Mam jego gadu..ii?

elohello

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Siema wszystkim
Sytuacja wygląda tak:
Jeżdżę do szkoły 3 razy w tygodniu autobusem z chłopakiem ,który uczy się mną w lo w równoległej klasie. Podoba mi się dosyć ,a z jego strony zaoobserwowałam to ,że patrzy się często w autobusie i w szkole ,gdy mnie widzi . Poza tym stoi często obok mnie i wychodzi przy mnie w autobusie .Nie zauwazylam jednak usmiechu ,gdy go złapie na wzroku ja tez mam minę podobną bo zwyczajnie robi się nam głupio_Ostatnio zrobilam eksperyment spokojnie siedze ..kątem oka widze ze sie na mnie patrzy ja udaje ze sie patrze gdzies w drzwi..spogladam on juz unika.Sądzę ,że jednak chyba go ciekawie, zapewne jest niesmialy ogromnie .Mialam juz do niego podejsc ale balam sie ze glupio wyjdzie a on zreszta wiecznie z kolegami ktorzy unikaja dziewczyn on zreszta tez wiec odpuscilam bo będzie przypal''. A z jego strony niestety to nie nadejdzie bo zdazylam sie kapnąć ze trudno mu to przychodzi.
Zdobylam jego numer gadu ,nieuczciwie ,sadze ze gdybym sie podlaczyla to by jakos sie rozwinelo. nie wiem co napisac ,jak to ma wygladac jaki schemat. Zapewne zada pytanie skad mam numer..nie powiem ze od kolezanki ,bo nikogo nie znam kto ma z nim kontakt .Co mu napisac ..? Mam sie zdobyc zeby podejsc? wole zagadac jakos gdy bedzie przerwa pozniej bede musiala sie uzerac jeżdząc z nim. hym?

co radzicie?
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Ja proposuje napisać, niedawno miałam podobny problem, napisalam do niego i w sumie nie załuje. ;) A jak sie spytac z kąd masz jego numer to powiedz, ze od znajomej albo ze to tajemnica ;)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
moim zdaniem mozesz do niego napisac i z góry napisac ze nie powiesz skad masz nr gg ze to pozostawisz jako tajemnice czy cos w tym stylu ;)
mozecie sobie pisac cos wiecej o sobie sie dowiedziec ale zebys pozostala anonimowa!!! i to bedzie fajnie jak sobie bedziecie pisac i pisac a on nie bedzie wiedzial ze ty to ty a bedziecie na siebie spogladac w autobusie po jakims czasie moze jak w realu bedzie cos wiecej pojdzie do przodu np zaczniecie sie usmiechac do siebie czy cos to wtedy mozesz napisac ze Ty to Ty ;) rozumiesz? :) taki byl by mój plan nie wiem co na to inni ;)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
zaproponuj mu seks bez zobowiązań na gg i jak on zobaczy jak z tobą fajnie jest w łózku to bedzie chcial juz zawsze a ty mu wtedy powiedz ze oczekujesz czegos wiecej i on sie w tobie zakocha!
 

elohello

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cyber to może później ;p jak się znajomość rozwinie.. hre

jakies inne propozycje :>?
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Napisz do niego co ci szkodzi :)

Jak zapyta skąd masz numer to udawaj głupią i powiedz ze znalazłaś pierwszy lepszy w katalogu bo ci się nudziło xP
Moja kumpela tak robi xP
 

elohello

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
ta ? ta sama szkola? rownolegla klasa ? katalog?
żal.pl
to musi być w miarę realne, co do chłopaków z innej szkoły tez tak robiłam :p
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Hmm zaloz sobie drugie gg zobaczysz czy jesli sie nie ujawnisz to odpowie jesli tak to rozmawiaj tamtym gg a jesli Cie zablokuje to za 1-2 dni odezwij sie swoim kontem i sie przedstaw poprostu moze Cie skojarzy itp :) a najlepiej to podejdz do niego w szkole stan przed nim zeby nie mogl uciec i patrz mu sie w oczy i zobacz czy sie usmiechnie :) a szczerze mowiac dziwny czlowiek skoro ciagle Cie obserwuje wynika z tego ze chyba mu sie podobasz a jesli mu sie podobasz to powinien on zagadac chyba ze nalezy do niesmialych (z tego co Ty mowisz to chyba wlasnie tak jest)!!
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
a ja po moich ostatnich doświadczeniach stwierdzam, że nawet jeśli Cię ktoś obserwuje to wcale nie musi świadczyć, że mu się podobasz :]
ale co do zagadania, to zagadać zawsze możesz ;)
nawet jeśli nic to będziesz miała nowego kolegę :D
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
leRka ma rację. Ja patrze na jednego downa w naszej szkole, ale to nie znaczy że on mi się podoba (on ma chyba coś z mózgiem, ciągle gada do siebie a my z kumplami brechtamy się) :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
No to piszesz ze wyszukalas w katalogu, bo CI sie nudzilo. Potem gadajac piszesz ze jedziesz do szkoly tym autobusem ;) on powie ze tez. itd i wszystko lajcik ;)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
No to piszesz ze wyszukalas w katalogu, bo CI sie nudzilo. Potem gadajac piszesz ze jedziesz do szkoly tym autobusem on powie ze tez. itd i wszystko lajcik
hehe, Ty wszystko upraszczasz.
a to wcale może nie być takie proste :(

Elohello ma zastój :]
 

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
Ja miałam (nie, to dalej trwa) dokładnie taką samą sytuacje, tyle ze bez autobusu:p No i co z tego wyszło? NIC. Tylko (a moze az) wirtualna znajomość(gadu, esy) a jak sie gdzies mijamy to znowu to spojrzenie.... I tyle. Ale wiesz co? Przynajmniej go troche poznałam i spędziłam wiele miłych chwil przy kompie:p hehe CZasem jest trudno, ale widocznie u mnie tak miało to własnie wyglądać. Napisz, tak normalnie a jak sie zapyta kim jestes to troche go przytrzym a po jakims czasie jesli bedziesz chciała to sie ujawnisz...
A w autobusie- uśmiechaj sie do niego najładniej jak potrafisz:) :D
 
Do góry