lubie bardzo - co lubicie?

rose24onabdg

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
110
Punkty reakcji
0


hej wszystkim

lubicie???????????


a może nei znosicie


IMPREZEK DYSKOTEK I INNYCH TEGO RODZAJU RZECZY


może wolicie siedzieć w przytulnym domku z książeczką..............



albo szalecie w każdej wolnej chwili na IMPREZACH SZALONYCH??????????


POZDRAWIAM

czekam na odzew


[/b]
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
najlepsze sa imprezki z najlepszymy przyjaciolmi nie wazne jest gdzie bo i tak z nimi najlepiej sie bawi :hyhy: Ale domowki tez sa dobre :D
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Lubie chodzic na imprezki bo sa spoko - ale juz tak czesto nie imprezuje tylko jak nadazy sie jakas specjalna okazja :) A ich czasami nie brakuje :p
 
F

faithless

Guest
Ja siedze w domu :( ale nie dlatego ze chcem tylko dlatego ze nie mam z kim pujsci :( a sam sie boje :( Jestem gejem i moge dziwnie sie patrzec na hetero . W moiej małei wiosce nie ma klubu dla gejów. Zawsze pozostają imprezy domowe tylko ze ja dadal ni mam z kim pujsic !!! Moze ktos sie przyłączy ?
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
ja dość często ostatnio użądzam imprezy w domu :) osobiście wole chodzić z całą paczką na koncerty, których dużo się w szkole robi. Na zwykłej dyskotece można się wyszaleć i muza jest dobra, bo można puścić z płytki każdy hit, ale to nie to samo co koncert :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
dzis ide na imprezke, to jak zdazysz przyjechac to pojdziemy, a tu u mnie nie jednego geja spotkasz
 
F

faithless

Guest
nika, Nie, nie zdąze. W konicu to kawała drogi :) A ja jestem strachliwy, Wiec nawet jesli miałbym kilometr to i tak bym sie bał i nie przyszedł :D Dzieki za zaproszenie :) :przytul:
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
38
Miasto
Gdzieś na Śląsku
co to za temat posta? :/

"lubieeeeeeeeeeee baaaardzo" - za dużo powtórzeń literowych! to niszczy wygląd forum! i jest sprzeczne z regulaminem!

dlaczgo autorka to robi?
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
FAITHLESS-nie jesteś odosobniony,ja yteż nie preferuje imprezek.Nieraz bym poszła,tez nie mam z kim,pozatym nie lubię alkoholu i narkotyków,ani papierosów i nie odpowiada mi atmosfera,która tam panuje.U nas w naszej wiosce jest słynna imprezownia znana na pól wojewodztwa,ale ja nie chodze,bo nie.Jak bede miała chłoca,to pójdę,bo dla niego zrobie wszystko.
A co do języka,że autorka użyła,to NIKA ma chyba rację,żeby zwrócić uwagę mistrza.
 
N

Neo

Guest
Nie lubię dyskotek, imprezy tylko ze znajomymi organizowane w domu albo gdzieś za miastem
 
Do góry