Liczba 23

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Mi sie film kompletnie nie podobal a lubie thrillery :/ ja nic nie mam 23, heh zobaczymy jaki teraz nr w dzienniku bede mial ;s zawsze obok 23 mialem :p
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Własnie przyjechałam od ciotki i przypadkiem sie dowiedziałam, że mój dalszy kuzyn urodził się 23. grudnia :lol:
A jeszcze niespełna dwie godziny temu czytałam o liczbie 23.... :p
 

luk17

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Krakow
ja jeszcze tego nie czytalem ale chyba na mnie tez ta liczba nie dziala:(
 

ada_001

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Z liczbą 23 mam tyle wspólnego, ze przez kilka lat jeździłam takim autobusem do szkoły i nadal jeżdżę do centrum. Za to wiele zdarzeń w moim życiu łączy się z liczbą 13! Urodziłam się 13, w podstawówce miałam w dzienniku nr 13, chodziłam do gimnazjum nr 13, a poczatek związku z moim chłopakiem tez przypada na 13 :D:D
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
O ja pikole :eek: To naprawdę działa! Po przeczytaniu tego artykułu wyszłam akurat z psem na spacer i zaczęłam się rozglądać i na początku nic nadzwyczajnego nie zauważyłam ale potem zrozumiałam że nie spotkam liczby 23 wypisanej co krok na murze. Trzeba patrzeć głębiej żeby się dopatrzeć. Ja mam 18 lat, mój pies ma 5 lat czyli razem 23 (czy to oznacza że mamy pecha? :D ), potem zobaczyłam słup wysokiego napięcia oznaczony liczbą 23 a kilkanaście kroków od tego słupa stoi krzyż przy drodze.
Inne rzeczy jakie zauważałam to to że naprawdę dużo liczb wiąże się faktycznie z liczbą 5. Jak sumuję rejestracje napotkanych samochodów, wychodzi często liczba podzielna przez 5. Może to przypadek ale to fajne spostrzeżenie :)
 

zetnktel

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
hehe bzdura. Nigdy nie spotkalem sie z liczba 23. jak cos to 100 lub 20, 7 tez czesto ale 23 nie. Jak sie zastanowic kolega ma 23 nr w dzienniku i w loscie taki serial jedna z liczb jest 23 nic pozatym. NIgdy z 23 nie mialem stycznosci. a to ze sie wczesniej nie widzialo a teraz sie widzi to normalnie np mam zainteresowanie dajmy na to samochodem tico to wszedzie widze tico potem zainteresowanie przezlo na pegueot 205 to tez dosyc czesto go widze. a wczesniej nei wdzialem poprostu mysle ze w mózgu hm zapisuje sie dany motyw o czym myslimy i jak to znajdzie to nam to pokazuje otoz uzywamy od 5 - 10% mozgu i nie na wszystko zwracamy uwage. A jak sie czyms zainteresujemy to gy to jest to to widzimy a wczesniej ni mielismy dana rzecza zainteresowani i porostu nasz mozg dana rzecz uznal ze nie warto nam o tym "mowic" i po tym artykule stawiam 10zł ze zobacze conajmniej jedna 23 w dniu jutrzejszym. Maly test zmiencie sobie liczbe na 20 to bedziecie wszedzie widzec 20. O prosze wlasnie spojrzalem np tego posta napisalem w 20 minucie, mozna sie tak bawic moj post w tym tematcie jak 191 a 19+1 daje 20. Takze nic nadzwyczajnego w liczbe 23 nie ma. MIT OBALONY :)
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Niekoniecznie chodzi o to że liczba 23 występuje często ale o związane z nią nieszczęścia-moim zdaniem to się sprawdza.
 

Kaszpir

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
wydaje mi sie że dlatego na każdym kroku widzicie 23 bo nie wiecie jak ważne w naszym życiu codziennym są liczby i że na każdym kroku się z nimi spotykamy. Gdybyście zaczęli sie zastanawiać np. nad 19-stką to też popewnym czasie myślelibyście że to liczba magiczna
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
WSZYSTKIE ZJAWISKA ZACHODZĄ PIĄTKAMI, LUB SĄ PODZIELNE PRZEZ PIĘĆ, EWENTUALNIE STANOWIĄ KTÓRĄŚ POTĘGĘ PIĄTKI LUB TEŻ W JAKIKOLWIEK INNY SPOSÓB - WPROST LUB NIE - ŁĄCZĄ SIĘ Z LICZBĄ PIĘĆ. PRAWO PIĄTEK ZAWSZE SIĘ SPRAWDZA.
hahaha.gif


Gwiezdne Wojny: Sokół Millennium stał w doku nr 94. 9/3=3, a 4/2=2. Odwróć kolejność cyfr i otrzymasz 23
Weź swoja date urodzenia podziel przez to, dodaj coś tam i wypierwiastkuj do sześcianu i bedziesz miał 23... Dziwne co nie? Albo to, mieszkam pod 36, jak 3-1=2 i 6/2=3 to jest 23!

Straszne! Kiedyś miałem 23 lata! A moje dzieci bedą kiedyś miały 23 lata! I większość ludzi w mojej miejscowości nie mieszka pod numerem 23-cim! W dodatku raz w miesiącu jest 23-ci i raz na dobę 23-cia. To na pewno nie jest zbieg okoliczności. :E

Co za brednie.
faintthud.gif
 

Kaszpir

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
chciałem sprawdzic czy to prawda z tą 23 czy to dlatego że wszędzie jej szukacie i wam się wydaje że ona wszędzie jest. Wziąłem np. 19-stkę (bo tyle mam lat) i zacząłem się zastanawiać czy nie ma ona jakiegos szczególnego znaczenia (tak jak ta 23). Wyszło mi że:
-moje imię i nazwisko zaczynają się na S, a to 19 litera alfabetu angielskiego
-moja miejscowość też zaczyna się na S
-w podstawówce było nas 19 w klasie
-obchodzę imieniny 20 stycznia czyli 20-1=19
-urodziłem się w 1988 r. (popatrz na pierwsze dwie cyfry)
-liczba dni tygodnia+liczba miesięcy=19 (tutaj zauważyłem że liczba dni tygodnia+liczba
miesięcy+liczba pór roku=23)
-19 kończy się 9 a moje imię ma 9 liter i nazwa mojej miejscowości też ma 9 liter
-w średniej szkole miałem nr w dzienniku 29 (też 9 na końcu)
Tak więc każda liczba może nam się wydawać magiczna jeśli tylko zaczniemy się nad nia zastanawiać.
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
23...
23...
23...
:myśli:

23...
jedyne, co mi przychodzi na myśl, to wiek brata mojego ukochanego :p
u mnie w klasie jest 21 osób :D
no nic więcej nie wymyślę, ale poobserwuję... ;]
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Stary... Styczeń jest pierwszym miesiącem w kalendarzu gregoriańskim, więc powinieneś odjąć 1, a nie 6. Kiepski przykład podałeś.
wink.gif
 
Do góry