Madonna w Polsce

Z

zypek84

Guest
No ja w nim urodzony nie jestem ;/
Kilka smsów już poszło, ale mam oszacowany budżet i będę dalej próbować.
Zresztą loteria trwa jeszcze bardzo długo ;-)
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Wejdź sobie na stronę Madonny na Allegro- zrobili kolejny konkurs :p Nie pamiętam innego koncertu, który by tak rozkręcali... Jakoś wszystkie przechodziły bez takiego echa. A tu konkursy,, imprezy w klubach w całej Polsce, losowania, głosowania. I niezła zabawa, bo trzeba trochę ruszyć wyobraźnię :D
 
Z

zypek84

Guest
Już wcześniej zauważyłem informacje o tym konkursie. Jest znacznie łatwiejszy - tutaj działa tylko nasza wyobraźń i umiejętność zrobienia sobie "jaj" z siebie samego ;-) Bierzesz udział w nowej formie konkursu?
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Jedno wcielenie "taka_tuka w roli Madonny" już zrobiłam. A raczej zdjęcie pstryknięte, bo zrobiłam się na Madonnę z koleżankami, kiedy szłyśmy w sobotę na imprezę Madonna's Night. :) Ale jeszcze popracuję nad pewnymi szczegółami :)
 
Z

zypek84

Guest
Heh ważne, że podejmujesz próbę zdobycia bileciku bo przecież warto. Takich kandydatek pewnie będzie wiele i aby wygrać trzeba będzie się nieźle postarać, zostało jeszcze 6 dni i 20 podwójnych wejściówek na M.
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Grzech nie skorzystać. We Franticu nie wygrałam, ale dzisiaj będę jeszcze dopracowywać. Chyba jednak jakiś filmik wyślę, bo może "lepsze wrażenie" zrobię. Przy tej okazji robimy sobie same z kumpelami dzisiaj powtórkę z Madonna's Night, bo jutro mija termin nadsyłania zgłoszeń. Be Like Madonna w wersji domowej i w przerwie między egzaminami sesyjnymi :]
 
Z

zypek84

Guest
Może spróbujcie jeszcze swoich sił we Wrocławiu w klubie XO, tam również będzie Madonna's Night i bilety do wygrania, zresztą warto się wybrać na samej imprezy, ja mam niestety za daleko ;/
 

domafirius

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Rybnik
A co sadzicie o koncercie... ale chodzi mi o date... ;/ wiecie co tego dnia jest?


katolicyzm - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny (święto Matki Bożej Zielnej),
w Polsce dzień wolny od pracy


a dziwne ze na okladce jest tak jakby za maryje upodobniona :) akurat tego dnia...
rozumie ze dzien wolny, jest pewnosc ze wiecej osob...
ale okladka + wydarzenie mowi samo za siebie

co o tym sadzicie ?
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Wydaje mi się, że ta data to jest tylko efekt uboczny. Madonna ma tak napięty grafik, że jej managerowie na pewno nie zadają sobie tyle zachodu, by jej koncerty odbywały się w święta kościelne w danym kraju.
A, że wtedy będą nieczynne sklepy- i np. będzie miejsce parkingowe dla przyjezdnych- to tylko plus.
Wiem, że są jakieś protesty, ale moim zdaniem nie można nikomu niczego narzucać. Kto będzie chciał- pójdzie do kościoła. Ktoś inny- do kościoła i na koncert. Będą też tacy, którzy pójdą na koncert. Nikt sobie w drogę nie wchodzi.
 

domafirius

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Rybnik
Tylko wiesz ;] nie wiem jak stoi twoja wiara xD ech e mojej tez sam nie mowie :)
ale powiem tak: Są osoby które to rani mocno, i rani ich wiarę... i z tego co wiem ;]
Madonna chce wywolac afere i ten dzien to nie przypadek! XD
 
Z

zypek84

Guest
Data koncertu była już znana od bardzo dawna, a dopiero teraz pojawiły się takie komentarze. Czy została ona wybrana celowo? Możliwe, tylko po to, aby wprowadzić dyskusję do mediów i większą ilość osób zainteresowanych koncertem, samą gwiazdą. Jeśli to było celem organizatorów to bez wątpienia udało im się to osiągnąć. Zresztą Madonna znana była z ogrywania szokujących scen na swoich koncertach. Z drugiej strony zadam pytanie - co jest lepsze? Spędzenie tego święta na koncercie Madonny czy też pijąc alkohol na grillu? Bo tak właśnie spędza ten dzień większość Polaków. Każdy ma swój rozum, a wszystko można pogodzić.
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
i z tego co wiem ;]
Madonna chce wywolac afere i ten dzien to nie przypadek! XD


Żyjemy w wolnym kraju. Jest wolność wyznania, wolność przekonań. Koncert Madonny jest poza miastem, w pobliżu nie ma kościoła. Madonna nie narzuca się świętującym tego dnia a jej koncert nijak nie ingeruje w życie "wierzących". A co z Paradami Wolności? Co z tolerancją dla odmienności? Pamiętacie aferę związaną z Dorotą Nieznalską, młodą artystką, która na krzyżu wyeksponowała męskie genitalia? Sprawa skończyła się w sądzie, na szczęście ją uniewinniono.
Sztuka, nawet popularna, ma prawo rządzić się swoimi prawami. Madonna robi wielki spektakl- ma prawo prowokować, szokować.
Może, może, może to była prowokacja. Ale to nie Madonna wywołała aferę. Tylko ten mały procent ludzi, którzy mają coś przeciwko jej koncertowi tego dnia.
 

domafirius

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Rybnik
Data koncertu znana od dawna?

taaak ;D a ten dzien jescze dawniej ;]...



maly procent ludzi... ja nie wiem jakie masz przekonania ale ludzie typu...
WIERZACY NIE PRAKTYKUJACY ;] sa bez wiary ale ok
 
Z

zypek84

Guest
No tak data święta znana od dawna była, ale dopiero teraz zrobił się wielki szum medialny.
Troszeczkę to dziwne, kto chce być na koncercie to na niego pojedzie, a kto nie to pozostanie w domu.
Wolny kraj i ponoć wolność wyznania...
 

warszawianka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
A ja w tym całym szumie medialnym myślę tylko o tym, że na litość boską to pierwszy koncert Madonny w Polsce i nareszcie nie trzeba robić jakiejś wyprawy do Berlina lub okolic, żeby zobaczyć gwiazdę światowego formatu! Ja zamierzam ją zobaczyć z bliska a może nawet się spotkać! Podobno ma mieszkać w tym hotelu Hyatt przy Łazienkach. Na pewno z sobotę będę tam wypatrywac jej samochodu! Będę tam ze znajomymi od samego rana, szykujemy piknik :)
 
Z

zypek84

Guest
Odkopane trochę, ale Polecam wam tekst: http://www.twojaera.pl/artykul,277,krolowa_romansow.html
wiele mówi o Madonnie ;-)
 
Do góry