Ład i porządek

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Taka mała informacja, dzisiaj w pewnym stopniu sprzątałem ten dział z ponad 250 zbędnych tematów.
Proszę nie zakłądać już tematów "jak z hakować tibie" itp. bo kazdy taki temat trafi do kosza.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
"I stała się światłośc,gdy para dumnych jak paw moderatorów wkroczyła do akcji"
No nareszczie:D
PS: Iak shakofac tybie,ókradli mji pszedmioty,hcem siem zęmścic. :bober: :bober: :p :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
OK, teraz razem będziemy pilnowali porządku :D

No nie do końca :p
Wczoraj posprzątałem specjalnie żebyś nie zastał burdelu tutaj :D a sam "zrzekłem się praw moderatora" do tego działu, bo jednak ty będziesz tutaj lepszym modem niż ja :)
Ale za to musimy się kiedyś ugadać i wspólnymi siłami posprzątać "inne porady" :p
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
No nie do końca jezyk.gif
Wczoraj posprzątałem specjalnie żebyś nie zastał burdelu tutaj biggrin.gif a sam "zrzekłem się praw moderatora" do tego działu, bo jednak ty będziesz tutaj lepszym modem niż ja smile.gif
Ale za to musimy się kiedyś ugadać i wspólnymi siłami posprzątać "inne porady" jezyk.gif
A szkoda, myślałem, że będzie nas dwóch w tym dziale. A co do "inne porady" mam nadzieję, że współpraca będzie nam się bardzo dobrze układać :)
O Nookie modkiem jesteś smile.gif Gratuluję smile.gif
A dziękuję :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
W tym dziale i w webmasterzy nic po mnie, za mało zaglądałem, za mało byłem aktywny :)
A w innych poradach też mam nadzieje ze dobrze bedzie ukladac sie współpraca :)
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Bardzo mi przykro, ale nie wytrzymałem :(

ZAMKNIJ WRESZCIE PYSK AMZ! WNOSISZ COKOLWIEK TEMATU? NIE! WIĘC PO CH*J SIĘ ODZYWASZ?

Sorki za tego posta, ale naprawdę nie dało się milczeć :) Aha, nookie, proponuję ci wyrzucić zarówno tego posta(mojego) jak i tego od amz/a86 :D
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Użytkownik a86 dostał ostrzeżenie. Jeszcze jedno takie zachowanie i będzie przerwa.
 

luzikx

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Taka mała informacja, dzisiaj w pewnym stopniu sprzątałem ten dział z ponad 250 zbędnych tematów.
Proszę nie zakłądać już tematów "jak z hakować tibie" itp. bo kazdy taki temat trafi do kosza.
A ja sie tak zapytam...czy jest sens tłumaczenia tego samego po kilkanaście razy nierozumnym "ludziom" iż zakładanie tematu typu: "jak hakować gg" , lub poczte czy tam co innego nie ma sensu gdyż nie uzyskają interesującej ich odpowiedzi?
I takie troszkę inne pytanie: Czy jest inny sposób na takie tematy zamiast ciągle usuwać to np. może jest taka możliwość dołączyć program filtrujący treść tematu i automatycznie by się usuwało? Bo po co mod. ma się denerwować?
Do Nookie:
Skoro teraz jesteś modem tego działu to mam nadzieje że masz stalowe nerwy i cierpliwość do takich typów jak a86.
Jednocześnie też gratuluje:)
Pozdrawiam.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a umiesz hakofac?

Nie wiem czy bylo to pytanie do mnie czy do Nookiego, ale odpowiem Ci:
Zarówno ja jak i Nookie potrafimy na tyle "hakować", abyś nie mógł się zalogować na forumowisko przez 90dni. Chcesz, abym zademonstrował to- oczywiście na tobie? :] taki mały niewinny banik na 90dni dla uspokojenia trolla ? Pasuje?

A ja sie tak zapytam...czy jest sens tłumaczenia tego samego po kilkanaście razy nierozumnym "ludziom" iż zakładanie tematu typu: "jak hakować gg" , lub poczte czy tam co innego nie ma sensu gdyż nie uzyskają interesującej ich odpowiedzi?
I takie troszkę inne pytanie: Czy jest inny sposób na takie tematy zamiast ciągle usuwać to np. może jest taka możliwość dołączyć program filtrujący treść tematu i automatycznie by się usuwało? Bo po co mod. ma się denerwować?
Do Nookie:
Skoro teraz jesteś modem tego działu to mam nadzieje że masz stalowe nerwy i cierpliwość do takich typów jak a86.
Jednocześnie też gratuluje:)
Pozdrawiam.


E jak by był taki filtr to mod nudziłby się :D
Jak nie będzie skutkowało usuwanie tematów, to myślę, że Nookie zacznie gratis dawać bany i ostrzeżenia :)
A wiem, że one są najlepszym sposobem na wszystko :D No oczywiście jeszcze znana wszystkim mikstura jogurt+ziemiak surowy+ogórek jest najlepsza na wszelkie kłopoty :D
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Do Nookie:
Skoro teraz jesteś modem tego działu to mam nadzieje że masz stalowe nerwy i cierpliwość do takich typów jak a86.
Jednocześnie też gratuluje:)
Pozdrawiam.
Do większości rzeczy podchodzę ze stoickim spokojem :)
Zarówno ja jak i Nookie potrafimy na tyle "hakować", abyś nie mógł się zalogować na forumowisko przez 90dni
Dobre :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
No co taka prawda :D
Mamy "trojana" o nazwie "moderator" i możemy z czystym sumieniem "hakować" dzieci neo pokroju a86 :D
 
Do góry