Łodź <3 ;)

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Oj nikt się nie chce ze mną spotkać i co ja teraz poczne ojojoj jaki ja nieszczęśliwy ;( hehe :D :p
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
na Dyskotekach z reguły przebywają dziewczyny które nazywam ''pustymi laleczkami'' do których mam osobiście wstręt nie wiem czemu chociaż nie pisze ze wszystkie są takie żeby nie urazić nikogo ale owszem zgodze sie z tobą ze sa to takie miejsca w których prawdopodobnie można kogoś znalezć :D ale ja nie szukam jakiś krótkotrwalych związków które se zakończa albo moga się zakończyć seksem a więc po co mi to??? ja szukam prawdziwej miłości !!!
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
na Dyskotekach z reguły przebywają dziewczyny które nazywam ''pustymi laleczkami'' do których mam osobiście wstręt nie wiem czemu chociaż nie pisze ze wszystkie są takie żeby nie urazić nikogo ale owszem zgodze sie z tobą ze sa to takie miejsca w których prawdopodobnie można kogoś znalezć :D ale ja nie szukam jakiś krótkotrwalych związków które se zakończa albo moga się zakończyć seksem a więc po co mi to??? ja szukam prawdziwej miłości !!!
dobra,to ja jestem chętna na prawdziwą milosc :p :))
może jakieś kółko zainteresowań ? ..
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Ciekawie się robi xD :p no dobra to jak ktoś chce się spotkać niech pisze do mnie ;) hehe poczekam poczekam może ktoś da odpowiedz Pozdrawiam :)
 

wlazel

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
chyba nikt nie chce sie spotkac.. albo piszą na priv. A lubi ktos moze (i umie) grac w tenisa? Zakocham sie w dziewczynie co mnie ogra
 

coffeeman

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
nikt nie chce sie spotkać z ludzmi , o ktorych nic nie wie, zero pojecia o wygladzie ( a to duzo mowi ) , zero wspolnych zainteresowan poza forum ... chyba dlatego tu nikt nic nie pisze sensownego ;]
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Wspomogę HollyŁódź :p Bałuty/Rogi welcome :p i jak widać temat jakoś daje sobie radę, zobaczymy... może coś się uda zorganizować, byle nie tak jak wyżej przeczytałem na disko disko xD chyba, że po spotkaniu disko disko ^^ :p

// ...same puste laleczki na disko? no fakt, dale gdyby tak wszystko rozpatrywać to... nie uważasz, że jedynymi miejscami rozrywki i wspólnych spotkań (rozmów, pogawędek, meetingów) byłby po pierwsze net (dyskusje, debaty, rozmowy, ale virtualnie), puby, niedzielne spacerniaki hipermarketowe, rynek Manu, Galerka itd ;>? :p bez przesady :) że dużo takich nie znaczy => wszystkie, że mało nie znaczy => żadna... ale szczerze to pojechałeś po całości, że idziesz na disko i spotkanie kończy się sexem... o ile mi wiadomo to nie jest zależne od jednej osoby, a od dwóch :p zawsze możesz powiedzieć => "nie dziękuję, nie szukałem WuCetowej rozrywki" ^^ i po problemie, możesz szukać, dalej lub też najnormalniej w świecie bawić się, a być może przypadkiem trafisz na godną zainteresowania Dziewczynę ;)

Dobra, bo off top'a szczeliłem :p sorry ;D ale już tak mam :)
 

paszczak000

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Retkinia rządzi! :] Najpiękniejsze osiedle :)

362459644_2ab0ad407c.jpg

Ja zawsze mam czas na jakieś spotkanie, a zwłaszcza wypad na robienie fotek :D
 

moniss

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
tez jestem z łodzi :D:D
a co do tych dyskotek... to ja kiedys wychodziłam z założenia, że nie chce poznać na nich faceta bo pewnie bedzie chciał sie tylko zabawić, a ja nie jestem zainteresowana chwilową znajomością.... w barze tez nie chce poznać faceta, bo to pewnie zwykły podrywacz... i dziś może poderwie mnie, a jutro już bedzię z inną... zresztą niektórzy to tandetni podrywacze.... do każdego miejsca w którym mogłabym kogoś poznać potrafie sobie coś powiedzieć.... tak więc nie wiem co mi zostaje.... :p:p
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
tez jestem z łodzi :D:D
a co do tych dyskotek... to ja kiedys wychodziłam z założenia, że nie chce poznać na nich faceta bo pewnie bedzie chciał sie tylko zabawić, a ja nie jestem zainteresowana chwilową znajomością.... w barze tez nie chce poznać faceta, bo to pewnie zwykły podrywacz... i dziś może poderwie mnie, a jutro już bedzię z inną... zresztą niektórzy to tandetni podrywacze.... do każdego miejsca w którym mogłabym kogoś poznać potrafie sobie coś powiedzieć.... tak więc nie wiem co mi zostaje.... :p:p

Pozostaje Ci wiara i nadzieja w rodowitych i porządnych Łodzian => podrywaczy z klasą ;D


// ...i jak już w końcu ktoś coś ustali odnośnie jakiegoś przynajmniej minimalnego zlotu to będzie z mojej strony wielkie "wow" i chętnie na takie spotkanie zajrzę ;> zobaczyć (poznać) z kim się dziele własnym zdaniem i opiniami na forum ^^
 
Do góry