Liga Mistrzów 2009/10 - Grupy

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
grupy.png

Oto wyniki losowania grup LM 2009/10

Co o nich sądzicie ? Która grupa według was jest najsilniejsza ? Która najsłabsza ? Kto wygra tegoroczną ligę mistrzów ?

Według mnie najsilniejsze są c i f, najsłabsza zaś g.
 
V

Voluke

Guest
Według mnie najsilniejsze są c i f
teoretycznie tak, aczkolwiek w tych grupach są po 2 drużyny które raczej nie powinny mieć znacznych problemów z awansem...
Natomiast moim zdaniem najciekawsza będzie grupa d, gdzie są 3 mniej więcej równe drużyny i każda z nich będzie chciała się znaleźć w dalszej fazie rozgrywek.
btw dzięki za info, zupełnie wyleciało mi z głowy to losowanie...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
A ja myślałem że losowanie jutro :p
Voluke ma racje w grupie d jest kilka drużyn grających na tym samym poziomie i tam będzie trudniej o awans ;)
Za to jest kilka szlagierów jak na przykład FC Barcelona vs Inter Mediolan, Real Madryt vs AC Milan albo Bayern Monachium vs Juventus Turyn ;) Będzie bardzo ciekawie, na co bardzo liczę :)
Cieka też jestem która ze 'słabszych' drużyn zadziwi nas w tym roku :)
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Oto wyniki losowania grup LM 2009/10

Co o nich sądzicie ? Która grupa według was jest najsilniejsza ? Która najsłabsza ? Kto wygra tegoroczną ligę mistrzów ?

Według mnie najsilniejsze są c i f, najsłabsza zaś g.

Według mnie najciekawsze mecze będą w grupach A,C,D i byc moze E . Bordeaux spoojnie może powalczyc z Bayernem , który ostatnio formą nie zachwyca ( mecz z Mainz ). W grupie C teoretycznie Milan i Real maja najwieksze szanse ale mam nadzieje że Marsylia namiesza i wyeliminuje Real :D A nawet jak nie to 1/8 i tak nie przejdą :D W grupie D licze na Atletico i Chelsea ( moze odpuszcza sobie lige ) :D Najsłabsza grupa tez mi sie wydaje G . LM dla United :) Grupa trudna nie jest :) Wolfsburg mimo że Mistrz Niemiec to na razie bez formy 2-4 z HSV do tego jakies bojki na treningach :D W sobote mecz z Bayernem wiec zobaczymy na co stac ten klub w tym sezonie . O Beskitasie i CSKA zbyt wiele nie wiem :D

Tu jest terminarz Fazy grupowej : http://wrog.redlog.pl/2009/08/faza-grupowa-ligi-mistrzow-200910.html :D

Glory Glory Man United !!!
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
w tym roku LM zapowiada sie bardzo ciekawie.Jestem bardzo ciekaw jak zaprezentuje sie real-po kupnie takich pilkarzy powinien przebrnac 1/8 finalu :D , jak zagra mialn po rocznej przerwie, czy inter wreszcie pokaze cos w LM i czy barcelona jako pierwsza w histori obroni LM.Ciekawi mnie takze jak zaprezentuja sie te slabe kluby bo w tym roku wydaje mi sie ze jest ich troche za duzo(maccabi hajfa, fc zurich, unirea, apoel, debrecen, rubin kazan).

Grupa A:
mysle ze w tej grupie bez wiekszych niespodzianek, pewnie awansuje bayern i juventus(walka bedzie sie toczyc tylko o pierwsze miejsce) bordeaux na 3-miejscu i bez szans jest maccabi na ostatnim.

Grupa B:
manchester ma banalną grupe i pewnie awansuje, ale bardzo ciekawie zapowiada sie walka o 2 i 3 miejsce miedzy besiktasem, cska i wolsburgiem. Wszystkie druzyny sa na tym samym poziomie i bedzie to ciekawa rywalizacja.

Grupa C:
Tutaj rywalizacja zapowiada sie bardzo ciekawie poniewaz nie jest taki pewny awans milanu i realu bo niewiadomo do konca jak zaprezentuje sie milan po rocznej przerwie w LM i realu po duzej przebudowie zespolu(niewystarczy kupic najlepszych zawodnikow).Mysle ze OM moze tu powalczyc z milanem i realem.Zurich raczej zajmie ostatnie miejsce.

Grupa D:
tutaj pewne wydaje sie 1 miejsce chelsea, walka bedzie o 2 miejsce miedzy atletico i porto, apoel moze sprawic mała niespodzianke ale na pewnmo zajmie ostatnie miejsce.

Grupa E:
W tej grupie pewny awans ma OL(jest obecnie w wysokiej formie), liverpoolovi moze byc ciezko awansowac z tak slaba forma ale i tak awansuja, fiorentina raczej na 3 miejsce i bez szans debrecen na 4 miejscu.

Grupa F:
Tutaj z niecierpliwoscia oczekuje na mecz inter-barca(juz slysze te gwizdy gdy ibrahimovic jest przy pilce na san siro, i gdy eto'o jest przy pilce na camp nou).Rozegraja sie dwie rywalizacje:eek: 1-miejsce(inter i barca) i o 3-miejsce(rubin i dynamo).

Grupa G:
wszyscy uwazaja ze jest to najslabsza grupa a ja mysle ze jest to jedna z najciekawszych grup poniewaz wszystkie druzyny(no moze oprocz troszke odstajacym unirea) sa na jednakowym poziomie i do konca bedzie sie tu toczyla walka o awans i kazda druzyna moze awansowac.

Grupa H:
Pewne pierwsze miejsce mojego kochanego arsenalu, walka bedzie sie toczyc o 2 miejsce miedzy AZ i olympiakosem.



Na koniec mysle ze wreszcie skonczy sie dominacja angielskich klubow a LM wygra milan.
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
"Grupa A:
mysle ze w tej grupie bez wiekszych niespodzianek, pewnie awansuje bayern i juventus(walka bedzie sie toczyc tylko o pierwsze miejsce) bordeaux na 3-miejscu " - :D a ty widziałeś jak gra Bayern teraz ? :p No chyba ze ich Robben uratuje ale z taka forma to Bordeaux ich powinno pokonac .

"Grupa H:
Pewne pierwsze miejsce mojego kochanego arsenalu, walka bedzie sie toczyc o 2 miejsce miedzy AZ i olympiakosem." - tylko sie nie zdziw jak dostaniecie od AZ ;)

"Na koniec mysle ze wreszcie skonczy sie dominacja angielskich klubow a LM wygra milan." - Watpie to juz nie ten Milan . W meczach przed sezonem nienajlepiej im szlo ale zobaczymy jutro jak bedzie z Interem :D

Glory Glory Man United !!!
 
W

wroneczki4

Guest
Oczywiście najbardziej interesuje mnie grupa F, bo kibicuję Barcelonie.
No i chciałbym jeszcze żeby Real nie przeszedł dalej.

Viva el Barca!
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Wydaje mi się, że Real w tej edycji pokaże wiele dobrego. :)
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
"Grupa A:
mysle ze w tej grupie bez wiekszych niespodzianek, pewnie awansuje bayern i juventus(walka bedzie sie toczyc tylko o pierwsze miejsce) bordeaux na 3-miejscu " - :D a ty widziałeś jak gra Bayern teraz ? :p No chyba ze ich Robben uratuje ale z taka forma to Bordeaux ich powinno pokonac .

"Grupa H:
Pewne pierwsze miejsce mojego kochanego arsenalu, walka bedzie sie toczyc o 2 miejsce miedzy AZ i olympiakosem." - tylko sie nie zdziw jak dostaniecie od AZ ;)

"Na koniec mysle ze wreszcie skonczy sie dominacja angielskich klubow a LM wygra milan." - Watpie to juz nie ten Milan . W meczach przed sezonem nienajlepiej im szlo ale zobaczymy jutro jak bedzie z Interem :D

Glory Glory Man United !!!

hyba nie sadzisz ze bayern straci punkty z maccabi, bordeaux moze jest w dobrej formie ale nie maja zespolu na miare juve czy bayernu(nawet jesli bayern jest w zlej formie), juve to tez nie jest ten zespol z przed lat.

co do arsenalu to narazie jest w swietnej formie i nie zdziw sie jak manchester dzis dostanie baty od nich, a AZ zdobylo mistrzostwo bo PSV i ajax nie byli w formie i dlatego gra w LM.

no i moze przesadzilem za bardzo z tym milanem:D ale przed sezonem 2006/2007 mialnowi nikt nie dawal szans, przeciez bylo to po tej aferze we wloszech, milan zaczynal LM od kwalifikacji w fazie grupowej przegrywali z lille i AEK, w 1/8 meczyli sie z celticiem a i tak potem wygrali LM.
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
hyba nie sadzisz ze bayern straci punkty z maccabi, bordeaux moze jest w dobrej formie ale nie maja zespolu na miare juve czy bayernu(nawet jesli bayern jest w zlej formie), juve to tez nie jest ten zespol z przed lat.

co do arsenalu to narazie jest w swietnej formie i nie zdziw sie jak manchester dzis dostanie baty od nich, a AZ zdobylo mistrzostwo bo PSV i ajax nie byli w formie i dlatego gra w LM.

Ty "hyba" nie widziałeś jak Bayern gra skoro Mainz może ich pokonac to czemu Bordeaux miało by tego nie zrobic ? To PSV i Ajax chyba caly sezon w formie nie byli :p Nie pisz tu nawet o Ajaxie skoro potrafia dostac od slabiutkiego PSV 2:6 to gdzie Ty ich w LM szukasz ? :p Własnie dobrze ze wspomniales Arsenal NARAZIE jest w swietnej formie a skonczy sie pewnie jak co roku . Baty ? Baty to były jak dostaliscie 4:0 :p

Glory Glory Man United !!!
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
w tym roku LM zapowiada sie bardzo ciekawie.Jestem bardzo ciekaw jak zaprezentuje sie real-po kupnie takich pilkarzy powinien przebrnac 1/8 finalu :D , jak zagra mialn po rocznej przerwie, czy inter wreszcie pokaze cos w LM i czy barcelona jako pierwsza w histori obroni LM.Ciekawi mnie takze jak zaprezentuja sie te slabe kluby bo w tym roku wydaje mi sie ze jest ich troche za duzo(maccabi hajfa, fc zurich, unirea, apoel, debrecen, rubin kazan).
W LM nie ma słabych drużyn. Może nie są tak sławne jak Barca czy ManU ale mogą dużo namieszać.


Grupa F:
Tutaj z niecierpliwoscia oczekuje na mecz inter-barca(juz slysze te gwizdy gdy ibrahimovic jest przy pilce na san siro, i gdy eto'o jest przy pilce na camp nou).Rozegraja sie dwie rywalizacje:eek: 1-miejsce(inter i barca) i o 3-miejsce(rubin i dynamo).
Jesli chodzi o te gwizdy to wątpię... Ibrahimowić i Eto'o byli bardzo lubiani przez kibiców w poprzednich klubach, i nikt nie ma za złe Ibrahimowić'owi że przeszedł do Barcy tak samo jak Eto'o za przejście do Interu, można spodziewać się tu tylko gromkich oklasków.

P.S. Na dobrą sprawę żadna z drużyn nie może być pewna awansu, to jest Liga Mistrzów, każdy chce ją wygrać i daje z siebie wszystko, chwila dekoncentracji i taki Juventus może przegrać z Bordoux.
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
Ty "hyba" nie widziałeś jak Bayern gra skoro Mainz może ich pokonac to czemu Bordeaux miało by tego nie zrobic ? To PSV i Ajax chyba caly sezon w formie nie byli :p Nie pisz tu nawet o Ajaxie skoro potrafia dostac od slabiutkiego PSV 2:6 to gdzie Ty ich w LM szukasz ? :p Własnie dobrze ze wspomniales Arsenal NARAZIE jest w swietnej formie a skonczy sie pewnie jak co roku . Baty ? Baty to były jak dostaliscie 4:0 :p

Glory Glory Man United !!!

no i co z tego ze przegrali z mainz , manchester tez przegral z burnley i co nie wyjdzie z grupy??
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
no i co z tego ze przegrali z mainz , manchester tez przegral z burnley i co nie wyjdzie z grupy??

Ty chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? Czy ja pisałem że Bayern nie wyjdzie z grupy czy że Bordeaux moze z nimi wygrac ? Arsenal przegrał z Manchesterem więc w takim razie ich miejsce w Lidze Europejskiej ?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Kto by pomyślał że z grupy F zrobi się 'grupa śmierci' ;)

W końcu Bayernowi udało się przebić, szkoda że kosztem Juventusu bo ten klub też chciałbym zobaczyć w LM, ale tak to już jest :) Zobaczymy jak będzie sobie radził dalej ;)
 

gringo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
71
Punkty reakcji
7
Miasto
Śląsk
Wrescie widac ,ze w LM liczą sie nie tylko zespoly z zachodu :) i to juz nie tylko kwestia pojedynczych zrywów :)
Podobała mi sie postawa Unirei.Chyba tylko nieliczni Rumunii wierzyli , ze podopieczni Petrescu narobią tyle zamieszania.



:bag:
FCB - Rubin 1-2
Chelsea - Apollon 2-2
Milan - Zurich 0-1
MU - Besiktas 0-1
 
Do góry