteśmy w Polsce, ale to nie znaczy, że nie możemy używać zapożyczeń :D
 
W

wroneczki4

Guest
Popieram Maaję, sposób w jaki z tobą zerwał, świadczy o jego niskiej inteligencji,
Bez obrazy, ale po pisowni założycielki tematu mam wrażenie, że ten koleś jest na takim samym poziomie inteligencji jak założycielka tematu. Swój znalazł swego...


Weź się lepiej do nauki i nie pisz nic na forum, bo Twój styl pisania jest koszmarny.
Moja rada brzmi tak:
- 0 "boYów",
- 0 "esów",
- 0 "wrovil"- cokolwiek to jest,
- 0 koleżanek,
- 0 forumowiska,
- 100% szlifowania swojego stylu pisowni,
- 100% nauki,
- 100% pomocy rodzicom.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Popieram resztę - daj sobie spokój z tym "boyem", bo zaraz wyskoczy Ci kolejna taka sytuacja, ze mu niby cos odbije, a tak naprawdę bedzie zarywał do innej...

Oj, nie czepiajcie się jej pisowni. Jest taka jak całego jej rocznika... Co poradzimy?
 

mia05

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
warszawa
Nie przejmuj się, znajdzie się inny :D .
Widać po twojej nocie, że jesteś jeszcze bardzo młoda :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry