Mało w majtkach

okular321

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Siema Wszystkim.
Mam 16 lat i taki problem. Chodzi o to, że mój penis w zwodzie jest normalnej wielkości, ale gdy opadnie to jest malutki i go ledwo w bokserkach widać. W slipkach to jeszcze jakoś, ale nie lobię w slipkach chodzić. Gdy go w bokserkach ułożę na pion to trochę go widać, a jak nakładam bokserki i on wisi to prawie go nie widać.
Przejmuje się tym, bo jak jestem na basenie to u innych chłopaków w slipkach czy w bokserkach to wygląda jakby jakieś granaty mieli (fiuty im nie stoją).Znaczy no tak w tych gaciach jest dużo tego przyrodzenia. :(
Czekam na jakiej porady, opinie..
Dzieki i Pozdrawiam
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Zapewniam Ciebie że wszystko jest w porządku, i nie masz się czym przejmować. Głowa do góry!.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
zawsze można spróbować :D



dobre pytanie, obawiam się że ma go na pokaz
Jak wszystko u dzisiejszego, dorastającego pokolenia.

Jeden się martwi, że inni już mają mutację, a on nie. Drugi się martwi, że inni na basenie mają większego, a on nie. Zastanawiam się czy dzisiejsze 10-14 latki są w ogóle świadomi tego, że mogą mieć do zaoferowania coś więcej niż tylko wygląd, coś więcej niż tylko normę przyjętą przez masę ? No ale w sumie nie ma co się dziwić jak rodzice od maleńkości swojej pociechy sami pompują ten balonik ...

W sumie to ciekawi mnie skąd w dzisiejszym dorastającym pokoleniu taka chęć, aby być klonem klonów.
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Siema Wszystkim.
Mam 16 lat i taki problem. Chodzi o to, że mój penis w zwodzie jest normalnej wielkości, ale gdy opadnie to jest malutki i go ledwo w bokserkach widać. W slipkach to jeszcze jakoś, ale nie lobię w slipkach chodzić. Gdy go w bokserkach ułożę na pion to trochę go widać, a jak nakładam bokserki i on wisi to prawie go nie widać.
Przejmuje się tym, bo jak jestem na basenie to u innych chłopaków w slipkach czy w bokserkach to wygląda jakby jakieś granaty mieli (fiuty im nie stoją).Znaczy no tak w tych gaciach jest dużo tego przyrodzenia. :(
Czekam na jakiej porady, opinie..
Dzieki i Pozdrawiam

Nie przejmuj się tym, ciągle dojrzewasz i Twój organizm się zmienia. Często także mamy zbyt wygórowane wymagania wobec naszego organizmu. Nie wierz w żadne cudowne kuracje powiększające, ponieważ nie są zapewne Tobie potrzebne i nie są skuteczne.
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
ale mi sie wydaje, że on jak stoi to nie jest mały bo ma 15 cm, ale gdy się zmniejsza to jest bardzo malutki ;/
Czyli jest w porządku, a to, że w spoczynku jest mały to nie ma żadnego znaczenia. Wiem, że może Ci być trochę głupio, jeżeli nic tam specjalnie nie widać, wtedy gdy inni mają się z czym pokazać, ale jakie to ma znaczenie? Przecież to każdego indywidualna sprawa. Poza tym w zimnej wodzie i tak każdy mężczyzna schodzi do minimalnego rozmiaru, bo moszna się obkurcza podobnie jak prącie, które zmniejsza swój rozmiar. Jeżeli Ci to tak bardzo przeszkadza, to kupuj czarne kąpielówki, bądź jakieś kraciaste. Poza tym niektórzy używają spodenek kąpielowych. Może jak poszukasz to znajdziesz jakąś bieliznę optycznie powiększającą, choć według mnie te wszystkie zabiegi nie mają sensu.
Kiedy byłem w Hiszpanii, pod prysznicami na basenie każdy kąpał się nago i nikt nie zwracał uwagi na rozmiary swoje czy innych. W innych przypadkach było wiadomo, że to Polak. Podobnie jak w Holandii gdzie nie ma specjalnie zasłon, jak ktoś przechodzi i gapi się w okna, tzn. że jest to Polak. Mówię wam coś w tym jest.
Także nie przejmuj się.
 

okular321

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)
A najbardziej dziękuję dla: totenti i doradca_Liderin - ich porady najbardziej podniosły mnie na duchu. Dzięki wielkie Wam ! ;))
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Porównywanie swoich ciał w takim wieku jest normalne, ale trzeba pamiętać, że każdy jest inny, kiedyś będziesz się śmiał z tych problemów.
 
Do góry