Mam długie włosy i słucham rapu.Czy to się nie wyklucza?

beszt

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska xD
Obecnie mam długie włosy.Słucham rapu_pl , no i mam trochę dylemat gdyż nie wiem czy je zgolić czy zostawić?Bo nie chce żeby było że słucham metalu, bo nie słucham. Trochę mi trudno o tym myśleć, wszyscy znajomi mi mówią bym tego nie kosił. Ale ja chce się utożsamiać z hiphopem,swoim ubiorem itp. A ta fryzura?hmmm.. Nie chce mi się robić dredów.Po za tym kupiłem sobie czapke hiphopową full cap i nie wiem czy dobrze bedzie wygladac na mojej głowie.Zgolić włosy na łyso czy zostawić długie ( Do ramion) ???? Widzieliście kiedyś gościa co by słuchał rapu i miał dłuuuugie włosy(coś jak ja i dłuższe) ??? Proszę o konstruktywne opinie...
 

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Nie wiem co to ma do muzyki.
Rób jak chcesz, ale do fullcapa moim zdaniem krótkie włosy bardziej pasują.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Muzyka nie ma nic do tego.. Nie narzucaj sobie 'hiphopowego' wyglądu..
Jak Ci się podobają długie włosy to je noś.. ;) Kto Ci powiedział, że żeby słuchać hiphopu musisz być ogolony na łyso?
Wszystko zależy od Ciebie - bądź sobą ;)
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
chyba wazniejsza jest wygoda, niz muzyka.. czy ktos powiedzial ze jak masz dlugo wlosy, mozesz sluchac tylko takiej i tamtej muzyki? nie. wiec beznadzieje stwierdzenia masz..
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Zetniesz włosy, bo nie chcesz być utożsamiany z inną subkulturą? Człoweku wygląd to jedno, muzyka to drugie. Rób tak jak ci się osobiście podoba.

Temat przenoszę do działu moda męska.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
ja mam znajomych słuchających hip-hopu i mają włosy prawie do ramion, nie widzę powodu żebyś miał ścinać jak dobrze w nich wyglądasz.
 

lili_89

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
wgl nie widzę zwiąku.. jeżeli ktoś myśli że tylko łysi ludzie słuchaja hip hopu to moim zdaneim jest bardzo ograniczony xD skoro podobają Ci się długie włosy to dlaczego miałbyś ich nei nosić, wkońcu robisz to dla siebie a nie dla inyych /no chyba, że się myle:)
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Wygląd i muzyka to dwie odrębne sprawy. Jeśli pasują ci takie dłuższe włosy to je noś, nie masz pewności czy jak zetniesz nie będziesz wyglądać jak ostatni idiota ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja mam włosy za łopatki i też czasem rapu słucham (choć nieco innego). Nawet jeden polski undergroundowy raper - Wybuch ma długie włosy więc co za problem?
 
T

Tazzmann

Guest
Obecnie mam długie włosy.Słucham rapu_pl , no i mam trochę dylemat gdyż nie wiem czy je zgolić czy zostawić?Bo nie chce żeby było że słucham metalu, bo nie słucham. Trochę mi trudno o tym myśleć, wszyscy znajomi mi mówią bym tego nie kosił. Ale ja chce się utożsamiać z hiphopem,swoim ubiorem itp. A ta fryzura?hmmm.. Nie chce mi się robić dredów.Po za tym kupiłem sobie czapke hiphopową full cap i nie wiem czy dobrze bedzie wygladac na mojej głowie.Zgolić włosy na łyso czy zostawić długie ( Do ramion) ???? Widzieliście kiedyś gościa co by słuchał rapu i miał dłuuuugie włosy(coś jak ja i dłuższe) ??? Proszę o konstruktywne opinie...

Nieważne czy masz długie włosy, czy chodzisz w dresach czy w glanach. Wygląd i Twój ubiór nie ma właściwie żadnego znaczenia.

Jeśli jesteś prawdziwy i odnajdujesz w tym pasję to w 100% wystarczy.
 
W

wroneczki4

Guest
Wiadome jest to, że ludzie inaczej patrzą na osoby noszące długie włosy( nie ma co ukrywać... taka jest prawda). Ludzie inaczej zachowują się w stosunku do ludzi, którzy się wyróżniają w tłumie podczas gdy oni są jak większość. Mam znajomego, który miał długie włosy jednak je ściął z powodów ulicznych. Niejednokrotnie dostał idąc wieczorem za długie włosy... kiedyś nawet spytał za co ma dostać, to mu odpowiedzieli, że jest inny. Powiedzmy sobie szczerze, że polska to zacofany kraj jeżeli chodzi o myślenie. Każdy kto jest inny jest zły i trzeba go lać, bo w końcu XXI wiek nawiązuje w Polsce do prehistorii. Może Ty tego nie odczułeś jednak tak jest.

Ja Ci polecam żebyś był sobą i miał gdzieś to co inni o Tobie myślą. Niejednokrotnie słyszałem głupie komentarze z powodów ubioru, żelu na włosach itp. jednak to wszystko mówi zawistna dzieciarnia nie potrafiąca się zmienić, a tylko niszczyć to co się wyróżnia spośród ich prostego świata.

Wy wszyscy mówicie, że muzyka nie ma nic wspólnego z włosami... jednak chyba ma bardzo wiele. Chodzi o to, że osoba z długimi włosami nasłucha się, że jest zła... wszystko co ona robi jest złe, bo jest metalem i "zabija koty". Tu chodzi o stereotypowość polskiego społeczeństwa... koleś idący w dresie ma np. problemy w kontaktach z innymi, których nie zna, bo on lubi się lać( przecież dres jest wygodny, ale dres jest zły więc lepiej żeby przesiadł się na jeansy)...

Ehh... za przeproszeniem, większość polskiego społeczeństwa jest po prostu zacofana, stereotypowa i "głupia"!
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Niestety to prawda. My Polacy nie potrafimy się różnić a na wszystko co nietypowe, najczęściej reagujemy kpiną albo agresją. Mimo to uważam, że warto udowadniać, że jest się silniejszym od tego całego szarego motłochu.

Jeżeli wygodnie Ci i do twarzy z długimi włoskami, nie ścinaj ich. Nosisz je dla siebie, nie dla ludzi. Bądź sobą i nie zwracaj uwagi na opinię innych.

pozdrawiam :papa:
 

david2009

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Człowieku, zostaw sobie te włosy, tak w ogóle to nawet lepiej, że masz długie: chcesz wyglądać jak milion innych hip-hopowców?
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Koleś ja też mam długie włosy i słucham rapu.
To się nie wyklucza.
Chociaż w szkole towarzystwu tróhiphopowemu to trochę nie pasowało.
Nie ścinaj!
 

macenty115

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Według twego toku rozumowania albo bardziej twoich kolegów ja powinienem mieć długie włosy bo słucham metalu i rocku z tym że też słucham HH,rap czasami techno i niby jakie powinienem mieć włosy ? :D :p :D :/ lol
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Według twego toku rozumowania albo bardziej twoich kolegów ja powinienem mieć długie włosy bo słucham metalu i rocku z tym że też słucham HH,rap czasami techno i niby jakie powinienem mieć włosy ? :D :p :D :/ lol
Powinieneś mieć dredy aż po penisa
 

Robsosl

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Płock
Jeśli miałbym mieć długie to zrobiłbym sobie dredy :) tyle, że się tak pewnie nie stanie bo nie wiem jak bym wyglądał w takich włosach i próbować narazie nie zamierzam :p.
 

canabiska

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
TeEl
ja też mam długie włosy i również słucham rapu ;) i uważam że w pod żadnym względem to się nie wyklucza :p
 
Do góry