Łupież

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
no tak za darmo jesli Cie wylosuja z konkursu, a jak nie to napewno wysla Ci przerobionme zdjecie, bardzo fajny ten szampon jest nowosci,a ale juz wiele osob go poleca
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
zagralam raz i nie wygralam, ale bede miec to zdjecie, dzis zglosze jeszcze mame, moze jej sie poszczesci bardziej;p
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
no i udalo sie juz mamie:p
mam nadzieje, ze szybko przysla, zeby bylo mozna go wyprobowac;)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
tak szybko jak szybklo działa poczta :D a zdjecie ładne? czy sztuczne? bo mi odesłali to tak w sumie fajnie bez cieni, zmarszczek, niedoskonalosci, ale tak jak patrze to na tym zdjeciu nie wygladam juz jak ja :D
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
a ja tam siebie widze na tym zdjeciu i mame tez rozpoznaje, ale faktycznie, ladniej wygladamy:p
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Ja wiele lat walczyłam z łupieżem i tak naprawdę nic mi nie pomagało.
Zmieniałam szampony, nawet u dermatologa z tym problemem byłam ale nic nie pomagało.
Po Nizoralu problem nasilił się do tego stopnia że lekarz już proponował mi całkowite ścięcie włosów, na łyso i dopiero próbować walczyć z łupiezem.
Tez kiedyś byłam bardzo negatywnie nastawiona do head&shoulders chociaż nigdy go przedtem nie używałam.
A jak sie okazało ten szampon to dla mnie zbawienie - łupież zniknął.
Z tego względu że szampon jest jednak dość drogi (obecnie kupuję za prawie 16 zł 400ml) kiedyś próbowałam używać go na zmianę z innymi np. z Garniera, Timotei, itd. ale problem z łupieżem powracał więc używam wyłącznie h&s.
Teraz raz w tygodniu stosuję odżywkę, włosy myję co drugi dzień i jest dobrze
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
az dziwne, ze taki prostu szampon ci pomogl:)
sprobuj tego elseve, no chyba, ze boisz sie znow naislenia swoich objawow.
http://www.lorealparis.pl/konkurs/elseve-przeciwlupiezowy.aspx
mozesz go miec za darmo, a wiec strat nie bedzie;)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
wiesz ja uwazam ze to tak jak z lekami na jeden organizm skladnik działa na inny nie , kolezance pomogł h&s komus innemu nizoral a mi elseve pielegnujacy;]
 

Harmonia

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
a moze cie czyms zarazili u fryzjera? moze na szczotce przeniosla ci z czyis wlosow lupiez, to mozliwe w ogole?
jesli dlugo nic ci nie pomaga idz do dermatologa!
dlatego chyba sie potocznie mowi, zeby nie czesac sie szczotka osoby z lupiezem, bo mozna sie zarazic (nie samymi platkami lupiezu, a tymi drozdzakami, ktore je wywoluja). na szczescie nie jest tak zle, panuje nad sytuacja :)
 

Harmonia

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
widzialam reklame tego elseve, nic mi nie szkodzi wyslac moze na koniec tego konkursu sie zalapie :) rozmawialam jeszcze z kolezankami, tez znaja ten szampon i go chwalily. Kiedys sama uzywalam elseve, ale normalnego, wiec jak nawet nie wygram to go kupie napewno i wyprobuje.
 

Harmonia

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ehh.. bylam dzisiaj u frna farbowaniu fryzjerki i spytalam sie ponownie o ta szczotke i mozliwosc "przeniesienia" lupiezu. Masakra, laska powiedziala mi ze lupiezu nie mozna przeniesc z jednej osoby na druga, chyba ze bylby bardzo nasilony, jakas LUSZCZYCA mozna sie zarazic (WTF??!! czy ona sie wogole uczyla w tej szkole fryzjerskiej??!!). Dla osob niezorientowanych- luszczyca nie ma nic wspolnego z lupiezem!

A odnosnie szampnu, wyslalam zgloszenie tak jak planowalam, jak otrzymam zdjecie, to wam napisze czy sie poznalam :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
czasem sie udaje czasem nie, podobno co 5 osoba wygrywa ;]

Harmonia napewno bedzie bardzo ladne to zdjecie , to profesjonalisci, nie zrobia z Ciebie skwarka ;] daj znac czy Ci sie podoba ;]\
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Na mnie działa kilka szamponów, ale na krótki czas, a potem łupież lubi wracać i muszę eksperymentować na nowo i po pewnym czasie wracać do tych sprawdzonych. Dobry jest elseve, bardzo lubię tez garniera i timotei z henną. A h&s na mnie nie działa.
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Kurczę tak czytam i widzę, że tyle krytyki na Head&Shoulders i tak sobie myśle, że poprostu on nie u każdego działa. Bo mi pomógł i całkowicie pozbyłam się łupieżu :D A odżywki to używam tylko GlissKur kompletna regenaracja. Odżywia włosy i ładnie pachnie :)
 
Do góry