Lustrzanki

adriannna1995

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Chciałabym sobie kupić lustrzankę mogę wydać na nią ok 1500zł. Dopiero zaczynam przygodę z fotografią ale bardzo lubię robić zdjęcia przyrodnicze. Słyszałam że są lustrzanki bez wymienianych obiektywów myślałam o tej: Fuji Film FinePix S100FS lub Nikonie D40 albo D3000 czy możecie polecić mi jakieś i wyrazć swoje opinie na ich tematy?
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Tutaj masz stronę gdzie możesz porównywać lustrzanki.

Jak na amatorszczyzna to jest to dobra cena i apararat. W sam raz :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Chciałabym sobie kupić lustrzankę mogę wydać na nią ok 1500zł. Dopiero zaczynam przygodę z fotografią ale bardzo lubię robić zdjęcia przyrodnicze. Słyszałam że są lustrzanki bez wymienianych obiektywów myślałam o tej: Fuji Film FinePix S100FS lub Nikonie D40 albo D3000 czy możecie polecić mi jakieś i wyrazć swoje opinie na ich tematy?

Osobiście Fuji bym nie brała, jeśli lustrzanka to Sony, Canon, Nikon, z tych co wymieniłeś zdecydowalabym się na D3000.

tutaj masz zebrane wszystkie opinie z rożnych portali foto : D3000
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
a ja polecę pentax'a. Obecnie używam już 3 letniego modelu K100 i nie mam na co narzekać, no może jedynie na brak systemu czyszczenia matrycy. Polecam tą markę bo nie robią plastikowych badziewi, a zdjęcia jakościowo są bardzo bardzo dobre, nie będę wspominał o optyce która przoduje na rynku pod względem jakości. Już za ok 200 zł można dostać naprawdę dobrą portretówkę manualną ze światłem 1,7f :)

a jeśli pentax nie przypadnie ci do gustu zwróć uwagę na olympusy, jesteś kobietą więc ta marka Ci się spodoba gdyż aparaty są mniejsze przez co będą pewniej leżeć w dłoni :)

a tak ogólnie to przejdź się do sklepu i "pomacaj" różne aparaty. W tej kategorii cenowej różnią się tylko w poszczególnych rzeczach, np Canony mają szybszy autofocus, pentaxy niskie szumy (model k-x np :) )
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
moim zdaniem lepiej kupić dobrą cyfrówkę niż słabą lustrzankę, są świetne cyfrówki rozmiarami przypominające nieco lustrzanki, olympus z tego co wiem ma niezłe
osobiście mam lustrzankę olympus e520 ale ona kosztuje w najtanszej wersji z dwoma obiektywami 1777 :) w fotojoker
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Przepraszam,zawiesiłem się . Napisałem o stronie ,ale nie podałem linka ,więc daję :

http://www.ceneo.pl/Lustrzanki_cyfrowe
 
Do góry