lustro do zabudowy w płytkach

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Proszę o pomoc, uważacie że lustro do zabudowy w ścianie to dobry pomysł? Mam duży przedpokój i chcę zabudować w ścianie duże lustro, stojące i wiszące odpada ze względu na małe dzieci. Wbudowane jest bezpieczne tylko nie wiem na ile będzie wytrzymałe. Koleżanka posiada takie w firmie i mówi że się sprawdza. Zamawiała w sklepie internetowym galeriaram.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
A myślałeś o wbudowaniu lustra i przyklejeniu do niego szkła pancernego?
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Mnie się pomysł wbudowania lustra w ogóle nie podoba. To trochę taka aranżacja na stałe. Żeby zmienić cokolwiek trzeba by przebudować cała ścianę, pewnie jakieś cegiełki czy inne ozdobniki (na pewno zedrzeć rame, w którą bedzie to lustro wbudowane... ) . Według mnie lepiej powiesic na ścianie bez zbędnego kombinowania. Byle by stabilnie i mocno, co by te dzieci nic sobie nie zrobiły ;)
 

poterniak

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
zawsze można takie lustro zamontować, a w razie czego je "wykuć", zakleić miejsce płytkami i tyle. chociaż ja bym sie nie zdecydował na takie wklejane, lepsze są w ramach. można je w solidny sposób zamontować na ścianie. jak się ma zbić to i tak się zbije, niekoniecznie od upadku ;)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja wczoraj takie lustro zamontowałem w łazience i wygląda ładnie. Wiszące moim zdaniem by tak ładnie się nie prezentowało przy tych płytkach które mam więc śmiało polecam. Co do trwałości.. rodzice nad wanną mają lustro ja wiem.. około 160x50cm już 10 lat. Z drugiej strony ściany były wiercone półki co ściany w kuchni i nic się przez ten czas z lustrem złego nie stało. Więc jeśli jest okazja to można montować.
 
Do góry