M.giertych I Jego Ciekawe Poglądy

Status
Zamknięty.

Thornat

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,5...7.html?skad=rss

Prof. Maciej Giertych, ojciec ministra edukacji narodowej, o neandertalczykach: - Tacy ludzie są wśród nas. To rasa człowieka, kiedyś bardziej rozpowszechniona, ale wciąż istniejąca. A dinozaury żyły w tych samych czasach co ludzie - przecież Polacy zapamiętali smoka wawelskiego. To fragmenty sobotniego wykładu dla wszechpolaków z Akademii Orła Białego, ich nieformalnej "uczelni"

Jak widać niektórzy ludzie są "mondżejsi" od naukowców. I czego potem oczekiwać od Romka jak ma takiego **** ojca ?
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
ten stary G** ma racje! :) neandertale sa wsrod nas np. giertychus sremikus :D
dobrze ze ucza sie wszechpolacy! wiedza=mentalnosc i spoko! :lol:
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Irytują mnie już te wszystkie dyskusje na temat M. Giertycha i jego... hm, pomysłu/opinii?

Moim zdaniem powinniśmy faceta zignorować. Jemu właśnie o to chodzi - zaistnieć w mediach poprzez wprowadzenie fermentu.

Co do maciejowego kreacjonizmu, to doszłam do wniosku, że zwyczajnie szkoda czasu na rozprawianie o nim, od kiedy usłyszałam, iż jego zwolennicy twierdzą, że Neo starożytności zabrał na swoją arkę także dionzaury.

Powiedzcie sami, czyż to nie słodkie? :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
O Giertychu jest już (za)dużo tematów. Zamykam, piszcie w jednym z tych powstałych wcześniej.

A jeśli pojawiło się coś nowego to poprostu tam wklejajcie linka i o tym dyskutujecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry