Liczba 23

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Sobie przeliczyłem z ciekawości moją datę urodzenia i wyszło ...(chwila napięcia)... (i jeszcze jedna)... 22!!!! :D :D
Teraz mogę już spać spokojnie xD :D :D
 

michalek921

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
kurcze ludzie to nie chodzi o to ze ktos sobie wymyslil liczbe 23. W tamtyn linku na poczatku zostalo nie dokonca dobrze przedstaione, bo ta liczba ma zwiazek z szatanen 2:3=0,666- zwroccie uwage na 666 to znak szatana i to jest jedno z powiazan z ta liczba, dlatego jest taka straszna;p
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Co do 2:3=0,666 nie zgodzę się. Oczywistym jest że prawidłowy wynik to 0,(6). A to już tak strasznie nie wygląda.

Ewentualnie jakby się uparł na 3 miejsca po przecinku wyjdzie 0,667.

A w ogóle to nie wiadomo czy liczbą szatana jest 666 czy 616
 

Milenkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
mazowsze
Jak chcemy żeby wyszło 23 to zawsze wyjdzie.
A jeśli ktoś strasznie wierzy że ta liczba przynosi pecha to owszem przyniesie mu pecha, tylko że to nie będzie wina liczby tylko człowieka bo sam na ten pech tylko czekał.
(nie do tematu , ale ja mam cos takiego jakby przywiązywanie dużej uwagi do tego w co jestem ubrana więc np. jeśli mam mieć sprawdzian w szkole to zakładam to w czym kiedyś byłam na kilku sprawdzianach i dostalam z nich 5 , bo wierze ze jak zaloze to bedzie dobra ocena, dziwne nie?:) ) Sorka za offtop;p
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
28 (23+5) dni - tyle przeciętnie dni ma cykl menstruacyjny oraz miesiąc lunarny.

11 (mój dzień urodzenia)+12=23!!!!!! o kurde jak to możliwe, 23!

Nie no, przecież to bez sensu. Jak się chce, albo pomyśli chwilę, to zawsze, cokolwiek by to nie była za data/godzina/okres czasu może wyjść i 23 ;/
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
nie do tematu , ale ja mam cos takiego jakby przywiązywanie dużej uwagi do tego w co jestem ubrana więc np. jeśli mam mieć sprawdzian w szkole to zakładam to w czym kiedyś byłam na kilku sprawdzianach i dostalam z nich 5 , bo wierze ze jak zaloze to bedzie dobra ocena, dziwne nie?:)
W ogóle nie dziwne. Wynika to ze stworzenia przez mózg fałszywego wzoru w skutek wyciągnięcia błędnych wniosków. Tu skojarzenia odzieży z oceną. Wiele ludzi próbuje zwiększyć swoje szczęście ubierając szczęśliwe skarpetki, czy trzymając zaciśnięte kciuki.
Myślę także że jest w tym coś w stylu "na wszelki wypadek", czyli nawet jeżeli ktoś nie do końca nie wierzy w dany zabobon woli nie ryzykować i stosuje się do niego.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ja tam wszędzie widzę 6 i 8. Liczbę 23 widuję dość rzadko. Nie wierzę w numerologię.
 

Michał234

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
O kurczeee :)
Czytałem artykuł z lekkim uśmieszkiem na twarzy i dokładnie gdy zacząłem czytać ostatni akapit proponujący szukania tej liczby wokół siebie nagle usłyszałem coś takiego: "minęła dwudziesta trzecia"(!!)- Wiecie, mam zainstalowany na kompie taki kalendarzyk, który na głos informuje mnie o godzinie :)
Aż mnie dreszcz przeszył jak to usłyszałem :D Ale zbieg okoliczności! :)
 

monik91

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nie wiem, może coś w tym jest, aczkolwiek ja osobiście stwierdzam, że po prostu jesteśmy bardziej wyczuleni teraz patrząc na liczbę 23. Gdyby ktoś napisał to przypuśćmy o liczbie 654, to za chwilę by się okazało, że wszyscy mają wszędzie 654 :D chociaż to jest cholernie głupie, ale spojrzałam na kartkę na mojej tablicy korkowej i zauważyłam zapisek - zad.dom. z matmy 23 :D beka xD aczkolwiek jest jeszcze kilka innych liczb, więc się nie liczy ^^ chyba, że zacznie mnie prześladować tajemnicze 23 sasasasasa :mruga: wtedy się nad tym poważniej zastanowię :D
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Nie wiem, może coś w tym jest, aczkolwiek ja osobiście stwierdzam, że po prostu jesteśmy bardziej wyczuleni teraz patrząc na liczbę 23. Gdyby ktoś napisał to przypuśćmy o liczbie 654, to za chwilę by się okazało, że wszyscy mają wszędzie 654 :D chociaż to jest cholernie głupie, ale spojrzałam na kartkę na mojej tablicy korkowej i zauważyłam zapisek - zad.dom. z matmy 23 :D beka xD aczkolwiek jest jeszcze kilka innych liczb, więc się nie liczy ^^ chyba, że zacznie mnie prześladować tajemnicze 23 sasasasasa :mruga: wtedy się nad tym poważniej zastanowię :D
Dużo liczb spotykamy, a zwracamy uwagę tylko na tą na którą jesteśmy wyczuleni tj. 23
 

nastazja94

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
z Nibylandii....
przeczytałam wątek jakiś czas temu i zaczęłam obserwować i nic mi nie wychodzi z liczbą 23. Ani godzina, a ni data urodzenia moje czy kolegów nikogo, ani zadanie z matmy. nic . sadze ze to tylko taki wymysł.
 

szymcyl

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
81
Punkty reakcji
0
Ludzie!!! Wy wierzycie w takie bzdety??? Jak ktoś chce, to zawsze mu wyjdzie 23. A dlaczego ktoś wymyślił akurat tą liczbę? Żeby do wszystkiego pasowała? Żałosne.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Tak samo może być liczba 74... Nic to nie zmienia.
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
nic w tej liczbie nie ma niezwyklego :p za mna non stop chodzi 13 i 666 :p

a ostatnio 69 :D
 

sachara13

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Polski
... interesujące :] ale znam inny patent :p o Papieżu !!


21:37 zmarł czyli 21+37=58 tyle mial lat jak Go wybrali papieżem

teraz obrocmy cyfry 12+73=85 tyle mial jak umarł,

idzmy dalej data urodzin 18.05.1920 czyli 1+8+5+1+9+2=26 -tyle trwał pontyfikat czy aby napewno godzina smierci nie byla jush wczesniej wyznaczona?

Papiez miał 85 lat i 8+5=13, zmarł o 21:37 i 2+1+3+7=13, była to data 02.04.2005 co daje 2+4+2+5=13!

:D

nom i jeszcze trzeba dodać że zamach miał miejsce 13 :D :D
 
Do góry