Liroy

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
Liroy kiedyś: Na pewno jakaś legenda, jeden z pierwszych raperów, a Albóóm jak na swoje czasy w Polsce to był zajedobry album.

Liroy dziś i od paru ładnych lat: Niestety to co wystarczało na tamte czasy na dzisiejsze jest to stanowczo za mało żeby nazwać go chociażby dobrym raperem.. Jedyne co robi dobrze to bity i szoł.. Ale to za mało na rapera. Raper musi pisać dobre zwrotki, a Liroy nie umie pisać dobrych tekstów. Ba. Nawet przeciętnych nie pisze. To co on rymuje to jest po prostu tragedia. Zdarzają się pojedyńcze odicia od dna, gdzie daje rade jako tako ale to rzadko.. Niech facet zostanie producentem, albo ostro weźmie się za warsztat pisarski, bo świetne bity i świetni goście to jednak nie wszystko jeżeli chodzi o hiphop..
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Z warsztatem pisarskim to chyba juz nic sie nie da zrobic u niego...
Za to mysle, ze w roli producenta świetnie by sie spisał... ;)
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Producent: :cenzura:, szacunek.
MC: Sorry Winetou ale to nie dla ciebie.

Nie będe argumentował bo wystarczy ,że ktoś przeczyta wasze posty, mój by się mało co różnił :)
 

magikziomek

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Liroy jest spoko mam wszystkie jego płyty chociaż dawno ich nie słuchałem, ale podobają mi się podoba mi się muzyka którą tworzy(ł)

Peace
 

vipdavid

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Co do liroya to wszyscy tylko po nim jadą o nikt nie wie o tym że te pierwsze płyty to on na nich WSZYSTKO zrobił sam.
 

psycholog21

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
L. kiedyś był dobry, i sporo wnosił do HH i budował polską Rap scenę....ale teraz? bez komentarza...a i a propos wcześniejszego postu... nie on zapoczątkował w Polsce Hip-Hop... poczytajcie troszkę historii tego gatunku,a Kazik/Kult/KnŻ swoją droga, jedna z płyt była stricte uderzona w Rap, ale oni lubią abwić się brzmieniem, jednak to typowy PL Rock, to co ich charakteryzuje to to, ze są naprawdę nielicznym zespołem (mówię jako jedno, bo mniejsza czy Kult, Kazik, czy Kazik na Żywo, Kazik na Żywo ale w studiu) który nie popadł w komercję i nie gra pod publikę.... Liroy szybko wpadł w showbiznes,tak samo jak sprzedał się TeDe...wszystko pod publiczkę ... BRAVO PANOWIE zachowanie godne tych którzy budowali polską scenę Hip-Hop'u ..żal du... ściska.
 

M a M e L u C

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska Kraj
Siemano wszystkim to jest moj pierwszy post na tym forum... HE HE

Osobiscie szanuje Liroya za to co zrobił a nie za to co teraz robi bo teraz gośc dla mnie nie istnieje bo sie sprzedał. Spi na forsie a pościela ma chawtowaną w Dolce ... Gosć na wszystkich wypiął teraz Du***e i nie ma go w kraju olał wszystkich ziomków ze Wzgorza i wogóle ale ok niech sobie robic co chce i keidy chce to jego zycie ...

Czy Liroy zaczął robić jako pierwszy HH w Polsce no nie wiem nie zaryzykował bym takiego stwierdzenia ... Pierwszy sie może wydał. Miał lepszych Ziomów dzieki którym sie przebił na legale(Maiał lepszych ziomków a teraz sie na nich wypiął) W czasie kiedy Tworzył Liroy tworzył także Abradab Magik Ogólnie cały K44. Nie możemy zapomniec także o Wujku czy o Borixonie... Oni to robili dla własnej zajawki i tyle...


Ok pierwszy post pojechłem troche ale ok kto sie zgadza kto sie nie zgadza prosze o jakąś polemike...

Pozdróweczki dla wszystkich... :eek:k: :eek:k: :eek:k:
 

Radas

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
z chmury
MonsterOfCock zwracam honor, miałeś rację to Kazik zapoczątkował rap w Polsce, zaje.istym zresztą albumem "Spalam się"
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
Liroy.. niektore kawałki sa fajne.. ;) moge sie przyznac,ze nawet go lubie ;) hehe
 

Attachments

  • kocham_chlopaka___ktory_o_tym_wie.jpg
    kocham_chlopaka___ktory_o_tym_wie.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 25

JOKER eMCe

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Liroy miał nawet fajne kawałki (tyle ze pozował, nie nawijał serio). W sumie to jest Ojcem Chrzestnym polskiego rapu. Jest absolutnym rekordzistą, jeśli chodzi o ilość sprzedanych (rapowych) albumów. Nie wiem czemu teraz ludzie sie go tak czepiaja, zazdroszczą mu, czy jak?
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
ja tam nic do niego nie mam nawet dziś potrafi ostro zagrać może bardziej niz peja i chwała mu za to
 

eva77

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jest spoko. Mam posciagne jego plytki, rowniez przy nim sie wychowywalam i zostal ten nawyk do sluchania go, troche lipne ma niektore teksty ;) ale ogolnie da sie sluchac.
Spoko gossc !;)
 

Zawsze

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
uwazam ze kiedys moze i byl dobry ale jak to bywa w polsce :D kariera go zjadla.
Teraz to on jest lekko KOMERCYJNY
jego teksty sa na sile zeby tylko byly... nie ma to jak polske prawdziwe podziemnie i stary klasyk
 
Do góry