Mały problem xD

Sylwan3

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
dobra hmm male pytanko czy ktos mi powie jak wytlumaczyc dziewczynie ze przez spodnie sperma nie przejdzie tlumaczylem jej to juz wiele razu ale ona wciaz sie boi ze moze zajsc w ciaze xD
 

PTS888

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
No to chyba, że nosisz lateksowe :D Przez normalne przejdzie. Wytłumacz dokładnie, bo nie wiem o co chodzi, chcecie uprawiać seks w spodniach, bo od samego tego, że usiądzie Ci na kolanach to jeszcze spermy nie ma ... no a przynajmniej nie powinno :D
 

Sylwan3

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
dobra a przezdwie pary spodni :p
i majtki i rajstopy xD :p
Sluszales o takim czyms jak SnS (seks na sucho) uwierz to podnieca jak kobieta wykonuje jakies ruchy a chodzi mi o to ze nie wiem jak jej to wytlumaczyc bo bylem u seksuologa i sie tam pytalemn powiedzial mi ze nie moze a ja jej to tlumacze a ona nie moze zrozumiec i sie boi :niepewny:
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Sex na ucho czego to już nie wymyśla xD

to nie ma jak tłumaczyć porostu powiedz jej jak jest, jeśli ona tego nie zrozumie to proponuje z nią pójść do seksuologa i niech on jej o tym powie może to ja przekona
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Plemniki szybko giną 'na zewnątrz'... Poza tym to nie komandosi do zadań specjalnych, nie przeskoczą sobie od tak z jednego miejsca w drugie... Trochę wyobraźni...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Plemniki szybko giną 'na zewnątrz'... Poza tym to nie komandosi do zadań specjalnych, nie przeskoczą sobie od tak z jednego miejsca w drugie... Trochę wyobraźni...
Popieram, plemniki to nie S.W.A.T. :D
Jak macie uprawiać sex to załóż prezerwatywę zamiast bawić się w sex na niby
 

Sylwan3

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Plemniki szybko giną 'na zewnątrz'... Poza tym to nie komandosi do zadań specjalnych, nie przeskoczą sobie od tak z jednego miejsca w drugie... Trochę wyobraźni...
No tak jej tlumaczylem juz kiedys xD I ide z nia do seksuologa moze on jej to lepiej wytlumaczy niz ja jej a sex wiem co to jest i jak sie zabezpieczac
 
Do góry