Linkin Park

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja wcale nie obrzucam sie blotem, tylko wku.rwia mnie to jak ktos uwaza sie za alfe i omege metalu tudziesz rocka i pisze jakie to LP jest beznadziejne ze to nie jest ani rock ani metal ani punk to moze ku.rwa techno? :mruga:
jezeli ja czegos nie lubie to nie oglaszam tego calemu swiatu a napewno nie uwazam kogos kto slucha np. zespolu ktorego nie lubie za kogos gorszego. Ja slucham Lp i wcale nie mam zamiaru sie tego wstydzic, ani nie czuje sie gorszy od innych.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A chcesz to bierz to sobie wciskaj w rock czy punk, te gatunki mnie nie interesują, tylko do metalu nie wciskajcie tego, bo to za wysoka półka dla takiego zespołu.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
a czy ja kiedys nazwalem sie metalowcem czy tez samo LP nazwalem zespolem metalowym? nie jezeli ktos sluchajac LP uwaza sie za metala to juz jego sprawa, LP to zespol NU-metalowy
 

Wiinor

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
łódź
na plycie najfajniejsze utwory to I bleed it out , given up i shadow of the day reszta niestety nie przypadla mi do gustu...... A co do plyty to jest ona cholernie komercyjna. czytalem w jednym szmatlawcu ze Chester chce jak najszybciej nagrać płyte bo brak mu kasy na koncie . :D
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
Wii a ja czytalam, ze Michal Pirog jest z Edyta Herbus. :p
jezeli ktos probuje zrozumiec/ rozumie slowa piosenek z nowej plyty LP, to domysla sie ze te slowa odnosza sie do sytuacji politycznej w USA, a dokladnie rzecz ujmujac- wojna.
co do metalow. ja nie uwazam sie za metalowe, chociaz lubie sluchac LP. nie rozumiem topu myslenia- ty sluchasz techno- jestes niczym. i w druga strone... a co do opisu metalow LaggeRa- zupelnie sie nie zgadzam.
to samo mozna napisac o hiphopowcach, czy tez o ludziach sluchajacych dico polo. co za stareotypy wami rzadza?! ci co sluchaja rocka sa malo tolerancyjni? LOL nie wiedzialam, ze takich rzeczy mozna zauwazyc poprzez zespoly, ktore dana osoba slucha...
i niech teraz mi ktos powie, ze sytuacja miedzy 'typami' muzyki jest inna, niz sytuacja miedzy Legia, a Wisla Krakow

:/
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
ci co sluchaja rocka sa malo tolerancyjni? LOL nie wiedzialam, ze takich rzeczy mozna zauwazyc poprzez zespoly, ktore dana osoba slucha..

:/

Chodzi o brak tolerancji lub dość słabą tolerancję innych zespołów rockowych lub metalowych poza swoimi ulubionymi. Myślę, że odnosi się to do wielu osób słuchających ostrej muzy, choćby z tego forum. Dziwię się, że nie wiedziałaś, wystarczy poczytać kilka dowolnych postów.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
ja wcale nie obrzucam sie blotem, tylko wku.rwia mnie to jak ktos uwaza sie za alfe i omege metalu tudziesz rocka i pisze jakie to LP jest beznadziejne ze to nie jest ani rock ani metal ani punk to moze ku.rwa techno? :mruga:
jezeli ja czegos nie lubie to nie oglaszam tego calemu swiatu a napewno nie uwazam kogos kto slucha np. zespolu ktorego nie lubie za kogos gorszego. Ja slucham Lp i wcale nie mam zamiaru sie tego wstydzic, ani nie czuje sie gorszy od innych.
Rozumiem, rozumiem. Mnie też denerwują ci true-metalowcy. Jednak odebrałem Twoją wypowiedź jako ofensywną w stosunku do całej grupy społecznej.
Wiesz, takie ciągłe wrzucanie na nielubiane zespoły tudzież ich fanów świadczy o jakichś kompleksach. Ale co im zrobisz-każdy ma inne sposoby na dowartościowanie się.
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
Parabola ja duzo rzeczy nie wiem.
po prostu wydaje mi sie, ze takie przepychanki slowne sa nie na miejscu. kazdy ma swoj gust, swoje upodobania, swoje pasje i nikt ich nie zmieni (chyba ze dana osoba jest niezwykle zalezna od osob trzecich) i nie widze sensu 'dzielenia' znajomych na tych od metalu, hip-hopu czy tez rocku.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
nie widze sensu 'dzielenia' znajomych na tych od metalu, hip-hopu czy tez rocku.

Niestety, tak się składa, że wielu ludzi tak świat widzi i szufladkuje innych w rozmaity sposób w przeróżnych kategoriach, nie tylko muzycznych. Ale skoro tak już się dzieje, powinniśmy uszanować wybór innych, po prostu zdobyć się na większą tolerancję.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a czy ja kiedys nazwalem sie metalowcem czy tez samo LP nazwalem zespolem metalowym? nie jezeli ktos sluchajac LP uwaza sie za metala to juz jego sprawa, LP to zespol NU-metalowy
Nie ma zespolow po prostu metalowych, sa heavymetalowe, black death, itp, numetal to rodzaj metalu. A linkin Park nie lapie sie na numetal.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dlaczego niby sie nie lapie?
nie jest strikto nu-metalowym zespolem, ale posiada elementy nu-metalowe. Zgodze sie z tym ze blizej jest nim do rocka czy tez rapcore/alternatywa.

a co do tego mojego obrazu true-metala to nie chcialem tym nikogo obrazic to byla swoista ofensywa, ja nie przepadam za ostrym metalem takim jaki gra Slayer czy tez polski Behemoth, i zazenowala mnie ta gadka jak to wpiepszyli by mi fani Slayera gdyby mnie zobaczyli w koszulce LP...przepraszam ale jezeli to mialo mnie przestraszyc czy pokazac jakim to ja jestem noobem no to sorry....porazka drogi true-metalu :]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
To co gra Behemoth, to wlanie metal, to co gra Vader to metal, to co gra Ozzy to metal, kropiklaani to metal. LP, to nie metal, co kolwiek przed slowem metal bys nie postawil. Gitara metalu nie tworzy, tu trzeba wiecej
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Jakaś jałowa ta dyskusja... Guzik mnie obchodzi czy coś jest metal czy nie, po kija mi ta wiedza???
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
taki podzial to jak podzial ubran, nie chce w szafie z czarnymi koszulami znalezc rozowego podkoszulka, nawet jak nie moj tylko siostry
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Czy ten różowy podkoszulek skaziłby Twoje czarne?

Jak dla mnie, nawet jeśli Metallicę uznałbyś za nie-metal, jestem w stanie to przeżyć ;)

PS. Biedna ta Twoja siostra ;)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
hehe :D
Ale nie chiałbyś mieć takiej siorki jaką ja jestem - cały czas na czarno ubrana :lol:
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dobra stwierdzam ze LP to nie nu-metal tylko new-rock moze byc? :D
bo z klasyfikowania gatunku przeszliszciue do garderoby :p
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
LaggeR, widzę że dałeś za wygraną :) I dobrze, nie ma się o co sprzeczać.

Vardamir jesteś idealnym materiałem na dziennikarza muzycznego. To dziennikarze wymyślili i nazwali większość gatunków muzycznych i to oni przyczepiają różne etykietki (to tak w nawiązaniu do garderoby;)) Radzę podążyć w tym kierunku.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dalem za wygrana bo dyskusja zeszla na tor "jest nu metalem, nie nie jest bo ja tak mowie bo jestem true- metalem i slucham prawdziwej muzy"

to dobrze ze dyskutujemy, mi podoba sie taka wymiana zdan niz jak ktos napisze posta typu "nie lubie. nie slucham tego :cenzura:"
ale to przepychanie sie o gatunek jaki reprezentuje LP jest juz troche nurzace :)
 
Do góry