łańcuszki

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
te łancuszki to jedno wielkie gó... po co to komu tylko mi zasmieca ekran kto to wymysla chyba siekomus strasznie nudzi w tym kraju
 

kasia_kacha

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice
Napisz szczerze w ilu procentach mnie lubisz :
0-29%- nienawidze
30-34%-nie przepadam
35-39%-zwykla znajomosc
40-44%-nawet nawet
45-49%-lubie
50-54%-bardzo lubie
55-59%-bliski kolega
60-64%-dobry kumpel
65-69%-extra zioom
70-74%-przyjaciel
75-79%-bliski przyjaciel
80-84%- powiernik
85-89%-zauroczenie
90-94%- super zauroczenie
95-99%-milosc
100%- szalona milosc
Przeslij to wszystkim osoba, ktore masz na gg, a dowiesz sie co o Tobie sadza. Naprawde warto!
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Od 1 Listopada, komunikator Gadu-Gadu będzie płatny, z powodu konieczności kupna nowych serwerów. Na znak protestu przeslij tą wiadomośc dalejPrzepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 24.10 2005, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (24.10) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na numer 7955 za 9,88 + VAT Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo producent GG uznał, że większość użytkownik w zaprzestaje korzystania z GG na korzyść innych komunikator w. W tej chwili są przeprowadzane badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 (im więcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG TO NIE JEST ŻART



ten troche dlugi, tez przed chwilka dostalam... i wierzyc tu czy nie?? :niepewny:

heh jak to nawet nie jest łańcuszek Olaboga :p ....
To jets w pewnym rodzaju zart Luzerów Ktorzy bawia sie waszą niekozyscia :p piszą listy elektroniczne pod Fałszywymi Alarmami pstrzegaja przed pojawieniem sie groznych virusow po co ? By wzbudzic haoos i niepotrzebny ruch w sieci ....

Nie tylko do gadu pisza Głupki :p

No taki cus
[font="Arial color#000000"]UWAGA: NOWY WIRUS BARDZO NIEBEZPIECZNYDopiero co zostal odkryty nowy wirus zaklasyfikowany przez Microsoft i Mcafee jako destrukcja wszechczasowTen wirus zostal odkryty wczoraj wieczorem i jeszcze nie istnieje jakis antywirus, ktory moglby go zatrzymac.Po prostu, calkowicie niszczy dysk twardy. Funkcjonuje w nast. sposob: 1 - Wysyla sie samodzielnie do wszystkich jako 'WIRTUALNA KARTKA DLA CIEBIE'2 - Blokuje komputer 3 - W momencie kiedy przycisniete zostana klawisze CTRL+ALT+DEL, calkowicie niszczy na zawsze dysk twardy.Z LASKI SWOJEJ, WYSLIJ TEN MAIL DO MOZLIWIE JAK NAJWIEKSZEJ LICZBY OSOB.W PARE GODZIN WCZORAJ WIECZOREM SPOWODOWAL PANIKE W NOWYM YORKU, wedlug CNN.






Smieszne :)
[/font]
 

kasia_kacha

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice
Często jest tak że jak sie w kimś zakochujesz to trudno osobie w której jest sie zakochanym o tym powiedzieć dlatego dzis o polnocy twoja prawdziwa milosc zauwazy, ze cie kocha. Coś pięknego jutro miedzy 13:00-17:00 sie zdarzy, obojetnie gdzie, czy w necie, czy w pracy. Jak zatrzymasz ten łańcuszek to nie będziesz miał szczęścia w 10 związkach w ciągu 10 lat. Dlatego wyślij to do 15 osób w ciągu 10 minut. Nie odsyłaj nadawcy
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Blizz ma najlepszy już go przesyłam wszystkim. A tak ogólnie to jedno wielkie NIE dla tych wtórnych, masowych, skierowanych do wszystkich a przez to do nikogo łańcuszków. Raz dostałem nawet ładne życzenia, już myślałem że ktoś się naprawdę postarał, a tu co? Łańcuszek oczywiście.
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Dzięki Snaut, kiedy go zobaczyłem, też stwierdziłem że oryginalny :]
 

CrashXT

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
To co mnie dziwi w łańcuszkach, ze wysyłają (przesyłają dalej) je osoby inteligetne :) Na początku roku szkolnego jak przyszedłem do nowej klasy i wymienilismy sie nr gg to była tragedia :( 15/30 osob zaczelo przesylac lancuszki :) naszczescie po ktorkich rozmowach dalem rade wytlumaczyc, by przynajmniej do mnie nie wysylali. Jest jedna rada jak ktos Ci przysyla lancuszek to zawsze go blokuj (jezeli nie jest na liscie kontaktow, albo jak go nie lubisz) i ustaw, ze status jest widocny tylko dla znajmowych. Z autopsji wiem, ze jak raz ktos przysle lancuszek to nawet jak mu wytlamaczy, podasz strone mowiaca na ten temat to go to nie rusza. :) A przez SPAM i lancuszki jest zzrzerane 70% laczy :/
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Jesli srasz na lancuszki szczescia wyslij ten lancuszek wszystkim
(lacznie ze mna).
Jesli wyslesz to : 5 osobom- nic sie nie stanie,
10 osobom - nic sie nie stanie, 15 osobom - tez pewnie nic sie nie stanie,
20 osobom - zgadnij co sie stanie ... NIC !
666 osobom - tez sie :cenzura: nic nie stanie
Otoz to: Nic sie :cenzura: nie stanie !
Ania nie wyslala lancuszka i nic sie jej nie stalo,
Grzesiek wyslal lancuszek i nic mu sie nie stalo
Robert nie wyslal lancuszka i :cenzura:nal go tramwaj, ale nie wiadomo jaki byl zwiazek z lancuszkiem.
Powiedzmy razem ::cenzura:Y NA LANCUSZKI
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
Przesylam to do lubianych osób, czyli Ciebie. Jutro o 13.25 stanie sie cos dobrego, przygotuj sie na
najwiekszy szok <co jest?>swego zycia....ktokolwiek przerwie ten list łańcuchowy będzie miał przeklęte związki. W ciagu najblizszych 5 dni zakochasz SIE Z WZAJEMNOSCIA. Jesli juz jestes zakochany/a to w ciagu tych 5 dni czeka cie mila niespodzianka. A jesli kochasz kogos skrycie, to mozesz byc pewien/na ze najdalej za 5 dni ta :*osoba zwroci na Ciebie uwage. Jedyne co musisz zrobic to rozeslac te wiadomosc do 15osób z w ciagu godziny od odczytania jej. Jesli tego nie zrobisz zimowe szaleństwo nie zadziala na Ciebie. UWAGA TO NAPRAWDE DZIAŁA
- Roześlij to
0 -:/osobom, nikt cie nie pokocha przez conajmniej 13 lat i dostaniesz wpi... od dresiarzy
5 - osobom będziesz mieć powodzenie u płci przeciwnej ( małe ale bedzie )
10- osobom ,doznasz skutkow miłosci w przeciągu tygodniaKto nie pośle tej wiadomości dalej,będziemiał nieszczęśćie w miłości do końca życia. POślij te wiadomośc do:5 osóbek a twój kotek będzie Cię lubił do końca życia,10 osobom zakocha się w tobie 15 osobom , gwarantowany związek. NIE ODSYLAC DO NADAWCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
dostałem od znajomego takie ostrzeżenie: Nie rozmawiaj z nikim z gg o takich nr:8054836, 9503306,9503409, 7664158 i 5845387.UWAGA MOGĄ BYĆ INNE ten facet ma 34 lata i jest z warszawy.podaje sie najczesciej za Tomka lub innne dziecko przysy3a linki do stron gdzie niby jest jego zdiecie i przeprasza ze musi leciec i znika z gg. ale po otworzeniu strony ataluja cie trojany m. in. te co rozszyfrowuja twoje hasla do systemu i komunikatorow i inne wirusy.to jest by3y haker. poprzez te wirusy miesza w systemie i moze zapanowac nad twoim komputerem niezle w nim dzialajac. wyslij to jak najwiekszej ilosci osob i napisz zeby go zablokowali.chyba ze ci komputer nie mily to jest numer gg. jesli znasz inne nr gg ktorymi sie posluguje to dopisz je.Jak dostaniesz emaila pt "BIBLIA ZAKONNIKÓW" obojetnie od kogo nie otwieraj go. Jest to 100% wirus, który kasuje caly dysk twardy . Podaj to dalej swoim znajowmymr9:46:15UWAGA BARDZO WAZNEi powiedzcie o tym szczególnie dzieciakom... Gosc wysyla linki na gg z adresem ( www. a. za. pl) - dalem spacje po kropkach po to byscie sobie nie klikneli. Klikajac na to wchodzisz na jego strone, która jest zainfekowana trojanem z keylogerem w celu nasluchiwania klawiatury co w efekcie daje zdobycie hasel i zdalna kontrole nad komputerem. WYSLIJ TA WIADOMOSC KAZDEMU ZE SWOJEJ LISTY KONTAKTÓW
:D
 

TyNa333

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Małe miasteczko w województwie śląskim
drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś specjalnym. Życzę Ci dnia Pokoju, Szczęśliwości i radości. Wyślij ten tekst do osób, o których zawsze pamiętasz, pamiętaj też, aby odesłać go osobie, od której go dostałaś. Ta krótka, wiadomość powie, że nigdy o nich nie zapomnisz. Jeśli nie wyślesz tego do nikogo, to znaczy, że jesteś zbyt zabiegany i prawdopodobnie zapomniałeś o przyjaciołach. Zostałeś wybrany przez Żabkę, co oznacza, ze jesteś Świetnym Przyjacielem! Będziesz miał szczęście przez dwa lata, jeśli wyślesz to do 8 osób lub więcej. A jeśli wróci to do Ciebie, wtedy będziesz wiedział, ze jesteś prawdziwym Przyjacielem... Musisz to przesłać dalej w ciągu 5minut, albo Twoje Szczęście zniknie. Jeżeli wyślesz tę wiadomość do 11 osób, na Twoim monitorze pojawi się mały filmik video. Nie pytaj, jak to działa, ale działa naprawdę! Dobrej zabawy - jak się pokaże to chyba > padniesz
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Kiedy ma 5 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę.
Kiedy ma 10 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka
Kiedy ma 15 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka:
"Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!"
Kiedy ma 20 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste",
ale mimo wszystko wychodzi z domu.
Kiedy ma 30 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste",
ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu.
Kiedy ma 40 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste",
ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu.
Kiedy ma 50 lat:
Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie.
Kiedy ma 60 lat:
Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat.
Kiedy ma 70 lat:
Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem.
Kiedy ma 80 lat:
Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata.
Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz...
Wyślij ten tekst do pięciu fenomenalnych kobiet, które znasz i świętuj z nimi "Miesiąc Pięknych Kobiet".
I jeżeli to zrobisz, przydarzy ci się coś dobrego
Pięknych dni i nie zapomnijcie liliowego Kapelusza

Dostałam to przed chwilą :):)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Pewnego razu chłopak i jego dziewczyna jechali na motorze około 200 km na godzine.
Dziewczyna: Zwolnij, boje się.
Chłopak: Nie bój się jest fajna zabawa...
Dziewczyna: Proszę zrobię wszystko jak zwolnisz.
Chłopak: Dobrze, przytul mnie bardzo mocno.
Dziewczyna: Dobra, dobra ale zwolnij
(Dziewczyna go przytuliła)
Chłopak: Czy mogłabyś ściągnąć mój kask bo mi przeszkadza i założyć na siebie
(Dziewczyna zdjeła kask z jego głowy i włozyła na siebie)
Chłopak: A teraz mnie pocałuj i powiedz ze mnie kochasz.
Dziewczyna: Kocham Cie.
(Dziewczyna pocałowała go)
Następnego dnia w gazecie:
>>W wczorajszym wypadku dwuosobowym który sie wydarzył w miescie zgineła jedna osoba, okazało sie że kierowca motoru, w połowie drogi dowiedział sie ze jego hamulce nie działają, a więc dał swojej dziewczynie kask i kazal jej powiedziec ze go kocha i poczuć ostatni pocałunek po czym oddał swoje życie dla niej."
>>Jeśli kochasz swoją miłość tak bardzo ze jesteś gotowadla niej sie poświecić wyślij to 15 osobom z twojej listy...
>>Wtedy twoja miłość zrozumie ze masz dobre serce i ona także zrobi dla Cibie wiele...
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
Przeczytaj ten list Uwaznie !
Reguly milosci:
Pocalunek:
1. Pocalunek w reke - Adoruje Cie
2. Pocalunek w policzek - chce bysmy byli przyjaciólmi
3. Pocalunek w szyje - Pragne Cie
4. Pocalunek w usta - kocham cie
5. Pocalunek w ucho - tylko bawie sie
6. Pocalunek gdzie indziej - tym sie juz nie interesujmy
7. Spojrzenie w oczy - pocaluj mnie
8. Wplatanie sie we wlosy - nie moge bez Ciebie zyc
9. Reka na twoim biodrze - Za bardzo Cie kocham, aby Cie
zostawic.
Chlopaki i dziewczyny: Zamykajcie oczy kiedy sie calujecie,
JEST NIEGRZECZNIE WPATRYWAC SIE.
Mozesz ich nie kochac, nienawidzic, chcialbys zeby nie zyly
lub
wiesz ze umrzesz bez nich ..... to nie ma znaczenia.
Poniewaz w zyciu przyjdzie taka chwila, ze Ktos stanie sie dla
Ciebie
wszystkim. Kochajmy z miliona powodów, to nie jest rzecz
umyslu ale bicie serca. Uczucie.
W ciagu godziny powinienes (as) wyslac ta wiadomosc do 10
osób.
Teraz konsekwencje: jesli tego nie zrobisz nie bedziesz mial (a)
szczescia w przyjazni ani milosci.
PRZESLIJ GO TERAZ
Informacja:
Im wiecej ludzi otrzyma ten list od ciebie tym wieksze
bedzie
twoje szczescie.
Jesli przerwiesz ten list bedziesz mial(a) pecha przez 7
lat. To
nie zart
Niezapomnij o osobie, która Ci to wysłała
Dzisiaj o pólnocy pewna osoba zrozumie, ze powinna dzielic z Toba reszte swoich dni. Jesli wyslesz ta wiadomosc do 10 osób przepowiednia sie spelni, natomiast jesli tego nie zrobisz to niestety zadna osoba nie bedzie chciala z Toba chodzic przez 5 lat. Lepiej sie pospiesz i rozeslij ta wiadomosc jak najszybciej
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
:*buziaki:*przeslij:*wszystkim:*ktorych:*bardzo:*bardzo:*lubisz:*lub:*kochasz:*choćby:*po:*przyjacielsku:*przeslij:*to:*15:*osobom:*w:*ciagu:*5:*minutczek:*a:*spotka:*cie:*niezmienne:*szczescie:*w:*milosci:*jesli:*nie:*to:*znaczy:*ze:*nikogo:*nie:*lubisz:*oraz:*mnie:*nie:*lubisz:*rozeslij:*to:*wszystkim:*ktorych:*masz:*na:*gg:*jesli:*odesla:*to:*cie:*lubia:*jesli:*nikomu:*nie:*rozeslesz:*oraz:*nikt:*ci:*nie:*odesle:*to:*wiesz:*kto:*cie:*lubi:*a:*kto:*nie:*
 

roza

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
UWAGA W ŚRODĘ O GODZINIE 20.00 PROSIMY WSZYSTKICH O BYCIE NA GG BĘDZIEMY POBIJAĆ POLSKI REKORD ŻÓŁTYCH SŁONECZEK CZY NIE CHCESZ ZOBACZYĆ JAK TWOJE GG MA SAME ŻÓŁTE SŁONECZKA NO PEWNIE ŻE CHCESZ MACIE BYĆ ROZEŚLIJ TO DO WSZYSTKICH KTÓRYCH MASZ NA GG <podaj dalej i niewracaj> PLIIIIISSSSSS


A ten ja dostałam :D
 
Do góry