lek na trądzik

Status
Zamknięty.

BigWeb

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Znacie może jakiś lek na trądzik bez recepty, który nie wywołuje skutków ubocznych?
 

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
Lek na trądzik ktory nie wywołuje skotkow ubocznych - poprostu dbaj o cere myjąc ją zwyklym mydlem i wodą (cieplą ) . Okres dojrzewania jest potworny sam pamietam jak przez to przechodzliem :) Niedlugo nie bedzie problemu z Trądzikiem :) Powodzenia
 

Lukaso66

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja uzywam mydła siarkowego- max 4 zl w aptece 3 razy dziennie myje twarz NIM. dojrzewasz nie wyleczysz w 100% troche sie pomeczysz wytrzymasz jak wiekszosc nastolatkow;d tylko dziwi mnie to ze mam kumpli u ktorych nigdy nie widzialem ani jednego pryszcza a spedzam z nimi wiekszosc czasu ;D
 

Warnesis

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
151
Punkty reakcji
1
Miasto
Bielawa
Ja uzywam mydła siarkowego- max 4 zl w aptece 3 razy dziennie myje twarz NIM. dojrzewasz nie wyleczysz w 100% troche sie pomeczysz wytrzymasz jak wiekszosc nastolatkow;d tylko dziwi mnie to ze mam kumpli u ktorych nigdy nie widzialem ani jednego pryszcza a spedzam z nimi wiekszosc czasu ;D
Mnie to samo dziwi. Ja miałem chyba tak zjechane. Wszędzie gdzie mogłem to miałem, na plecach, na klacie, na gębie. Brałem izotrex czy coś takiego, tylko nie wiem czy to bez recepty, i skutki na pewno są, jak mnie na dodatek wyjechało od tego, paaanie, i potem wszystko znikło, wszyściutko. Tylko mi blizny na plecach pozostawały, tak nie przyjemnie to wygląda :bag: . Jedyne pocieszenie że teraz ni mam nic:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry