laptop? a może jenak nie..?

zwariowana1992

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Laptop czy komp stacjonarny?

Mam całkiem przyzwoicie działającego xpeka ale swoje już przeżył i rodzice zgodnie stwierdzili, iż można by zainwestować w nowy sprzęt.
Jednak nikt nie chce sie pozbyc tego na którym właśnie piszę,
wiec wyszłam z propozycją kupienia jakiegoś średniej klasy laptopa, a jesli zajdzie potrzeba skorzysta się z tego i już.
Ale z drugiej strony za porównywalne pieniądze kupią stacjonarny z dużo lepszymi możliwościami..
I już sama nie wiem.
Nie idzie tylko o cenę, bo wiele sklepów oferuje rady 0%

ale chciałabym poznać Wasze zdanie :)
 

Norisk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Oberschlesien
jeśli często nie ma Cie w domu i potrzebujesz właśnie wtedy skorzystać z komputera kup laptopa, jeśli tak nie jest nie warto, lepiej kupić stacjonarnego. Za cenę średniej klasy laptopa kupisz dobrego pc, wg mnie teraz jest moda na laptopy więc wszyscy kupują :) decyzja jednak należy do Ciebie
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Norisk.. Za powiedzmy cenę laptopa kupisz lepszy komputer stacjonarny
 

asmo

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Osobiscie kupilem sobie laptopa jako dodatkowy komputer i nie zaluje, ale.. Na dobra sprawe jest to zabawka, co prawda po malu zaczyna na siebie zarabiac, ponadto mozliwosc zabrania w 100% wlasnego komputera jest wazna i w pewnych sytuacjach dla takiego wykreta jak ja niezbedna. Poza tym duzo sie na nim nauczylem. Mysle, ze bedzie mi dobrze sluzyl przez kilka kolejnych lat (nie ma jak IBM z serii T). Specyficzna sytuacja.

Jesli chodzi jednak o sredniej klasy laptopy to raczej bym sie wstrzymal z takim zakupem i zlozyl porzadny komputer stacjonarny. Szczegolnie jesli wiesz, ze notebook nie jest szczegolnie potrzebny. Ponadto mozliwosc rozbudowy komputera stacjonarnego jest zazwyczaj duzo lepsza, zwlaszcza jesli ktos lubi pograc. W przypadku awarii laptopa zazwyczaj bywaja duzo wieksze komplikacje niz z komputerami stacjonarnymi. Tak wogole jesli stary sprzet dobrze dziala to po co na sile zmieniac?
 
Do góry