Lekcja wychowania seksualnego w Kanadzie

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Primawera napisał:
Nie pozwólmy wmowić sobie i polskim dzieciom, że zwiazki dwóch zboczenców sa normalne.
Dochodzimy do etapu ekspansji żadań tego środowiska. Nie pozwólmy narzucac sobie chorych, wykolejonych zasad pod grozbą zastraszenia brakiem tolerancji.
Pozwól,że wrócę do słowa tolerancja-jakoś nie daje mi to spokoju.Co rozumiesz pod pojęciem-zastraszenia brakiem tolerancji?Jeśli kotoś jest nietolerancyjny,głośno o tym mówi- to chyba nie boi się "bycia posądzonym"o jej brak?
Czy Ty jesteś osobą tolerancyjną?-pytanie czy powinnaś być?W innym temacie napisałaś,że jesteś lekarzem.Lekarze -wierni przysiędze Hipokratesa -powinni być pierwsi w postawie tolerancji-nie to nie moje słowa:http://www.mp.pl/etyka/podstawy_etyki_lekarskiej/show.html?id=92503
Pewnie nie odpowiesz,ale musiałam wyrazić swe wątpliwości-nie mam zamiaru Cię urazić -jedynie uzyskać racjonalną odpowiedz na nurtujące mnie zagadnienie.
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Tolerancja akurat niemal zawsze jest negatywna bo jest przyzwoleniem na lamanie zasad. Jesli zasady sa sensowne i sprawiedliwe to lamac ich nie wolno i wszelka tolerancja jest przestepstwem. Natomist jesli zasady sa niesprawiedliwe i szkodliwe dla wiekszosci (wazne dla kogo!) to nalezy je zmienic i tutaj potrzebna jest wolnosc slowa a nie tolerancja.
Slyszal ktos o tolerowaniu dobra? madrosci? sprawiedliwosci?...
A o tolerowaniu wyglupow? glupoty? zla? niesprawiedliwosci? oszustwa? hipokryzji? ...

A zboczenia seksualne czy inne sa wadami gentycznymi czyli stanem niepozadanym. Jak sie nacpasz kokainy we wlasciwej ilosci to bedzie Ci bardzo dobrze jakbys byla krolowa swiata. Co wiecej nie bedziesz czula zmeczenia itp itd i jak Ci ktos bedzie probowal wytlumaczyc, ze koka jest be... i na dluzsza mete rujnuje zdrowie to nie uwierzysz i bedziesz walczyla o swobodny dostep do koki.

W rzeczy samej, moim zdaniem dorosli (w jakim wieku staje sie doroslym??? niektorzy chyba nigdy) powinni miec prawo nawet zacpac sie jesli maja na to ochote. Ale jak cos zmaluja to odpowiedzialnosc podwojna.

pozdrawiam,
 
Do góry