List Z niemieckiego. na temat zakupow PILNE

naciak1616

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
57
Punkty reakcji
1
Wiek
31
hej mam prozbe ... czy ktos moze mi pomoc , kompletnie nie nzma tego jezyka a zapomnaialm ze na jutro musze napsic email to kolegi na temat gdzie i jak czesto robie zakupy czy w polsce chetnie robi sie zakupy w supermaktetach co kupujesz za swoje kieszonkowe a o jakich decyduja rodzice i w jakich sklepach najchetneij kupuje ...
wiem ze to haotyczne ale bede BARDZo wdzeiczna za pomoc...
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Swoja drogą to ciekawe dlaczego ludzie myślą że ktoś będzie w swoim wolnym czasie robił im zadanie do szkoły, rozumiem sytuację w której ktoś zamieszcza zadanie do sprawdzenia albo prosi o wyjaśnienie mu jak je zrobić. No ale w takiej sytuacji to jedynie co można Ci poradzić żebyś odwiedziła wuja Google i poszukała już gdzieś gotowej pracy. Zawsze też zostaje Ci wzięcie się w garść i spróbowanie czegoś wypocić, jest teraz tak wiele słowników online że chyba nie powinno Ci to sprawić aż tak wielkiej trudności.


Ale nie bądźmy świnie, w ramach czasu który zmarnowałaś na założenie tematu mogę Ci powiedzieć, w tajemnicy oczywiście, żebyś na przyszłość pisała "proŹbę" przez "Ś", słowo "proŚba" znacznie ładniej wygląda. ;)
 
Do góry