Luźne rozmowy

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie. I tu mod też nie jest potrzebny, bo mało osób tu się udziela i jest luźniej niż w innych działach, które trzeba moderować na bierząco. :)
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
A mnie dziwi jedno. Dlaczego na przykład w "Przedstaw się" moderatorzy kasują spam, zamykją tematy itd., a "gry forumowiczów" omijają.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Bo w przedstaw się łatwiej zauważyć spam. W grach nowe posty pojawiają się dużo częściej niż w przywitaj się, przez co są omijane, lub moderatorom nie chce się wertować kilkanaście stron.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Bo w przedstaw się łatwiej zauważyć spam. W grach nowe posty pojawiają się dużo częściej niż w przywitaj się, przez co są omijane, lub moderatorom nie chce się wertować kilkanaście stron.

Ale jak ktoś zaraportuje temat to link chyba Wam modertorom przychodzi?
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ale jak ktoś zaraportuje temat to link chyba Wam modertorom przychodzi?

Owszem, przychodzi, ale ląduje w kolejce innych, zgłoszonych raportów.

A zdradzę Ci, że na chwilę obecną jest 65 niewykonanych raportów, gdyż Kapć jest na wakacjach, ja też, ale half modzi... uh, ich działów te raporty pewnie nie dotyczą. Ah nie, zapomniałbym! Większość raportów jest pewnie z działu Bardocka, ale co go to interesuje. ;)
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Ja nic nie zarzucam pracy moderatorów (chociaż może faktycznie w działach Bardocka jest syf), jedynie to mi się nie podoba to że omijacie jeden z działów. :)
 
Do góry