Lista Obecnosci Dnia 22.o9.05

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Byłem od początku nawet przeprowadziłem kampanie reklamowa :D i patrzylem pokoleji jak wzrastaja ludzie :D
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
i jest got oto nam chodzilo a teraz jak nastepna bedzie kampania to do wszytkich na PW kiedy i o ktorej oraz na gg ludziom oka
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
i jest got oto nam chodzilo a teraz jak nastepna bedzie kampania to do wszytkich na PW kiedy i o ktorej oraz na gg ludziom oka

hehe wstyd sie przyznac ale czuje sie dumny ze to wszystko wymyśliłem :DDDDD zważajac na to ze wiedzialem na co sie porywam - poprzednia proba nie wypalila... a moja tak :DD ale sie ciesze :D
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
O! Widze że jest lista obecności, więc niniejszym się wpisuję :)
Oczywiście byłem już przed 22, ale do piero teraz zauważyłem tą listę :)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
No tak,dopeiro teraz,bo o 22 to ja tango tanczyłam,hihi.Ale jestem,jeszcze butów nie sciagłam,hehe.Od razu do kompa.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
dla tych co nie widzą rekordu !

rekord.JPG
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
a ja jestem bardzo wściekły,że te informacje o pobiciu rekordu do mnie dotarły dopiero po 40 minutach ,dlaczego tak się działo dlaczego musimy czekać tak długo ,czy ktoś to specjalnie przetrzymywał by nie skompromitować się jestem pełen różnych domysłów ja bylem całą godzinę na forum i żadne konkretne informacje nie dochodziły cały czas miałem wynik przez 40 minut z godz 20.05 :]
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
idę z tąd nie wiem kiedy się pojawię co znaczy odświerzać stronki,a co one się popsuły jak jajko czy ja jestem jakimś gorszym forumowiczem,m uszę czekać niewiadomo ile na informacje dla mnie to jest chore żegnam i nie wiem kiedy się pojawię rozczarowałem się dzisiaj i to na dobre coś w tym waszym forum nie zagralo jak trzeba.Mam dość tego jak macie kłopoty to powiadomcie wcześniej ja się nie znam na tym jak mam się odświerzyć wiem,że odświerzyć mogę się pod natryskiem i nigdzie indziej do widzenia wszystkim i nie wiem kiedy się pojawię :(
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Ja też byłem jestem i będe na forumowisku :) wpisuje się dopiero teraz bo : byłem się wykapać :p :D
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Mam dość tego jak macie kłopoty to powiadomcie wcześniej ja się nie znam na tym jak mam się odświerzyć wiem,że odświerzyć mogę się pod natryskiem i nigdzie indziej do widzenia wszystkim i nie wiem kiedy się pojawię sad.gif

Kristoforo1956
Jak używasz internet explorer, to masz na górze przyciski po kolei: wstecz, dalej, stop i ====>odśwież.
I nierezygnuj tak szybko, mam nadzieję, że niraz jeszcze sie tu ppojawisz.
 

sienka1989

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z własnego świata...
kristoforo1956 odświerza sie stronke klikając najczesciej na takie dwie szczałeczki na pasku narzędzi i nie robi sie tego po to że sie stronka zepsuła czy coś tylko żeby uaktualnić dane.

papillon no możliwe ze tak mieliscie bo moze sie serwer przeciążył :D ale ja mialam dobrze :)

pozdrówki...
 
Do góry