Luknijcie na moja stronkę :)

Status
Zamknięty.

chyrek

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
To moja pierwsza stronka, ale mam nadzieję, że Wam przypadnie do gustu :lol:
www.kaktusek.boo.pl -zajrzyjcie i oceńcie (zaglądam na forum, także napewno odpiszę :))
 

indexx

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie zmień szablon bo narazie to nawet nie ma co oglądać.
 

chyrek

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie zmień szablon bo narazie to nawet nie ma co oglądać.
No fakt, szczerze mówiąc mnie ta stronka też wystarczające nie satysfakcjonuje, popracuję nad nią. Dzienx za opinię, czekam na kolejne. :papa:
 

kerat

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Stron 4/6 Muisisz jeszcze pare rzeczy pozmieniać w niej i zdecydowanie szablon.
 

chyrek

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Oj dzięki Wam za komenty. :sexy: Nad stronką pracuję, nad szablonem również...
pozderki, :papa:
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Nawet, nawet.... tylko pozwole sobie powiedziec ze coś za bardzo napitolone tego wszystkiego tam jest..... te kaktusiki wziete z o ile sie nie myle power pionta ale nawet fajnie wyglądJA :D Ehhh ten napis: "OBEJRZYJCIE STRONKĘ I PRZEŚLIJCIE MI SWOJE OPINIE NA MEJLA. BYĆ MOŻE ZMIENIĘ JĄ TROSZKĘ NA STRONĘ O INNEJ TEMATYCE... CZEKAM NA OPINIE" mnie dołuje, pisze sie: 'emaila'.Na górzze tam gdzie zazwyczaj jest logo rozjasnij tło bo ledow co widac te literki. Ogółem nawet, nawet. Tylko usun tych pierdołek troszku bo az zle patrzec, i to troche nieczytelne jest :p
 

chyrek

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
(...) tylko pozwole sobie powiedziec ze coś za bardzo napitolone tego wszystkiego tam jest..... te kaktusiki wziete z o ile sie nie myle power pionta ale nawet fajnie wyglądJA :D Ehhh ten napis: "OBEJRZYJCIE STRONKĘ I PRZEŚLIJCIE MI SWOJE OPINIE NA MEJLA. BYĆ MOŻE ZMIENIĘ JĄ TROSZKĘ NA STRONĘ O INNEJ TEMATYCE... CZEKAM NA OPINIE" mnie dołuje, pisze sie: 'emaila'.Na górzze tam gdzie zazwyczaj jest logo rozjasnij tło bo ledow co widac te literki. (...) Tylko usun tych pierdołek troszku bo az zle patrzec, i to troche nieczytelne jest :p
Właśnie usunąłem te kaktusiki, bo szczerze mówiąc mnie wkurzały... Co do "mejla", to też oczywiście poprawię BB) . Tło rozjaśnie również, dzisiaj wieczorem już będzie gotowe. Troszkę inne menu, mniej niepotrzebnych podstron...
P.S. A co do "napitolonych" informacji to dlatego, że trudno zdecydować mi jest jaką tematykę strony objąć. Takie zamieszanie się na stronie robi przez to, wiem. Pomyślę nad zmianą....
Dzienx za opinie, zastosuję się do nich :papa:
 
Status
Zamknięty.
Do góry