List z angielskiego

agulka92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Puchaczów woj.lubelskie
Pojutrze ma Cie odwiedzic w Polsce znajomy amerykanin.Napisz do niego list w ktorym:
-zapytasz o ostatnie przygotowania przed przyjazdem i upewnisz sie czy pamieta o waznej przesylce.
-poprosisz o przywiezienie ze stanow pewnej ksiazki i przeprosisz za dodatkowy klopot.
-opiszesz ktorko plan pierwszego dnia jego pobytu w Polsce i podasz alternatywe
-przypomnisz jak jestescie umowieni na lotnisku i poradzisz co ma zrobic jesli sie troche spoznisz.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Nie chce mi się. Spróbuj cokolwiek napisać, mogę sprawdzić. Już nawet jakbyś wrzuciła to do translatora to byłby to przynajmniej jakiś wysiłek z Twojej strony.
 

kakasia

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
99
jak pisze listy z angola, czy takie tam podobne, to nidy nie mam weny. wymysl cos na sile i dostaje zawsze piątki, piątki plus ;D
na pewno coś wymyślisz.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Pojutrze ma Cie odwiedzic w Polsce znajomy amerykanin.Napisz do niego list w ktorym:
-zapytasz o ostatnie przygotowania przed przyjazdem i upewnisz sie czy pamieta o waznej przesylce.
-poprosisz o przywiezienie ze stanow pewnej ksiazki i przeprosisz za dodatkowy klopot.
-opiszesz ktorko plan pierwszego dnia jego pobytu w Polsce i podasz alternatywe
-przypomnisz jak jestescie umowieni na lotnisku i poradzisz co ma zrobic jesli sie troche spoznisz.
Czwarty dzień nie masz weny? Smutne.

Dear Brian,

I'm writing to You to ask how are last preparations for the travel going. Please, make sure that You've packed the delivery for me, it is extremely important. I also have one more small request. Sorry for burdening You with my problems but I was looking in Poland for a book about Frank Lloyd Wright and I couldn't find it anywhere but I remember that Your mother had it. Could You possibly ask her if she can lent me that book? I would appreciate it.
I was thinking about the schedule of Your stay and I suggest that on the first day You should rest after the long trip. We could just stay at home or go to visit uncle Peter. But if You like we could go to the museum on the exihibition I told You about. It depends on You.
I can't wait to see You again. Just to remind You we are meeting at 10 a.m. on the airport in front of the terminal. I could be a little bit late but don't worry I will be there. Just wait for me.

Best wishes,
xxx


Tak sobie myślę, ile weny potrzeba, żeby napisać takie krótkie zadanie. Właściwie w poleceniu masz wszystko, jak na talerzu, samodzielnie wymyślać nic nie trzeba. Jak Ci się nie chce to wystarczy napisać "w du.pie mam takie zadania, napiszcie je za mnie". Naprawdę, sto razy lepsza jest taka szczerość niż brednie w stylu "nie mam weny".
 
Do góry