Liga Mistrzów 2009/10 - Grupy

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wrescie widac ,ze w LM liczą sie nie tylko zespoly z zachodu :) i to juz nie tylko kwestia pojedynczych zrywów :)
Podobała mi sie postawa Unirei.Chyba tylko nieliczni Rumunii wierzyli , ze podopieczni Petrescu narobią tyle zamieszania.



:bag:
FCB - Rubin 1-2
Chelsea - Apollon 2-2
Milan - Zurich 0-1
MU - Besiktas 0-1


To dobrze piłka staję się ciekawsza a nie dominujące parę zespołów z Anglii , Hiszpanii , Włoch. W końcu mamy równą piłkę.
 

gringo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
71
Punkty reakcji
7
Miasto
Śląsk
To dobrze piłka staję się ciekawsza a nie dominujące parę zespołów z Anglii , Hiszpanii , Włoch. W końcu mamy równą piłkę.
[/quote

Mnie tez nudzą juz od dawna finały z samymi Manchesterami , Barcelonami , Milanami, Liverpoolami itp itd:p
Niestety ale jeszcze daleka droga by na równi z nimi rywalizowac o dominacje w LM. Myśle ,ze poki co jest to kwestia taka iż zespoly ze wschodu maja tylko po kilka gwiazd w druzynie , a tworzenie szerokich kadr stworzonych wylacznie z zawodnikow grajacych na najwyzszym poziomie są po prostu blokowane przez rożne czynniki.Nie koniecznie chodzi tu o finanse ;) ale np o renome danej ligi czy tez nieznosne dla przecietnego latynosa warunki klimatyczne...
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
To dobrze piłka staję się ciekawsza a nie dominujące parę zespołów z Anglii , Hiszpanii , Włoch. W końcu mamy równą piłkę.
[/quote

Mnie tez nudzą juz od dawna finały z samymi Manchesterami , Barcelonami , Milanami, Liverpoolami itp itd:p
Niestety ale jeszcze daleka droga by na równi z nimi rywalizowac o dominacje w LM. Myśle ,ze poki co jest to kwestia taka iż zespoly ze wschodu maja tylko po kilka gwiazd w druzynie , a tworzenie szerokich kadr stworzonych wylacznie z zawodnikow grajacych na najwyzszym poziomie są po prostu blokowane przez rożne czynniki.Nie koniecznie chodzi tu o finanse ;) ale np o renome danej ligi czy tez nieznosne dla przecietnego latynosa warunki klimatyczne...

2004 Portugalia FC Porto – Francja AS Monaco 3:0

To był chyba taki nie spodziewany finał ligi mistrzów :p Zobaczymy kiedy się trafi taki następny ;P
 

Rio-Ferdinand-5

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Już 16 i 17 1/8.
Jak myślicie kto awansuje?
Szczególnie ciekawie zapowiadają się Chelsea - Inter
ciekawe jak Murinho ustawi Mediolańczyków przeciwko swojej dawnej drużynie. Ja licze na The Blues.
No i ManUtd - Milan pewnie Beckham będzie chciał pokazać Fergusonowi, że się wcale tak nie zestarzał :D
Może Ronaldinho też zaprezentuje coś ciekawego :p
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No to jutro pierwsze mecze 1/4 Finału. Chyba mecz MU - Bayern sobie nagram na dekoderze, będzie na co popatrzeć :D
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
I jak mecze? Przyznam, że nie mam tak fajnej możliwości, jak nagrywanie meczy na dekoder, a same wyniki nie dają obrazu sytuacji...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Jeśli Barca zagra na Camp Nou tak jak wczoraj Arsenal będzie miał problem :) Mimo wszystko jestem pełen podziwu dla Arsenalu że udało im się doprowadzić do remisu ;)
Za to Inter sporo się namęczył z CSKA :D i dobrze^^
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Wczoraj był bardzo ładny mecz. Moim skromnym zdaniem jeden z lepszych w tej Lidze Mistrzów ;)

@fumka - Same wyniki ZDECYDOWANIE nie dają obrazu całości ;) Szczególnie jak ogląda się w HD z dźwiękiem 5.1 BB)
 
D

Dorka123

Guest
pamiętam jak kilka lat oglądałam mecze w takim małym czarno-białym telewizorku turystycznym :p
teraz w HD to faktycznie bez porównania :)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
aaa słuchajcie a gdzie moge oglądać wszystkie mecze?? wiem że na telewizji cyfrowej ale na boga której?? bo nie umiem tego ogarnąć :(
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Teraz 6-7.04 kolejne mecze, w telewizji n. W sumie dostępne są w podstawowym pakiecie w HD. Chyba tylko n daje kanały HD bez dopłat...
 

kreator007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
A jak wczorajszy mecz? szkoda,że MU odpadł. Ciekawe jak to się teraz potoczy. Za kim jesteście teraz?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Cały czas jestem za F.C. Barceloną a patrząc na ostatnie mecze to właśnie ten klub ma największe szanse na wygraną ;)
 

arto

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Wygrana Barcy w Madrycie to byłoby wielkie osiągnięcie.
Królewscy pozbyli się Robbena i Sneijdera i odpadli w 1/8, a tych dwóch doprowadziło swoje zespoły już do półfinału.

Visca el Barca.
 
Do góry