Liczba 23

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
A ja ostatnio bez żadnego wkręcania sobie widze ciągle godziny z powtórzona 2 razy cyfrą np 17:17, 19:19, 21:21 23:23 też :p Bez kitu, to juz jest troche natrętne! :p
 

piotreq

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja w tym nie widze nic nadzwyczajnego. Jakby sie przyłożył to mógłby tak z każdą liczbą zrobić. Dla mnie jest to zwykły zbieg okoliczności. To wszystko zależy od naszej psychiki, a dokładniej od naszej podświadomości. Jeśli sobie coś wpoimy i będziemy w to wierzyć, to gwarantuje, że tak się stanie. Ot i cała filozofia :p
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja mam 11 nr z dziennika... :bag:

Ale poszukajmy 23 koło mnie
data 1+7+4+2+6=20
godzina w której pisze 1+5+4+3= 13
urodziny: 2+2+9+1+9+9+2=34
strona na której jestem w krzyżakach: 282 (mam to na środę... :/ )

Tak więc wszystko ma 2 lub 3 ale nic nie jest z 23... No coś nie ma
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
a ja nie mam zadnej stycznosci z liczbą 23 :D oprocz tego że własnie zlookałam zegarek a tam 14:23 :mruga:

Hiehie... a kiedys przez 2 tygodnie widziałam bez przerwy na zegarku moja godzine urodzenia 15:10 i co to znaczy ? :D
 

Dekar15

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
A ja uważam, że ten tekst, ktory niektorzy przeczytali on poprostu nam pozwala zwracać szczegulną uwgę na liczbę 23. Ja myślę, że to nic takiego. Przepraszam za moje błędy.
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
a ja tam lubie moja 4. przez cala podstawowke, gimnazjum i liceum mialam 4 nr w dzienniku (no prawie, raz mialam 3 bo dziewczyna nie zdala :/ )
a teraz mieszkam w akademiku w pokoju 804
moja ciotka mieszka w bloku, nr mieszkania 4
no i jeszcze jak juz kazdy dodaje, to urodzilam sie 31 (3+1=4)
moja siostra jest ode mnie o 4 lata mlodsza
na maturze zdawalam 4 przedmioty
 
B

Brzoza

Guest
Do myszy 87 myśle że w zegarku CI baterie siadły jak cały czas masz tą samą godzine:)
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
Do myszy 87 myśle że w zegarku CI baterie siadły jak cały czas masz tą samą godzine:)

hiehie nie nie siadły ;) poprostu zzawsze trafiałam na 15:10 ;) przez pewnien czas :p ale oczywiscie jak sprawdzałam innym razem to juz była inna godzina np. 19:02 :p nio ale jakoś zawsze udawało mi się popołudniu trafić na 15:10 :D
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Heh ludzie są w stanie wkręcić sobie różne rzeczy... ta cała zabawa z liczbami pokazuje nam tylko, jak wiele rzeczy na codzień nie dostrzegamy, dopóki nie zaczniemy zwracać na nie szczególnej uwagi. Mózg nie jest w stanie przetworzyć całej masy docierających do niego informacji, chyba że sobie coś wkręci i podświadość dopiero wtedy przekazuje to świadomości :] Człowiek jest z natury tak naprawdę mało spostrzegawczy i do tego łatwo daje się wkręcić, a najłatwiej już wkręca sam siebie :D

Porządna shiza zdarza się chyba każdemu. Najbardziej dramatyczny przypadek mojego znajomego: Stał na ulicy i dostał smsa od dziewczyny. Napisała mu, że podejrzewa, że jest w ciąży. Facet w ciągu kilku minut idąc przez miasto naliczył chyba rekordową liczbę wózków - gdzie nie odwrócił wzroku widział albo małe dzieci, albo wózki - totalna shiza. Na szczęscie alarm był fałszywy :D
 

Memyselfandi

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Ja tam nie wierze w takie rzeczy... Równie dobrze ktoś by mógł posprawdzać wiele dat i by mu wyszła inna cyfra i co też by była jako pechowa ?? :/
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
a ja jakoś przez tydzień jak spoglądałem na zegarek to miałem cały czas godzinę 23:23. troche dziwne ale zegarek dobrze chodzi ;]
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Nie wiem czy ktoś już to wspominał bo nie czytałem wszystkich postów ale...

Polecam lekturę trylogii "Illuminatus!" Roberta Antona Wilsona ("Oko w piramidzie", "Złote jabłko", "Lewiatan"). Wyjaśniona jest tam dość dokładnie symbolika liczby "23"... Mógłbym zacytować ale nie licząć faktu, że nie mam teraz tych książek w domu bo siostra się pożyczyła to dosyć sporo tego jest i nie chciało by mi się przepisywać :p
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
Ja tam wierze w takie rzeczy wszystko w zyciu ma jakie znaczenie i jak by to powiedział Ferdek Kiepski "w świecie są takie rzeczy które się fizjologom nie śniły"
 

Frikusek

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
4 wymiar
Ja jakoś nie zauważyłam 23 w swoim życiu.... Może to na mnie nie działa? Ale chyba nawet lepiej, bo jeszcze by sie okazało, że to ma byc pechowe...
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Urodziłem się 23 września.
Ostatni dzień lata, pierwszy jesieni.
Była to niedziela. Dziecko niedzielne - dziecko szczęścia.
Była to ostatnia niedziela czynu partyjnego. Wie ktoś co to było? :D
Była godzina 13:10. Sumując wychodzi 5.
:lol: Pewnie jak bym pomyślał, podzielił, wyciągnął pierwiastek trzeciego stopnia z numeru kołnierzyka to bym wiedział kiedy będzie koniec świata.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
To chyba jakiś nieudany dowcip!
Przecież wszystko można powiązać z liczbą 23, nawet swój wiek (18+5) urodziłem się w maju więc pięć. I co z tego? Spadnie mi cegła na głowę?!
 

nihistka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
hmmm.. jak dla mnie to ten tekst chyba mnie nie dotyczy :mruga:
czytałam go 2 razy <kiedyś i dzisiaj> i choć staram sie zauważyć liczbe 23 to nigdzie jej nie ma!!!
Chyba należe do.... sama nie wiem ;)
 
Do góry