Lanserzy i Lanserki

K

kinga_sc

Guest
Tak znam takich fanatyków, moja kuzynka uwielbia Avril i ubiera się jak ona, zachowuje, maluje, słucha jej muzy wie o niej wszystko. Taka kopia.
 

malita22

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
119
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Manhattan: P yeaaaY
Tak znam takich fanatyków, moja kuzynka uwielbia Avril i ubiera się jak ona, zachowuje, maluje, słucha jej muzy wie o niej wszystko. Taka kopia.
ja mialam co prawda fazy na style muzyczne ale nie objawialo sie to w stroju ideologii.. raczej heh. juz widze dziadka dk8ta ha ! dobre by bylo XD z mikrofonem w dloni L:p
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
dobra ale przynaleznosc do subkultury tez nie trwa wiecznie... zauwazyles. nop w jednym roku patrze mam kuzynke podchodzaca pod barbie po roku to sk8towka a jeszcze pozniej emo i gdzie tu sens?
to tak zwani sezonowcy ja w mojej już jestem 8 lat i nigdzie się z niej nie wybieram wiec tot ez kwestia indywidualna i czy aby na dodatek ktoś danej subkultury nie wybiera bo modna
 

Truskawkowaxd

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
No tak teraz jak idziesz ulicą i jesteś normalnie po ludzku ubrany zwykły t-shirt i jeansy to cały świat takich lanserów wlepia w ciebie gały jak na jakichś debilów to jest chore ... każdy ma swój styl więc po co naśladować czyjś nie patrząc czy jest w ty wygodnie czy nie bo załorze się że takiej dodzie napewno nie jest wygodnie w tak obcisłych rzeczach hah.A co do śmiechu to racja ... hah ;D gdy się widzi kogoś takiego a o to nie trudno to humor dnia oczywiście dla kogoś kto jest normalny;) heh albo na przykład idzie się po 6 klasie do gimnazjum prawie wszyscy wtedy myślą że są już dorośli przemalowują włosy,robią sobie kolczyki w nosie,pępku,języku i wgl zaczynają sie malować i ubierać jak szmaty po co się tak zmieniać idzie się tylko do troche wyższej szkoły.Oni zmieniają się na siłe i dzięki temu zdobywają sławe za coś kim tak naprawde nie są!
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Kama^^ oni tak rozumują dojrzałość. U mnie też tak jest. Do szkoły zawsze się dojeżdżało i był podział od zawsze- dzieci z miasta( miasto to to duże nie jest no ale) i ze wsi. U nas taki był lans... Bo kto mógł sobie pozwolić jechał czasami do Lublina czy Bychawy kupić jakiś fajny ciuch. Przeważnie kupowało się na objazdowym targu i każdy miał to samo, albo coś po starszym rodzeństwie, kuzynach, kuzynkach itd... U nas za lans uznawało się jakiś fajny rower, którym się jechało do szkoły a nie busem jak wszyscy, albo coś innego.
 

claud

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
35
Punkty reakcji
1
A komu to przeszkadza jak się ubierają. Lans zawsze był i będzie. Kiedyś też się lansowało chociażby motorem WSK :D Jak ktoś na wsi miał to już był koleś. Co prawda śmieszy mnie jak widze dorosłego już kolesia z fryzurą na Justina B. ale chociaż dzięki temu świat jest bardziej kolorowy. Już bardziej mnie drażni używanie słowa "żal".
 

lusiak93

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wpływ telewizji, kolorowych gazet - "biednym" nastolatkom wmawiają co jest "cool" , a one szybko te rzeczy łykają... Opanujcie się i znajdźcie swój wlasny styl, zamiast robić z siebie kolejne Dody, Kobiety-Konie itp. A jeśli jest to naprawdę trudne, znajdźcie sobie wartościowsze autorytety ;)
Pozdrawiam!
 

Ramonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
30
Punkty reakcji
1
Dla mnie to typowy efekt okresu dojrzewania i wchodzenia w dorosłość. To kolejna forma buntu dla zasady i myślenia, że jest się najbardziej oryginalnym na całym świecie. Dziwna sprawa, ale na dody, jolki i kobiety konie patrze z przyjacielskim i pełnym akceptacji przymrużeniem oka.
 

Kaiene

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Każdy nastolatek chce się wyróżnić, być buntownikiem. Niestety niektórzy robią to nieumiejętnie, kopiując po swoich koleżankach niby "oryginalny styl" i przez to potem łażą po szkołach całe grupki tak samo tandeciarsko ubranych lasek, myślą ze są fajne i lansują się jakie to one są :cenzura:. Najbardziej denerwują mnie trendy muzyczne. Teraz zapanowała dziwna moda, że wszyscy przez Bednarka słuchają reggeae, nie mając o takiej muzyce pojęcia. Albo w mojej szkole nagle wszystkie 1 klasistki noszą koszulki Nirvany a gdy podeszłam do nich i się spytałam czy wiedzą kto to jest Kurt Cobain powiedziały że nie znają gościa. No myślałam że je pozabijam. Okej coś trochę odbiegłam od tematu, w każdym razie lanserzy mnie denerwują, uważają się za pępki świata, robią z siebie debili i przy okazji z muzyki/subkultur które próbują naśladować.
 

clarry79

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Warszawa
Jak sama napisałaś - pogubieni są. Dziecko trzynastoletnie jest jeszcze tak naprawdę dzieckiem, które wchodzi w okres dojrzewania i musi do kogoś przynależeć. Poczucie akceptacji jest bardzo ważne, bowiem wpływa na psychikę danej jednostki.
Też mnie skręca, jak widzę 13 letniego gotha wymalowanego i w czarnych ciuchach, bądź równie młodą gwiazdę stylizującą się na jej ukochaną Dodę lub Lady Gagę. -.-
Mam nadzieję, że kiedyś moje dziecko takie nie będzie. (...)
 
K

kamilll27

Guest
No cóż z tym lanserstwem to niektórzy przesadzają, aż w oczy szczypie :)
 

SunnyRose

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
28
teraz. trend i pociag do modu uderza falami z duzym impetem ale. latwe do zaobserwowania jest nasladownictwo np. stylu jolki rutowicz/dody i innych kochanych... jak widze 13 latkę calutka rozowa tudziez dziecko emo z makijazem gotha to mnie strzyka ale mam ubaw XD. co wy o tym,myslicie?pogubieni. sa... kompletnie

Dokładnie : ). Nierozumiem tych dziewczyn, chłopców. Każdy powinien być sobą, a nie ślepo podążać za trendami. Jeszcze takimi kiczowatymi :D
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Trudno powiedzieć, ze to jest w ogóle subkultura, bo niczym nie wyróżniają się od innych normalnych ludzi. I w ogóle trudno mi sklasyfikować wygląd takiej osoby...
 
Do góry