Loki.

nietaka

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam włosy proste jak drut, a marzę o kręconych.
Więc tak:

1. Papiloty - próbowałam, ale nie wychodzą. Mam na to za gęste włosy i one po prostu...no nie wuchodzą.
2. Lokówka - zajmuje za dużo czasu i nie umiem nią kręcić sama włosów. Robić to codziennie reno to trochę kłopotliwe.

No i tak.
Trwała odpada, bo odpada i już. xd

Nie wiem co mam robić... Pomocy.

CHodzi mi o codzienne kręcenie wlosów iż ogólnie moje włosy mają być cały czas kręcone.

Pozdrawiaam. ^^
 

Kaszydło

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Może karbownica? Za to wychodzi ciut nienaturalnie.
Moje włosy są kręcone naturalnie. Dzisiaj stwierdziłam, że sa nawet OK i darowałam im prostowanie x).
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
albo trwała albo nic.

bo tak codziennie musiałabyś się z czymś męczyć. zresztą pokochaj prostotę.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Jeżeli trwała - nie, papiloty - nie, lokówka - nie.....w takim razie nie ma innej rady, jak pozostawić je takie jakie są ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
może jak nie papiloty to wałki xD
no ale jeśli nie chcesz papilotów nie chcesz lokówki nie chcesz trwałej to musisz się pogodzić z prostymi włosami... bo nikt ci nie poda magicznego zaklęcia po którym będziesz miała kręcone włosy :p
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Ja też mam proste włosy jak druty.
Nie lokuj. Pomyśl ile dziewczyn codziennie rano meczy się z prostownicą. A Ty masz tak naturalnie. Pozwól, żeby Ci zazdrościły xD
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Jak myjesz włosy wieczorem to ich nie susz, zrób warkocz, to rano będziesz miała falowane :D
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Niestety muszę Cię poinformować Nietaka, że są włosy, których nic nie ruszy. Moja koleżanka nawet trwałej nie była w stanie utrzymać takie proste włosy miała...
Nie martw się, ja swoje z kolei ledwo okiełznać mogę.
Ale tak to już jest zazwyczaj - kto ma proste chce mieć loki, kto ma szope chce mieć proste ;]
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
mój sposób: po myciu głowa w dół, nakładam pianke NIVEA skręt fal i loków (z wypróbowanych prawie wszystkich dostępnych hna rynku ta jest moim zdaniem najlepsza), ugniatam włosy, lekko podsusze, a potem podpinam spineczkami i tak 3mam jakiś czas, a grzywke prostuje ;], tylko, że ja mam podatne włosy
 

Teens__

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam
Czytałam gdzieś, że ponoć aby mieć falowane włosy wystarczy WODA MORSKA. Nie wiem jak to działa. Musiałabyś sobie nabrać do buteleczki z tym pryskaczem :p i pryskać na włosy. Podobno jest efekt. Mam zamiar spróbować tylko jeszcze nie dostałam swojej wody. Tyle że, jest to sposób na wakacje, bo się bardzo niszczą włosy. PODOBNO :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Tyle że, jest to sposób na wakacje, bo się bardzo niszczą włosy. PODOBNO :)
Niszczą się - są wysuszone i szorstkie.
Po zamoczeniu w wodzie (bez spłukiwania) włosy są zlepione, suche i czasem się na nich osadza sól. Więc nie wiem kto wymyślił ten boski sposób ;) Ale ja tego nie cierpię. ;]

Zapomnialam dodać, że śmierdzą morzem :p
 

katarzynka415

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Dolnyśląsk
Zauważyłam, że jak się ma proste włosy to chce się mieć kręcone a jak kręcone to chce się mieć proste. Nigdy nie dogodzisz kobietom :p Ja mam kręcone więc bardzo Ci zazdroszczę!

Pzdr :*
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
U Fryzjera można zakręcić włosy i trzyma się to z 3m-ce, prostować tez mozna. Ja tego nie robiłam, ale moja przyjaciółka tak płaciła ok 100zł ale nie prostowała całych.Oni tam spryskują czym i pźniej prostują prostownicą i coś tam jeszcze wcierają, a to się tak trzyma nawet jak myjesz głowę i poźniej wysuszysz to dalej to jest
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
A mi babka robiła loki to mi tak fikusnie na prostownice zakręcała :D, ale trzymały się do wieczora i pozniej jeszcze troche falowały, a jak chciałam włosy umyć to się całkowicie wszystko zchrzaniło :/
50 złoty za to dałam :p
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
lokówka, trwała albo nie masz innej opcji.
Ewentualnie możesz na noc na mokre włosy robić sobie koka. Rano po rozwiązaniu mogą ale nie koniecznie być lekko kręcone ale nie będą to konkretne loki.
 
Do góry