Mafia ASG

Jakub Jagielski

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
Witam,
ostatnio wpadłem z kumplami na pomysł aby zorganizowac ASG ale osadzone w realiach mafijnych. Jak wam się podoba ten pomysł?
 

Francesco

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jest to ciekawy pomysł,lecz nie do końca,gdyż to zależy gdzie i jeśli chodzi o tą mafie to jak to się ma potoczyć.Ale jakby co zycze powodzenia.:)
 

Henryk8

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
A o co dokładnie chodzi?:):) Bo pomysł mnie zaciekawił ale nie dokońca wiem, czy dobrze zrozumiałem to co chciałeś przekazać :D Pozdrawiam
 

Jakub Jagielski

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
chodzi mi o to żeby załatwi jakieś marynarki z lumpexu żeby nie niszczy normalnego garnituru, może zrobi jakiś sztuczne prochy i wymyślic fabułę, np. dwa gangi i policja
generalnie bardzo lubię te tematy, wiecie, ojciec chrzestny, milczenie owiec itp.
jedyny problem to tylko gdzie
bo w las to tak nie pasuje
ale może jakiś opuszczony budynek, który będzie grał fabrykę narkotyków i policja robi obławę ;]
 

PePeSo

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
Zależy o jaką mafie ci chodzi?
Bo jeżeli pierwszą mafie tzn. garnitur itp. czy taką dzisiejszą mafie w której liczy się tylko zabijanie?
A sam pomysł jest niezły,ponieważ nie trudno skompletować bronie z tamtego okresu (thomson,colt).
 

Jakub Jagielski

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
Mafia oczywiście w garniturach, taka gdzie panowała jakaś hierarchia
co do broni:
thomson nie jest trudny do zdobycia, większym problemem są okrągłe magazynki ;/
a największy problem to rewolwery
 

PePeSo

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
Rewolwery nie są aż tak potrzebne,ponieważ gdy na rynek wszedł colt mafia zaczęła go używać bo było łatwo go przeładować.
A co do thomsona widziałem kiedyś ofertę w której w cenę zwykłego thompsona wchodził okrągły magazynek postaram się go poszukać jeśli znajdę dam linka.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wow gratuluję kreatywności, jak dla mnie pomysł jest genialny. W ogóle załatwcie sobie tez jakieś kapelusze, takie wiesz jak nosili gangsterzy w latach 30tych, wymyślcie konkretną fabułę i biegnijcie się bawić. Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale na pewno w każdym znajdą się takie dzielnice z opuszczonymi starymi budynkami albo kamienicami i to byłoby świetnym tłem do wojny gangów :D
 

wroobel

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Zawiodę was, nic innowacyjnego. Takie strzealnki już były. Wiele razy . Chociazby BlowBack Party.
 
Do góry