LG Viewty czy Samsung Omnia?

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Samsung OMNIA, oczywiście :)
Moim zdaniem lepszy od Viewty, co prawda wieeelkiej róznicy to nie ma, no ale Samsung to taka nowość, a Viewty już troszke chula po rynku ;)

Parametry OMNII dla ciekawych :)

System operacyjny
MS Windows Mobile 6.1 Pro

Zegar procesora
624 MHz

Wyświetlacz
Kolorowy / TFT
64K kolorów
240 x 400 px (3,2'')

Aparat foto
5,0 Mpx
- Rozdzielczość
2592x1944 px

Drugi aparat foto

Tak 0,3 Mpx
- Rozdzielczość
640x480 px
Video
Tak
- Rozdzielczość
640x480 px
- Formaty video
MPEG4
 

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Przecież tych telefonów nie można ze sobą porównywać. To są 2 różne telefony o zupełnie nieporównywalnych parametrach. Zreszata ceny same mówią za siebie. Teraz za 2 lg viewty można kupić 1 samsunga omnia :)
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
dokładnie OMNIA to tel z wyższej półki... Konkurencja dla niego to HTC i IPHONE:) używam OMNII i szczerze mogę polecić... a jeżeli chodzi o LG - to wg mnie telefon dla emeryta - tylko on ma czas żeby czekać aż aplikacje zaskoczą:D
 

regaciarz

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
39
Punkty reakcji
1
dokładnie OMNIA to tel z wyższej półki... Konkurencja dla niego to HTC i IPHONE:) używam OMNII i szczerze mogę polecić... a jeżeli chodzi o LG - to wg mnie telefon dla emeryta - tylko on ma czas żeby czekać aż aplikacje zaskoczą:D
jak się sprawdza omnia w codziennym użytkowaniu? ile trzyma Ci bateria? bo chcę coś w stylu omnii ale nie wiem, czy potrzebny jest mi aż tak zaawansowana maszyna ;) aktualnie używam spv e650, wcześniej samsung i300( korzystam z WM od ponad roku)
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
bateria przy użytkowaniu "telefonu" to jakieś 2 dni - jeżeli wchodzi net i muzyka to dzień... Szczerze polecam jako odtwarzacz mp3:) można całkiem sporą playlistę sobie stworzyć... jak masz chudziutkie paluszki to spoko a jeżeli większe to bez rysika ciężko - a do obsługi MYSZ jest zajefajną sprawą:D
 
A

Alek06

Guest
bateria przy użytkowaniu "telefonu" to jakieś 2 dni - jeżeli wchodzi net i muzyka to dzień... Szczerze polecam jako odtwarzacz mp3:) można całkiem sporą playlistę sobie stworzyć... jak masz chudziutkie paluszki to spoko a jeżeli większe to bez rysika ciężko - a do obsługi MYSZ jest zajefajną sprawą:D


Omnia jest bardzo fajna, jednak jedyna wada telefonów dotykowych jest to ze ciagle ma sie brudny wyświetlacz ;-)
 

wunderbar

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Viewty ze wzgledu na cenę warty polecenia (ten telefon pół roku temu kosztował 2000 teraz 800). Ja bym się zastanawiał między Omnią a HTC.
 
Do góry