Kurzajk :///

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Ja juz miałam wymrażane 2 kurzajki na ręce pomeczyłam sie troche ale znikły, choć teraz zrobiło mi sie pieroństwo na nodze i znów musze wymrażać :/. Chyba najbardziej polecam wizyte u dermatologa. Sam zabieg boli jak cholera ale jest skuteczny.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
A ja sobie posmarowałam tym Wartnerem. Okolice kurzajek zaczerwieniły mi się u napuchły i wogole to piecze.
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
Ja juz miałam wymrażane 2 kurzajki na ręce pomeczyłam sie troche ale znikły,
ja tez mialam wymrazane i zostaly tylko szpecace blizny, wyglada to jeszcze gorzej, a po tym zrobilo mi sie ich wiecej :/ wszystko chyba probowalam, ale nic nie pomaga przerozne masci jakies sposoby nic kompletnie.
moj tato tez tak mial i po jakims czasie samo mu zeszlo, wiec pozostaje mi chyba tylko czekanie.
 

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Hej. Mi brodacid i inne specyfiki nie pomogły. Ostatnio trafiłem na ciekawą miksturę, a mianowicie skórka cytryny zamoczona w occie- na jakis tam czas. potem przykladamy na noc. Zauwazylem, ze na poczatku gdy zdjalem zrobil sie taki pecherz jakby. Teraz juz pęcherz ostygł, ale zauważyłem że kurzajki czarnieją. Gdy przycisne czuję też mały ból. Czy to dobry znak? Ja jestem szczęśliwy, że mi to odchodzi ;d Obym się nie mylił :D:D:D
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Tol ja już wymrażałam tym preparatem wartner o nie pomogło. :/ Chyba już zostanę z tymi kurzajkami.
 

NaNa11

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
97
Punkty reakcji
0
Miasto
^^Leżajsk city^^
Hey!
Ja też mam kurzajki i to na rękach, na nogach. Na samym początku miałam wypalanie, ale strasznie boli... Ale teraz polecam BRODACID po nim kurzajka sama odpada. Nie jest drogi około 16 zł.
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
A wiecie co? Zostawcie to i nie ruszajcie samo zejdzie, przekonałam się... jak miałam ich i to trochę dużo tak teraz ani śladu.. no tylko blizny zostały po niepotrzebnemu wymrażaniu. Czas leczy ;)
 
B

Blancaaa

Guest
kiedys takze miala brodawki...niestety same nie zeszly a czekalam poszlam na wymrazanie do dermatologa i nie ma :lol: a pozniej robila sie kolo paznokcia to kupilam lek "Brodacid" ktory naprawde pomog po paru dniach pozbylam sie jej.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
przed chwilą była reklama leku Wartner na kurzajki... może to pomoże....
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Brodacid polecam ;)
Skuteczny.. Tylko trzeba smarowac regularnie i do samego konca..
 

gosiak54321

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lutomiersk/Łódź
Mój brat miał i lekarz polecił mu, żeby znalazł taką rośline jak jaskółcze ziele, złamał ją i przyłożył tym sokiem do kurzajki. Po tygodniu mu znikły i już nigdy nie miał.
 

magda_170

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraków
moja koleżanka też się tym zaraziła poszła do lekarza i tam jej to usunęli, już nie pamiętam jak, ale coś tam mi kiedyś opowiadała
 
Do góry