Leczenie płaskostopia.

napster1993

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pewien problem, chodzi o to, ze stopy schodza mi do srodka. Nie wiem czy kazdy rozumie to pojecie, ale teraz w lato mozna spokojnie zauwazyc przede wszystkim u dziewczat, ktore maja takie problemy. Ja mimo, ze jestem chlopakiem tez mam ten problem. Wiecie moze jak mozna "wyprostowac" nogi? Czytalem, ze czesto dzieje sie tez to u dzieci, wczesniej nie zwracalem na to uwagi i byc moze w tak poznym wieku nic nie da sie z tym zrobic.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
To chyba płaskostopie, jakstajesz mokrą sp\topą na podłodze to ślad jest szeroki, cały spód się odbija? Jeśli tak to pytaj google o ćwiczenia na płaskie stopy, oo samo możesz też spytać lekarza
 

napster1993

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
Ok, ok. Ale jeszcze jedno, czy musze wybrac sie do prywatnego ortopedy czy z taka wada przyjmnie mnie normalny lekarz?
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Lekarz rodzinny da ci skierowanie do ortopedy, albo innego specjalisty, na fundusz
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
możesz zapytać lekarza, ale nie wiem czy taki defekt da się skorygować, zależy ile masz lat...
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
faktycznie, najrozsądniej udać się do lekarza, może jeszcze da się to skorygować.
 
Do góry